Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Hankintatukku Oy

Hankintatukku Oy

 

Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

W prowadzonych badaniach Hankintatukku Oy korzysta ze światowych baz danych i najnowocześniejszej wiedzy naukowców. Najnowsze zdobycze wiedzy łączone są z doświadczeniami ponad tysiącletniej tradycji medycyny naturalnej.
Dzięki czystemu środowisku oraz zjawisku dni polarnego z długookresowym nasłonecznieniem fińska przyroda stwarza optymalne warunki uprawy dla unikalnych roślin i ziół z wysoką zawartością substancji czynnych. Roślinne ekstrakty, surowce i produkty poddawane są wielokrotnym kontrolom.

Proces produkcji zgodny jest z GMP (Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji). Spełnia najostrzejsze normy dotyczące jakości produkcji. Sam produkt poddawany jest szczegółowym kontrolom od momentu wyboru surowców aż po produkt końcowy. Przez cały ten czas musi spełniać warunki kilkustopniowej
kontroli jakości. Posiada swój „akt urodzenia”, który towarzyszy mu od rozpoczęcia jego produkcji aż po wysyłkę.

Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP (Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza) – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.
Roślina jest troskliwie uprawiana od chwili zasadzenia nasiona aż po zbiór, dlatego mamy gwarancję, że do produkcji naszych produktów użyto roślin, które są:

  • uprawiane bez zastosowania pestycydów
  • ręcznie zbierane, wtedy, kiedy zawierają najwięcej substacji czynnych
  • uprawiane w rejonach czystych ekologicznie bez użycia chemii
  • przetwarzane w bardzo delikatny sposób, natychmiast po zbiorze, aby nie doszło do utraty cennych składników

Hankintatukku w szerokim zakresie współpracuje z Rolniczym Instytutem Badawczym. Głównym zadaniem Instytutu jest wykazanie możliwości udomowienia i uprawy roślin w Finlandii. Po latach systematycznych badań Instytut uczy rolników, w jaki sposób uprawiać rośliny i jak o nie dbać, aby spełniały najwyższe kryteria jakości.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl