Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Fin Avis

FIN AVIS

Produkt dostępny do kupienia tutaj


Wyjątkowy naturalny preparat z szeroką skalą zastosowania, oczywiście mój faworyt w przeszłości, teraz i w przyszłości.

lek. med. Zdeněk Jelinek

 

Fin Avis to o ekstrakt z kiełków z owsa z ogólnie uspokajającymi skutkami, doskonale odpręża w stresowych sytuacjach, pomaga pozbyć się tremy i usuwa stany niepokoju. Jest wskazany w przypadku wyczerpania i usunięcia niektórych zaburzeń snu.

Obecna literatura specyfikuje, iż ekstrakt zmniejsza chęć do papierosów, wg Kneippa jest najlepszą substancją odżywczą dla neurasteników, dla leczących choroby somatyczne, tzn. tych, którzy czują się słabi i wyczerpani, uspokaja i zapewnia dobry sen , z sukcesem jest podawany przy leczeniu różnych rodzai uzależnień. Mogą go używać cukrzycy, bo lekko obniża poziom cukru we krwi, jest wartościowym pomocniczym produktem przy zapaleniach trzustki, wzmacnia nerki, ma przciwreumatyczne oddziaływanie.

Skuteczne składniki - saponiny, flawonoidy, wiele minerałów, alkaloidy, steroidy, witaminy B1, B2, D, E, karoten.

Chodzi o świetną odżywkę dla całego organizmu, używany w przypadku somatycznego i psychicznego osłabienia, wyczerpania psychicznego i braku energii życiowej. Potrafi powstrzymać wyczerpanie neurotyczne i zapewni spokojny sen. Ekstrakt można używać w przypadku schorzeń tarczycy i degeneracyjnych schorzeń, jakim jest np. stwardnienie rozsiane, również w przypadku półpaśca, ale też zwykłych wiroz, o ile trwają dłuższy czas.

Ayurveda używa ekstraktu z kiełków owsa do leczenia uzależnienia od opium, w medycynie ortodoksyjnej używane są preparaty dermatologiczne z ekstraktem z kiełków z owsa do leczenia egzemy.

Fin Avis może też przyczynić się do obniżenia podwyższonego poziomu cholesterolu, lekko zmniejsza podwyższone ciśnienie. Pomaga więc w leczeniu chorób układu nerwowego podwyższając jego tonus i witalność.

Produkt dostępny do kupienia tutajdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl