Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
fin Starktabs
Jak pokonać zmęczenie i przeziębienie?
lek. med. Vladimira Kohoutova
 
Naukowo potwierdzono pozytywny wpływ pyłku pszczelego na pobudzenie energii i wytrzymałości. Wspomaga działanie na infekcje wirusowe, na katar i grypę, pomaga eliminować zmęczenie, pobudza apetyt, poprawia zdolność koncentracji,zwiększa potencję i płodność, łagodzi bóle menstruacyjne i objawy menopauzy, bóle głowy i kołatanie serca. Stwierdzono, że pyłek pszczeli ma pozytywne działanie na ludzki organizm, ponieważ dostarcza mu potrzebne składniki odżywcze.
 
Znaczącym pomocnikiem w pokonywaniu zmęczenia i przeziębienia jest suplement diety fin Starktabs , gdzie skutecznym składnikiem jest pyłek pszczeli. Pyłek, jak ogólnie wiadomo, służy do pylenia roślin, pozwala powstać nowej roślince, w związku z tym jest koncentratem dobrej jakości biologicznie skutecznych substancji, koniecznych w początkowym stadium odżywiania nowej rośliny. Są to aminokwasy, sacharydy, nienasycone kwasy tłuszczowe, substancje mineralne, pierwiastki śladowe, witaminy i bioflawonoidy. Ważna jest wysoka zawartość witaminy B12. Pył, który ma mieć działanie skuteczne na organizm, nie może być tym pyłem roślinnym, czyli pyłkiem pochodzącym bezpośrednio z kwiatka, ale musi to być tzw. pyłek pszczeli lub fermentowany, tzn. w określony sposób przetworzony z wydzieliną ślinową pszczół. Z takiego właśnie pyłku wyprodukowany jest preparat fin Starktabs.
Pyłek pszczeli jest znakomitym uzupełnieniem przy leczeniu antybiotykami. Udowodniono również dobre działanie na prostatę – u prawie 50% pacjentów, którym został podany, doszło do wyraźnej poprawy. Doskonałe wyniki osiągano w łagodzeniu poparzeń i gangren.
 
A co z alergikami?

Znaczna ilość osób często reaguje alergią na pył pochodzący z roślin, czyli roznoszony przez wiatr w powietrzu i wdychany przez płuca. Reakcja alergiczna jest de facto nieadekwatną reakcją organizmu na obcą substancję, którą w tym przypadku jest wspomniany pył. W kontakcie z organizmem pył ten działa jak obca substancja – alergen, zaś reakcja organizmu na nią jest niewspółmierna i nazywana jest alergią. U osób z alergią organizm w reakcji obronnej wytwarza nie tylko normalne przeciwciała, ale również i tzw. immunoglobuliny E, które powodują opuchnięcia i inne objawy alergiczne.

Osoby z alergią w trakcie stosowania suplementu diety fin Starktabs muszą być bardzo ostrożne i świadome tego, że reakcja alergiczna jest nieprzewidywalna. U takich osób tenże preparat jest stosowany jako łagodzący, to znaczy w niższych dawkach. Na około 2 miesiące przed rozpoczęciem okresu pylenia podaje się preparat, aby organizm „przywykł” do pyłu roślinnego i reagował normalnie, bez objawów alergii. Podobna jest zasada działania szczepień przeciw chorobom infekcyjnym, kiedy podanie małej dawki pobudza organizm do nauki tworzenia właściwych immunoglobulin, w przypadku, gdyby organizm spotkał się z chorobą, przeciwko której był szczepiony, wie jak wytworzyć te właściwe przeciwciała, i choroba zostanie stłumiona.
 
 
Energia z pszczelich ulów
 
Suplement diety fin Starktabs to preparat z pyłku, zawierający beta-karoten, witaminy grupy B, C i minerały łatwo przyswajane przez organizm.
Jedna tabletka zawiera:                                                    
320 mg pyłku, 68 mg glukozy
Sposób użycia: 2-3 tabletki 2 razy dziennie. Niewskazany dla osób uczulonych na pyłki.
Opakowanie: 150 tabletek



do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl