Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
MICROSILVER PLUS: wszechstronna pielęgnacja funkcjonalna skóry

MICROSILVER PLUS zapewnia funkcjonalną pielęgnację całego ciała – od stóp do głów. Nasze produkty do pielęgnacji skóry z serii MICROSILVER PLUS mają wiele zalet: substancja czynna Microsilver wykazuje działanie antybakteryjne, regulujące i stabilizujące. W połączeniu z dodatkowymi składnikami lub związkami minerałów działanie poszczególnych produktów do pielęgnacji skóry jest jeszcze bardziej zoptymalizowane.

Różnorodność zastosowań produktów Microsilver

Microsilver Products

Microsilver znajduje zastosowanie w wielu produktach do pielęgnacji skóry i ciała. W higienie jamy ustnej stosowany jest w produktach dla wrażliwych dziąseł oraz aby zapobiefać powstawaniu nieświeżego oddechu.

W kremach do pielęgnacji skóry, Microsilver zwalcza zanieczyszczenia skóry i wypryski i okazuje się pomocny przy suchej, spierzchniętej skórze.

Produkty z Microsilver mogą również przeciwdziałać łupieżowi oraz nadmiernemu poceniu ciała i pod pachami.

Co to jest Microsilver?

Microsilver to nanoporowate srebro (pył srebrny o wielkości cząsteczek ok. 11,6 µm), którego struktura powierzchni przypomina gąbkę. Posiada ono dużą powierzchnię o czynnych właściwościach antymikrobiologicznych, które po raz pierwszy wykorzystano do celów kosmetycznych właśnie w produktach z serii MICROSILVER.

Pure Microsilver posiada właściwości antybakteryjne, regulujące i stabilizujące. W połączeniu z dodatkowymi składnikami takimi jak hydroksyapatyt, Defensil, ektoina, ekstrakty mineralne lub związki mineralne skuteczność indywidualnych produktów jest zwiększona.

Microsilver Woman

 

Dlaczego pielęgnacja skóry z LR Microsilver?

Wiele konkurencyjnych produktów używa srebra koloidalnego (metalowe cząsteczki srebra, sole srebra i proteiny srebra). Nasze srebro nanoporowate ze strukturą jak gąbka i określoną wielkością cząsteczek działa wyłącznie na powierzchni skóry. W przeciwieństwie do związków chemicznych srebra (sole srebra), których czasem używa się do tych samych celów, nie należy obawiać się efektów ubocznych.

Odkryj pielęgnację funkcjonalną z aloesem!

Aloe Vera Functional Care
  • Aloe Vera Emergency Spray: najlepsze właściwości aloesu i 12 ekstraktów ziołowych
  • Aloe Vera Koncentrat: żel zawierający 90% Aloe Vera
  •  Aloe Vera z Propolisem : z naturalnym woskiem pszczelim
  • Aloe Vera Mleczko rozgrzewające : mleczko z efektem rozgrzewającym
  • Aloe Vera Dermaintense : z aktywnym kompleksem witaminy B12
  • Aloe Vera MSM Żel do ciała: z ekstraktem z liści mącznicy  i kory wierzbydo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl