Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Regeneracja w pentagramie część 4

ZASADY REZONANSU I DZIAŁANIE BIOINFORMACJI NA CZŁOWIEKA

Całego bardzo skomplikowanego procesu nie można opisać w skrócie, ale samo działanie rezonansu można wyjaśnić prościej. Jeżeli stoimy na środku wiszącego mostu i jeśli skaczemy nierównomiernie w jednym miejscu, niedojdzie do żadnego wyraźnego efektu. Jeśli zaczniemy skakać miarowo,most rozhuśta się. Jest oczywiste, że nawet mała siła wystarczy do dużego wpływu na całość. Wiele zależy również od tego, jaką masą będziemy działać. Motyl raczej nie rozhuśtałby mostu. Rytm skakania można porównać do regularnego dawkowania preparatów bioinformacyjnych,a naszą masę do ilości, jaką stosujemy. To wszystko ma wpływ na przebieg regeneracji.

Tak samo jak istnieje rezonans, istnieje też biorezonans.Na jego zasadach działa regeneracja w pentagramie, homeopatia,bioterapia oraz przyrządy, które z powodzeniem stosuje się w kraju i zagranicą do leczenia wielu chorób cywilizacyjnych.

U każdego wcześniej czy później można wywołać proces regeneracyjny według pewnych reguł. Wystarczy, żeby wykorzystana informacja częściowo była podobna do tej informacji, na którą musimy wpłynąć. Ciało to substancja żywa,dlatego przebieg rezonansu i biorezonansu mogą się od siebie różnić.Jeśli na substancję żywą, która jest nośnikiem pewnego rodzaju informacji, działamy nową informacją, która podobna jest do niej tylko częściowo, można poprzez powtórne działanie wywołać zmianę w jej długości fali. Druga z informacji zacznie potem rezonować na tej samej częstotliwości. W praktyce oznacza to, że przy użyciu odpowiedniej informacji można z ciała stopniowo usunąć lub przytłumić negatywną informację, co może wystarczyć, aby wywołać zwrotny proces regeneracji.Jednocześnie dochodzi do poprawy stosunków energetycznych w meridianach i powrotu utraconych sił. Chociaż każdy z nas jest inny, wszyscy mamy jednakowe organy, jednakowe kanały energetyczne i właśnie preparaty firmy Energy możemy określić jako pewną uniwersalną serię kluczy, która na zasadach podobieństwa pobudza i harmonizuje ważne procesy życiowe w organizmie. Powrót do zdrowia jest warunkiem utrzymania istnienia człowieka na Ziemi.

Rys. nr 21 - Przykład biorezonansu

 Jeśli delikatna siła działa w pewnym kierunku powtarzalnie, może wywołać nawet taki“cud”, jaki prezentuje rysunek. Delikatne gałązki roślinki przerosły po pewnym czasie kilkucentymetrową warstwę chodnika asfaltowego. Człowiek potrzebowałby do tego młota pneumatycznego. To, że delikatna roślinka przebiła nawet grubą warstwę chodnika asfaltowego spowodowało powtarzające się działanie małej siły w jednym kierunku.

Na podobnych zasadach opiera się terapia bioinformacyjna i homeopatia. Preparaty bioinformacyjne Energy również działają siłą pozornie niezauważalną. Jednakże poprzez regularne stosowaniem potrafią tą delikatną siłą czynić podobne ”cuda”,jak roślinka na rysunku. W powtarzalności jest siła i wszystko ma swój czas. Po określonym czasie powtarzającego się działania delikatne informacje preparatów dotrą do celu. Jeśli jesteśmy właściwie nastrojeni na którąś z bioinformacji, to biorezonans zwiększy efekt końcowy.

 

Reakcje zwrotne

Przy pomocy biorezonansu można wyjaśnić również występowanie reakcji zwrotnych mających miejsce w trakcie regeneracji. Jak szybko i po jakim czasie uda nam się osiągnąć zwrotny proces regeneracyjny, zależy od naszego nastrojenia (nastawienia) na konkretną informację.

Reakcja zwrotna to reakcja organizmu na bioinformację. Mechanizmy obronne zaczynają pobudzać się,a z organizmu wydalane są produkty toksyczne. Mogą przejawić się w postaci opryszczki lub przejściowym pogorszeniem stanu skóry, czy symptomami problemów związanych z przebytymi schorzeniami. Mogą to być również różne wysięki z otworów ciała, np. wysięk ze słabym pieczeniem na końcu cewki moczowej u mężczyzn, upławy z pochwy u kobiet i inne.Wszelkie badania mikrobiologiczne tego typu wysięków są negatywne.Każdy z nas jest inny, i tak reakcja zwrotna może mieć wiele postaci. Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, czy w przypadku pogorszenia stanu zdrowia chodzi o reakcję zwrotną, skonsultujcie swój stan z lekarzem -homeopatą. Wykaz lekarzy współpracujących uzyskacie w każdym Klubie Energy.

 

Rys. nr 19 – Logo Energy

 • Okrąg – w każdej kulturze jest symbolem o dużym znaczeniu. Łączy ruch, zmianę i mądrość wieków.
 • Środek – język ognia –wyznaczony horyzont duchowy – będą nas rozumieć wszystkie narody. Język ognia jest silną energią harmonizującą ze wszechświatem. Ogień wewnętrzny, iskra życia, proces przebiegający na kilku poziomach.
 • Niebieskie pole – woda, powietrze, czyli życie. Powietrze wspiera ogień (energię), nowe tendencje własnego rozwoju.
 • A wszystko połączone jest podobnie jak symbol równowagi – jing i jang, który przedstawia przeciwieństwa, tworzące harmonijną całość.

 

System regeneracji

Klucz do określania odpowiedniego preparatu

Z wcześniejszych zaleceń wynikało, że w celu profilaktycznego wzmocnienia organizmu najlepiej stosować preparaty Pentagramu©w kolejności Vironal – Regalen – Renol – Gynex- - Korolen. Jeślistaramy się rozwiązać jakoś konkretny problem najlepiej wybrać do rozpoczęcia regeneracji najkorzystniej działający preparat.

Wyobraźmy sobie regenerację w pentagramie jako nieskończoną pętlę. Rozpocząć możemy gdziekolwiek, ale zawsze musimy wiedzieć, co chcemy osiągnąć. Istnieje kilka sposobów, które pomogą wybrać właściwy preparat:

 • W przypadku gdy w organizmie przeważa występowanie mikroorganizmów, regenerację należy rozpocząć od stosowania Vironalu, w innym wypadku można rozpocząć od Regalenu. Najkorzystniej jest rozpocząć regenerację od preparatu,którego możliwości regeneracyjne są danemu obszarowi najbliższe.
 • Klasycznym sposobem znalezienia właściwego preparatu są ulotki informacyjne. Staramy się znaleźć związek pomiędzy naszymi wewnętrznymi problemami, a objawami przedstawionymi w ulotkach.
 • Kolejny sposób jest podobny. Porównujemy problemy zdrowotne ze wskazaniami kanału energetycznego,który harmonizuje odpowiedni preparat. Obserwujemy również przebieg meridianów i szukamy zgodności naszych problemów z miejscami przez które biegną.
 • Rysunki poszczególnych kanałów z ich opisami znajdują się na stronach

Przykład: Boli nas głowa w obszarze od szyjnego odcinka kręgosłupa w kierunku ucha.Spoglądamy na przebieg meridianów i stwierdzamy, że przez te miejsca przechodzi meridian pęcherzyka żółciowego. Dla jego zharmonizowania wybieramy preparat bioinformacyjny Regalen, ponieważ odnosi się on właśnie do tego kanału. W ten sposób wyrównamy dysharmonię i ból zniknie. Podobnie postępujemy także w innych przypadkach.

 • Proste ustalenie odpowiedniego preparatu można przeprowadzić również wg rys. 3 (

Przykład:Aby pobudzić żołądek należy odróżnić, czy zastosować substancje gorzkie z Regalenu czy może bardziej skuteczna będzie obecność mirry z Vironalu w związku z jej przeciw drobnoustrojowym działaniem ... itd. Każdy preparat zawiera coś innego, czego dany organ w danym momencie potrzebuje.

 • Osobie, która chce bliżej zrozumieć układ energetyczny organizmu, stosunki między organami, a równocześnie chciałaby się specjalistycznie kształcić, polecamy książki Vladimira ANDA Klasyczna medycyna chińska 1 – 5.
 • Innym sposobem doboru odpowiedniego produktu są urządzenia, które pracują w oparciu o metodę EAV. Jednym z nich jest np.Supertronic,stworzony i przystosowany dla potrzeb dystrybutorów firmy Energy.Metoda ta umożliwia stwierdzenie celowości zastosowania lub nie preparatu Energy dla konkretnej jednostki poprzez podłączenie do obwodu pomiarowego. Według zmierzonych odchyleń od wartości normalnych łatwo można określić pochodzenie problemów zdrowotnych i ustalić optymalny preparat, właściwy do wyeliminowania przyczyny problemów.
 • Kolejnymi możliwościami określającymi korzystne dla pacjenta preparaty mogą być różne metody psychotroniczne.

Proponujemywybór własnego sposobu, który będzie Państwu najbardziej odpowiadał,kierujmy się swoimi umiejętnościami, doświadczeniem i wykształceniem.

System stosowania

Po zastosowaniu odpowiedniej ilości preparatu, który wybraliśmy jako podstawowy, kontynuujemy regenerację zgodnie z zaleconą kolejnością. Po określonym czasie jednak zawsze wracamy do preparatu, który stosowaliśmy jako pierwszy.Predyspozycje dziedziczne bądź osłabienie konkretnego organu sygnalizują potrzebę wzmocnienia danego organu dodatkowo. Należy wtedy dać mu pierwszeństwo przed pozostałymi. Jednej osobie wystarczy do regeneracji lub wzmocnienia jedna buteleczka, druga będzie potrzebowała ich więcej. Każdy z nas jest inny, dlatego do regeneracji również musimy podejść indywidualnie.

Kolejność stosowania preparatów można zmieniać lub ukierunkowywać poprzez różne metody testowania.Możliwe jest również połączenie dwóch produktów. W tym przypadku stosujemy większe ilośći tego preparatu, który odnosi się do problemu wywołującego w naszym przypadku większe komplikacje, i który swymi objawami wysuwa się na prowadzenie. Drugi preparat, podawany w mniejszych ilościach, wspomaga tylko przyspieszanie już rozpoczętego procesu regeneracji. Stosowanie większej ilości preparatów jednocześnie lub ich zbyt duże łączenie nie przynosi pożądanego efektu. Należy kierować się bardzo zasadniczym stwierdzeniem, że “co za dużo, to niezdrowo”.

Najłatwiej łączyć z pozostałymi preparatami Vironal. Skłaniamy się do tego np. w trakcie regeneracji pęcherzyka żółciowego i leczeniu nagłego schorzenia o charakterze grypowym.

Optymalne warunki regeneracji

Podstawą regeneracji jest detoksykacja organizmu,dlatego należy dostarczyć organizmowi dostateczną ilość płynów, by uwolnione niepożądane substancje mogły być skutecznie wydalone.Zwłaszcza osoby z niskim ciśnieniem powinny więcej pić. Najnowsze badania potwierdzają, że nasz organizm potrafi dobrze wykorzystać tylko czystą wodę.

Sprawą indywidualną jest to, ile wody potrzebujemy wypić. Spożycie płynów kieruje się indywidualnymi cechami człowieka, wiekiem, masą ciała, aktywnością organizmu ale również otaczającym środowiskiem. Praca i ruch w upale prowadzą do dużych strat płynów i minerałów wraz z potem. W ciągu godziny tracimy nawet kilka litrów wody, dlatego musimy odpowiednią ilość płynów natychmiast wprowadzić do organizmu.

Człowiek przy normalnej aktywności powinien wypijać codziennie minimum dwa litry płynów. W trakcie procesu regeneracji, należy pić jeszcze więcej.Niewystarczające spożycie płynów może być przyczyną pogorszenia stan u osoby będącej w trakcie regeneracji. Odpowiednia ilość płynów jest niezbędna do właściwego funkcjonowania nerek, co zabezpiecza wydalanie substancji szkodliwych. Również równowaga środowiska wewnętrznego uzależniona jest od odpowiedniego i regularnego przyjmowania płynów.Przy ich niedoborze człowiek zaczyna być (zwłaszcza dzieci) często rozdrażniony, skarży się na bóle głowy, ma słabą koncentrację, zwiększa się temperatura jego ciała.

Również brak odczuwania pragnienia to stan chorobowy, tak jak nadmierne spożywanie płynów.Należy znaleźć swoje własne optimum. Uzupełnieniem czystej wody mogą być herbaty ziołowe bez cukru, świeże soki warzywne itp. Nie polecamy nadmiernej ilości wód gazowanych, ani ciągłego spożywania wód mineralnych, które z powodu zawartości pierwiastków obciążają nerki.Zamiast tego, do uzupełnienia 30% substancji budulcowych organizmu proponujemy dodać do szklanki z wodą kilka kropli preparatu Fytomineralfirmy Energy – który zawiera naturalną formę minerałów i pierwiastków śladowych, o 98 % przyswajalności przez organizm człowieka. Na początku należy odmierzyć wodę i wlać do butelki, aby móc wieczorem skontrolować ile wody zostało wypite. Zalecamy zabierać ze sobą wodę również gdy wychodzimy z domu.

Proces regeneracji

1. Przed użyciem należy buteleczką dokładnie wstrząsnąć. Ma to na celu dynamizację i zwiększenie działania preparatu.

2. W trakcie procesu regeneracji należy zwiększyć ilość przyjmowanych płynów – najlepiej czystej, dobrej jakości wody bez CO2!

3. Osoby cierpiące na wiele schorzeń lub na choroby przewlekłe powinny rozpocząć terapię od ilości mniejszej, a następnie stopniowo ją zwiększać, np. 3krople x 1 dziennie. Jest to ważne dla osób przewlekle chorych, np.długotrwałe egzemy.

Jeśli nie pojawi się przejściowe pogorszenie, po tygodniu można zwiększyć ilość do 3 krople 2 x dziennie. W tym przypadku przejściowe pogorszenie rozumiane jest jako np. rozszerzenie źródeł egzemy.

Jeśli po upłynięciu kolejnego tygodnia nie pojawi się żadna wyraźna reakcja,można po raz kolejny zwiększyć ilość do 3 kropli 3 x dziennie. Jest to ilość maksymalna dla schorzeń długotrwałych. W przypadku stanów mniej poważnych lub przy powtórnej regeneracji tym samym preparatem możliwe jest stosowanie 5 kropli 3 x dziennie. Przy maksymalnym dawkowaniu produkt wystarcza na 4 tygodnie!

4. Po trzech tygodniach stosowania winna nastąpić jednotygodniowa przerwa.

Oznacza to, że jedna buteleczka wystarczy na więcej niż jeden miesiąc. Tygodniowa przerwa jest konieczna. Chodzi o to aby organizm nie przywykł dostosowania któregokolwiek z preparatów, i aby zachował swoje działanie,w innym wypadku trzeba by było wciąż zwiększać ilości.

5. Ten kto czuje się w pełni zdrowy może rozpocząć stosowanie preparatu w ilościach maksymalnych. Jeśli pojawi się reakcja zwrotna, która wyraźnie obciąża organizm, należy obniżyć ilości do minimum tzn. do 3,ewentualnie 1 kropli dziennie.

6. Reakcja zwrotna jest wyłącznie pozytywnym efektem regeneracji. Detoksykacja i całkowita regeneracja przebiega w większości bez oznak reakcji zwrotnych.

7. W przypadku gdy reakcja zwrotna jest bardzo wyraźna i obciążająca, należy wydłużyć przerwy pomiędzy poszczególnymi ilościami (np. 1 kropla co drugi dzień,1 kropla raz na trzy dni lub nawet 1 kropla raz na tydzień czy 14 dni).W tym przypadku należy już indywidualnie obserwować indywidualne reakcje organizmu na bioinformace. Obowiązuje tu zasada – czym większa reakcja zwrotna, tym mniejsze ilości i większe przerwy pomiędzy nimi. Należy jednak zachować regularność przyjmowania preparatu. W ten sposób można regulować swoim własnym procesem regeneracji.

8. We wszystkich przypadkach, gdy reakcja zwrotna trwa dłużej niż 14 dni należy odstawić preparat i poczekać aż bioinformacje dokończa pracę.Objawem będzie całkowita poprawa stanu zdrowia. Po zakończeniu reakcji zwrotnej można znów rozpocząć dawkowanie po kropli, a w następnym tygodniu dawkę zwiększyć.

9. W stanach ostrych np. przy grypie i ale również wtedy, gdy cierpimy na schorzenia chroniczne a zachorujemy na nagle należy stosować wysokie dawki nowo wprowadzanego preparatu na stany ostre i to bez pobaw, że spowodujemy reakcję zwrotną dla choroby chronicznej. W takich przypadkach korzystne jest podać 3 x dziennie 9 kropli. Takie ilości należy stosować tylko przez konieczny okres, przeważnie 1 – 2 dni, maksymalnie 5 dni. W chwili gdy nagłe schorzenie ustąpi należy wrócić do stosowania po przednich ilości preparatu.

 

Przerwy

Preparaty pentagramu są pewnego rodzaju starterem, który rozpoczyna procesy regeneracyjne. W chwili gdy proces regeneracji zacznie przebiegać,należy stosowany preparat odstawić i pozwolić na dokończenie procesu regeneracji samemu organizmowi. Jeśli tego nie zrobimy organizm przyzwyczai się do produktu i przestanie na niego reagować. W praktyce oznacza to: w przypadku lżejszych schorzeń trzytygodniową kurację, w średnio ciężkich stanach trzytygodniową kurację + jeden tydzień przerwy i ponownie trzy tygodnie przyjmowania preparatu. Zaś poważnie choreosoby oraz osoby starsze powinny zastosować kurację 3 x trzy tygodnie stosowania, z zachowaniem tygodniowej przerwy po każdych trzech tygodniach przyjmowania preparatu.

Ciało potrzebuje czasu, aby naprawić wcześniejsze szkody. Jeśli będą Państwo zamieniać preparat jeden na drugi z tygodniową przerwą, to może nie wystarczyć. Zalecamy zrobienie 14 dniowej lub nawet miesięcznej przerwy w stosowaniu, w przypadku wymiany preparatów. Chodzi o to aby proces regeneracji został zakończony. Organizm może nie mieć wystarczającej ilości energii, aby dokonywać napraw na dwóch poziomach jednocześnie.Podczas gdy po stosowaniu wcześniejszego preparatu centra kończą rozpoczęta regenerację, przedwczesne podanie nowego preparatu przekieruje proces regeneracji na inny kierunek, i wyeliminuje wcześniejszy pozytywny efekt stosowania. Młody organizm potrzebuje mniej czasu na regenerację, z wiekiem zaś konieczne jest, by przerwy w przyjmowaniu wydłużać.

Ekstremalna wrażliwość i nie odpowiednio silna reakcja

Kwestia ta dotyczy osób z ekstremalnie wysoką wrażliwością na preparaty bioinformacyjne, w przypadku których już po jednej kropli preparatu występuje niekorzystna reakcja. W takim wypadku korzystniej jestrozpocząć regenerację z zastosowaniem innego produktu, a na koniecprzejść do preparatu, który wywołał tak mocną reakcję zwrotną. Poprzezzmianę procesu osiągnięte zostanie przed wstępne oczyszczenie organizmuz innej strony, innym preparatem. Jeśli pomimo takiego postępowaniawystąpi nieodpowiedni odzew ze strony organizmu, zaleca sięzastosowanie oczyszczającej mieszanki ziół 4 części wrzosu, 2,5 części mniszka lekarskiego oraz 2 części fenikułu (koper włoski).

Sposóbprzygotowania herbatki: Do 3 litra wrz1cej wody naleay dodaę 2-33yaeczki do herbaty mieszanki zio3owej. Gotowaę 2 – 3 minut, zarazprzecedzię. Popijaę 3ykami w ci1gu ca3ego dnia aa do godziny 17.Zio3owa mieszankź naleay stosowaę przez okres trzech tygodni – 3 litradziennie, nastźpnie zrobię tygodniow1 przerwź. Kuracjź moana powtarzaętrzykrotnie. Po takim wstźpnym oczyszczeniu organizmu moana rozpocz1ęprzyjmowanie preparatów z Pentagramu©. Wprzypadku gdy reakcja zwrotna na preparat występuje nadal w tym samymstopniu, należy pozostać przy stosowaniu po kropli w trybie dziennym,ewentualnie w jeszcze dłuższym trybie.

 • W chwili gdy pojawią się niektóre objawy reakcji zwrotniej znaczy to, że następuje szybka i dobra regeneracja.
 • Kobietomciężarnym nie wolno przyjmować żadnych preparatów. Wyjątkowo powyrażeniu zgody przez wykwalifikowanego lekarza. Również w przypadkupoważnych schorzeń należy stosować się do zaleceń lekarza.
 • Wprzypadku gdy stosujecie Państwo leki przepisane przez lekarza, niewolno bez jego zgody zrezygnować z ich przyjmowania. Jedynie lekarzzgodnie z Państwa stanem zdrowia może określić, które leki i w jakichdawkach są dla Państwa korzystne, a które już nieużyteczne.
 • W przypadku gdy znajdują się Państwo pod opieką lekarza, należy stosować się do jego poleceń.

Inne zastosowanie preparatów Pentagramu w praktyce

Możewydawać się, iż preparaty mają jedynie wewnętrzne zastosowanie,istnieją jednak jeszcze inne możliwości ich wykorzystania. Lekarze iterapeuci zauważają orgomny efekt w łączeniu koncentratów z kremami wzależności od aktualnego stanu zdrowia (Vironal – Droserin, Renol –Artrin, Regalen – Protektin, Korolen – Ruticelit, Gynex – Cytovital) ipolecają często dodawanie kremów w małej ilości również do kąpieli.

Okłady

Preparatymożemy stosować również zewnętrznie w formie okładów nad chorymorganem. W przypadku chorej wątroby, w celu przyspieszenia regeneracjimożna stosować okłady nad chorym obszarem z preparatu Regalen. Okładyrenolowe można zaś wykorzystać przy trądziku i bólach stawów. Pozostałepreparaty można nanosić w podobny sposób.

Przykładanie okładów to w praktyce kopiowanie klasycznej formy wykorzystania produktów (zwłaszcza infokosmetyki).

Sposób stosowania:Okład należy wykonać z waty lub innego chłonnego materiału. Do letniejwody należy dodać kilka kropli preparatu lub wycisnąć 1 cm kremuinformacyjnego, następnie w tak przygotowanym roztworze zwilżyć okład iprzyłożyć na chore miejsce. Okład można przykryć folią i przewiązaćbandażem lub chustą. Okłady stosujemy w miejscu położenia organów przez30 minut średnio 3x w tygodniu.

Kąpiele

Koncentratyi infokosmetyki możemy dodawać do kąpieli. Wtedy właśnie substancjeaktywne wchłanianie są przez skórę, co wraz z gorącem (ciepłą wodą)poprawia obieg krwi, wzmacnia układ immunologiczny, rozluźnia napiętemięśnie i przynosi ulgę w bólach mięśni i stresie. W trakcie kąpielimożemy również skorzystać z dobroczynnych właściwości aromaterapii.Olejki eteryczne zawarte w preparatach, parują w ciepłej wodzie ipoprzez płuca łatwo przenikają do krwioobiegu, szybko uspokajająpsychikę i powodują rozluźnianie mięśni.

Sposób stosowania:W przypadku koncentratu wystarczy 9 kropli na zwykłą wannę wody. Niemyjemy ciała mydłem, po kąpieli spłukujemy czystą wodą i jeszczewilgotne ciało nacieramy odpowiednim kremem. Jeśli stosujemyinfokosmetyki, 2 cm kremu wystarczą do przygotowania kąpieliemulsyjnej. Skórę po kąpieli spłukujemy czystą wodą, nie istniejepotrzeba nanoszenia kremu.

Zastosowanie w kosmetyce

Interesującejest wykorzystanie preparatów do produkcji maseczek i okładów wkosmetyce. Można je dodawać też do już gotowych maseczek i kremów.Wystarczy dodać kroplę koncentratu do preparatu kosmetycznego istarannie wymieszać.

Korolenmożna wykorzystać przy problemach z łupieżem we włosach. Wystarczywetrzeć preparat zawsze przed umyciem na 15 minut we włosy. W tensposób dostarczamy włosom bardzo dobry okład odżywczy o działaniuprzeciwgrzybiczym, zaś włosy uzyskają jedwabisty połysk.

Polecamyrównież odmładzającą maseczkę z Cytovitalem i Gynexem na twarz idekolt. Dlaczego polecamy właśnie te dwa produktyflZawierają one bowiemroślinne fitohormony, których znaczenie w kosmetyce wciąż jestniedoceniane. Zwłaszcza wpływ fitohormonów z lukrecji, któryjest obecnie szczegółowo badany laboratoriach światowej sławy firmkosmetycznych ze względu na jej niewątpliwe działanie odmładzające.Polecamy wypróbowanie tej kuracji, z wyniku będziecie Państwo zpewnością zadowoleni.

Sposób stosowania:Maseczki i okłady przykładamy na twarz na czas 8 minut, 4 x w tygodniu.Kilka kropli preparatu aplikujemy na wcześniej nawilżony kawałek waty iprzykładamy na twarz. Po zastosowaniu należy opłukać twarz jedynieczystą wodą. Na maseczkę albo okład całej twarzy wystarczą 3 kroplekoncentratu.

Jeślizdecydujecie się Państwo na maseczkę z infokosmetyków, należy nanieśćna twarz większą warstwę kremu i pozostawić niech działa, następnietwarz zmyć letnią wodą. Po kąpieli można w nawilżonych dłoniachrozetrzeć małą ilość kremu do uzyskania piany i nanosić na twarz.

Wykorzystanie preparatów w akupunkturze:

Preparatybioinformacyjne o szerokim spektrum działania można stosować również wakupunkturze. Spiralki igieł do akupunktury można zamaczać wpreparatach. Dzięki temu poprzez spiralki dochodzi do przekazaniainformacji do punktów akupunktury. Takie postępowanie wzmacnia ipogłębia kilkakrotnie skuteczności tej metody. Zaleca się postępowaniezawsze zgodne z stosowaniem preparatów.

Jeszcze coś o regeneracji

Przystosowaniu metody regeneracji w Pentagramie nie musimy zaopatrywaćorganizmu w olbrzymie dawki różnych rodzajów preparatów witaminowych imineralnych, których organizm nie potrafi właściwie wykorzystać, a ichnadmiaru pozbywa się z trudem. Jeśli damy organizmowi szansęzregenerowania się, potrafi on już sam efektywnie wykorzystać witaminyzawarte w dobrej jakości pożywieniu.

Właściwości przeciwutleniające produktów zapewniają zawarte w nich flawoniody, antocyjany, beta karoteny roślinne,przy czym należy podkreślić, że niektóre substancje roślinne mająkilkakrotnie wyższy efekt przeciwutleniający niż ten znany zdoświadczeń przeprowadzonych z witaminią E.

 

Słowo na zakończenie

Wzajemnepołączenie świata materialnego z biologicznym jest tak naturalne jakpołączenie klasycznej kuracji z naturalnymi procesami regeneracyjnymi.Oczywiste jest, że harmonizacja i profilaktyka zdrowia to coś więcejniż leczenie choroby. Lepiej przeznaczyć mniejszą kwotę finansową naprofilaktykę niż później na drogie leczenie.

Zastosowaniepreparatów firmy ENERGY w dziedzinie profilaktyki jest bardzo szerokie.Wykorzystując je obserwujemy dobre wyniki również tam, gdzie zawiodłymetody medycyny klasycznej. Skuteczne i korzystne jest połączeniestosowania leczenia według medycyny klasycznej ze stosowaniempreparatów Energy.

Dobrze dobrany przez lekarza sposób leczenia i delikatna harmonizacja doskonale uzupełniają się wzajemnie.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl