Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
PREPARATY DLA MĘŻCZYZN W KAŻDYM WIEKU

Panowie i Wy pomyślcie czasem o profilaktyce!

 

lek. med. Jana Brychtova

 

Nie chcielibyśmy zostać posądzeni o dyskryminację, w końcu wśród członków Finclubu jest naprawdę wielu mężczyzn. Dlatego też chcialibyśmy napisać, o tym w jaki sposób fińskie preparaty mogą uczynić życie mężczyzny łatwiejszym.

 

Młodzi chłopcy i ich problemy

Młody chłopak, pełen siły i nadzieji przeważnie ma kłopoty z trądzikiem (w takich przypadkach Piimax Pro V pomaga doskonale – sprawadzone!). Wtedy też przeżywa pierwsze miłości, decyduje o swoim przyszłym zawodzie. Jeśli wybierze kierunek, który mu odpowiada i nie ma problemów z nauką, jest zadowolony. Jeśli jednak pojawią się problemy z nauką, koncentracją, celem pobudzenia studenta polecam mu fin Fosfocaps. Jeśli zaś przed poważnym egzaminem student musi opanować duży materiał z pewnością sewerennym pomocnikiem będzie preparat fin Fosfosercaps. Dla „nerwusów” czy mniej pewnych siebie studentów mamy w ofercie fin Avis, który złagodzi objawy neurotyczne. Wielu młodych mężczyzn również w aktywny sposób uprawia sporty, dlatego polecam im Fintabs CD dla dobrego stanu ich aparatu ruchu oraz fin Sportprotabs, który pobudzi ich aktywność.
 

Młodzi mężczyźni i ich obowiązki

Około trzydziestego roku życia młodzi mężczyźni mają stała pracę i zakładają rodzinę. Muszą być aktywni, skoncentrowani i wytrzymali w pracy, a równocześnie poświęcać się rodzinie i dzieciom. I nadal jeszcze uprawiać sporty, podróżować, spotykać się z przyjaciółmi – na to wszystko potrzeba czasu, energii i sił.
Równocześnie pojawiają się pierwsze konsekwencje niezupełnie zdrowego stylu życia – wzrasta waga, pojawiają się problemy z metabolizmem tłuszczy, czasem również cukrów. Wzrasta również przemęczenie, rozdrażnienie. Bardzo często w początkowej fazie objawów tego typu problemów wystarczy preparat fin Mineraltabs, dobrze również zażywać fin Biiolicaps, ewentualnie fin Epamarcaps, ale tylko wtedy jeśli cholesterol jest podwyższony.
W większości mężczyźni nie tyją po spożyciu słodyczy, ale smakuje im tłuste jedzenie.
Powiedzcie, który z nich jest w stanie oprzeć się schabowemu czy pysznej wędzonce? Dla tych, którzy pochłaniają takie smakołyki mamy przygotowany preparat fin Kitofitabs, który zapobiegnie wchłanianiu tłuszczu w organizmie.
 

Nadal aktywny czterdziestolatek

Lata płyną, młody mężczyzna staje się atrakcyjnym czterdziestolatkiem, nadal dynamicznym i wysportowanym. Jednak zaczynają się już pojawiać pierwsze problemy z sercem, nawet zawały (jako profilaktykę polecam fin Karditabs), powstają zaburzenia krwioobiegu - tutaj bardzo pomaga Pycnogenol i fin Ginkbicaps. Czterdziestolatków dotykają także problemy tolerancji glukozy czyli skłonność do zaburzeń metabolizmu cukrów, a stąd już blisko do cukrzycy. W takich sytuacjach zalecam dowolny preparat z chromem – fin Mineraltabs, lub fin Citrikromtabs. Pojawiają się też zmiany zwyrodnieniowe, problemy ze stawami. Tutaj możemy przede wszystkim apelować o profilaktykę – Fintabs CD bori oraz fin Selenitabs.
 

Urodziny Abrahama czyli pół wieku za nami

Nadchodzą pięćdzisiąte urodziny. Mężczyźni żyją pełną piersią (według partnerek czasem aż za nadto) i zdecydowanie nie myślą o swoim zdrowiu. Praktycznie jednak bez wyjątku potrzebują już okulary do czytania. Czasem jest to dla nich większy problem niż siwe włosy czy łysiejące czoło. Jeśli chciałybyśmy im pomóc, podawajmy im długotrwale preparat fin Visistrong. Częstsze oddawanie moczu w nocy pomoże rozwiązać preparat Sitosan. Mężczyznom w tym wieku polecam również fin Selenitabs(problemy natury okulistycznej). W przypadku zwiększonego zmęczenia i osłabieniu sił polecam fin Dynaforsis, a krótkotrwale preparat fin Guaratabs.  
  

Z dostatkiem sił w wieku sześćdziesięciu lat

Mężczyźni w tym wieku szykują się już do emerytury, jednak nadal chcieliby być relatywnie zdrowi i mieć siły witalne. Niestety u mężczyzn po sześćdziesiątce wzrasta ilość nowotworów złośliwych, a tu już wszystko leży w rękach onkologów. Powinniśmy jednak zapamiętać poniższe zasady: w trakcie chemio- lub radioterapii można stosować tylko fin Bi-iomare caps i fin Selenitabs. Później terapia zależy od typu choroby. Do dyspozycji mamy: fin Mycelcaps, fin Glukimtabs, fin Prevesacaps, fin Lycoforscaps i całą paletę witamin i antyoksydantów, na których stosowanie pozwoli onkolog.
Z mniej poważnych schorzeń sześćdziesięciolatków dotykają szumy w uszach – skutecznie pomaga fin Ginkbicaps.Problemem są również zaburzenia pracy wątroby. W takich przypadkach pomoże fin Selenicaps lub fin Fosfocaps.
 

Co nam dokucza po siedemdziesiątce?

Dekadę później, zaczynają się problemy z pracą mózgu, i w takim przypadku bardzo dobrze działa połączenie stosowania preparatów fin Fosfocaps i fin Ginkbicaps. W przypadku poważniejszych zaburzeń, nie wahajcie się użyć fin Fosfosercaps, nawet w dawce 3x1. W degeneracyjnych zmianach siatkówki oka zalecany jest preparat fin Visistrong, uzupełniony o fin Ginkbicaps lub Pycnogenol i fin Selenitabs.
Choroby i degeneracje w zakresie aparatu stawowego z pewnością można rozwiązać endoprotezą, jednak znaczną ulgę przed lub po operacji przyniesie preparat fin Flexistrong.
Jak już wcześniej pisałam mężczyźni nie starzeją się. Należy tylko uświadomić sobie, że z wiekiem przybywa także różnych chorób,z którymi należy udać się do lekarza specjalisty. Lekarz jeśli stosuje preparaty Finclubu z pewnością zastosuje je jako profilaktykę lub jako środki wspomagające.
 
 
Czym bardziej będziemy dbać w młodości o siebie, tym mniej problemów zdrowotnych i komplikacji przyniosą nam dalsze lata życia. Znam pełnych życia, aktywnych osiemdziesięciolatków i pięćdziesięciolatków bez energii i wigoru. A proszę mi wierzyć nie jest to spowodowane wyłącznie uwarunkowaniami genetycznymi i czynnikami środowiska zewnętrznego. W około 50% jesteśmy odpowiedzialni za swój biologiczny wiek sami. Dlatego lepiej dbać o siebie wcześniej, niż później chorować. Dlatego z tego miejsca apeluję do wszystkich mężczyzn, choć wiem, że niechętnie dbają o swoje zdrowie, aby myśleli o profilaktyce swojego zdrowia jeszcze w młodości, ponieważ skala problemów jest ogromna, a ja w niniejszym artykule zdążyłam tylko problemy zarysować.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl