Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
MAMO, KUP MI BRACISZKA!

Lek.med. Jana Brychtova

 

Mamo, kup mi braciszka!

Rodzice jedynaków i nie tylko często słyszą to zdanie z ust swoich ratolośli. Z premedytacją zdanie to jest tytułem niniejszego artykułu. Obecnie przeżywamy baby boom, dookoła nas pełno jest młodych rodziców pchających z dumą wózki z maluchami. Niestety, równie wiele jest osób, które z utęsknieniem wyczekują na potomka, odmieniają słowo dziecko przez wszystkie przypadki, a równocześnie uświadamiają sobie, jak wielkim cudem jest poczęcie nowego życia i jakim ogromnym problemem jest niemożność zajścia w ciążę.

Oczekiwanie na maluszka

Przygotowanie do ciąży i rodzicielstwa zaczyna się jeszcze przedtem zanim dwie osoby się spotkają i pokochają, zaczyna się już w życiu ich rodziców i dziadków. Każdy z nas daje swojemu przyszłemu potomkowi nie tylko swoją – odziedziczoną po przodkach, zmienianą przez generację genetyczną mieszankę, ale przekazuje również swoje postawy, zdanie itp.

Każde dziecko powinno przyjść na świat w pełnej miłości rodzinie, chciane i kochane. Każdy z nas w pełni przyjmuje to twierdzenie, niestety życie jest życiem i często jest inaczej. Z badań wynika jakim traumatycznym zjawiskiem  dla nienarodzonego dziecka jest fakt, że jest niechciane. Udowodniono, że takie dziecko rozwija sie gorzej zarówno psychicznie jak i fizycznie, częściej choruje (nawet jeśli po jakiś czasie jest zaakceptowane i pokochane przez rodzinę), stres przede wszystkim w początkowej fazie życia płodowego dziecko odbija się piętnem na życiu maleńkiego człowieczka na całe jego przyszłe życie.

Co zalecam?

Na szczęście przybywa par odpowiedzialnych, które z radością oczekują przyjścia na świat potomka i w odpowiedni sposób się do tego przygotowywują, zarówno pod względem zdrowotnym, jak i psychicznym i środowiskowym.

Zawsze jeszcze przed zajściem w ciążę radzę obu partnerom, aby zrobili sobie kurację oczyszczającą preparatem fin Chloretabs, najlepiej wykorzystać całe duże opakowanie (290 tabletek) w ilości  3 x 2 tabletki zawsze na czczo i popić dużo ilością płynu (co najmniej 400 ml płynu), a przez kolejne półgodziny nie spożywać pokarmów.)  Często kuracja ta pomaga też parom, którym poczęcie dziecka sprawiało problem.

Równocześnie zalecam obu partnerom stosowanie preparatu fin Selenitabs w dawce 1x1, dodatkowo przyszła mama powinna jeszcze stosować preparat fin Kelpatabs w dawce 1x1 oraz fin Ferrotabs w dawce 1x1. Kobieta powinna kontynuować suplementację preparatami fin Selenitabs, fin Kelpatabs oraz fin Ferrotabs również w trakcie trwania ciąży.

Jeśli w trakcie ciąży będą ją męczyć skurcze mięśni np. łydek powinna sięgnąć po fin Magnesatabs w dawce 2x2, zaś opuchliznę nóg złagodzi Pycnogenol w dawce 2x1 (ewentualnie Pycnogenol Strong w dawce 1x1).

W czasie karmienia piersią bardzo polecanym preparatem jest Fintabs CD w ilości 3x1 tabletka, ewentualnie fin Dolokaltabs w takiej samej ilości.

Historie z życia wzięte

W związku z tematem niniejszego artykułu, chciałabym opowiedzieć o moich dwóch młodych koleżankach. Obie są w wieku około 30 lat, w żyją w spokojnych małżeństwach i pragnęły dziecka. Kiedyś w trakcie przyjacielskiego spotkania rozgorzała wśród nas dyskusja na temat, jak najlepiej i najszybciej zajść w ciążę. Obu kobietom oferowałam kurację fin Chloretabsem, aczkolwiek tylko jedna z nich mnie posłuchała. Zuzanna jest moją krewną i stosunkowo często korzysta z mojej pomocy i suplementów Finclubu. Druga ze znajomych uważała, że to zwyczajne wyciąganie pieniędzy z kieszeni klientów.

Zuzana z mężem przeszli kurację fin Chloretabsem oraz fin Selenitabsem i do słownie po dziewięciu miesiącach od pierwszej próby Zuzanna trafiła na salę porodową, gdzie na świat przyszedł Piotruś. Zuzanna przez rok karmiła małego piersią, teraz ma cztery latka, a lekarza odwiedza wyłącznie na kontrole. W przypadku problemów zdrowotnych do tej pory wystarczały mu preparat fin Bi-iomare caps i fin Sweetacertabs.

Druga ze znajomych po wielu wizytach u ginekologów zaszła w ciążę i po dziewięciu miesiącach zagrożonej ciąży urodziła córkę. Świat znów wydał się sprawiedliwy. Jednak po pewnym czasie Zuzanna zapragnęła dać mężowi drugie dziecko. Podarowała mu pod choinkę preparaty fin Chloretabs i fin Selenitabs. Nie wątpiłam ani chwili, że jej mąż zrozumie aluzję. W kilka miesięcy dowiedziałam się, że Piotruś będzie miał siostrzyczkę. Jednak zanim na świat przyszła Basia, w moim gabinecie zjawiła się druga ze znajomych z mężem. Zaczęli od tego jak śliczną mają córeczką i jak wiele problemów mieli z jej poczęciem i jak zagrożona była to ciąża.  Tą okrężną drogą małżeństwo chciało mnie poprosić o „receptę na dzidziusia”, do której się zastosowała się Zuzanna z mężem. Powiedziałam, że oczywiście, ale nie mogę dać gwarancji, że za rok będą chrzciny oraz 100% pewności na skuteczność metody. Jednakże już po pół roku cała rodzinka zjawiła się w moim gabinecie ponownie, tym razem z bukietem róż i pięknym brzuszkiem mamy oczekującej narodzin dziecka. Kamień spadł mi z serca, gdy dowiedziałam się, że na świat przyszły zdrowe bliźniaki.

Potrzeba spokoju i cierpliwości

To są te weselsze i piękniejsze strony z życia finclubowicza – udało się pomóc. Oczywiście nasze preparaty nie są na wszystko, są jednak sytuacje, że największe światowe sławy medyczne nie są w stanie pomóc w starciu z naturą, a co dopiero suplementy diety, ale jednak...

Moje znajome nie są jedynymi, które w końcu z powodzeniem zaszły w ciążę i urodziły zdrowe dzieci z pomocą naszych fińskich preparatów. Czego my lekarze nie umiemy zalecić to cierpliwość. W dzisiejszych zabieganych czasach młodzi ludzie mają wrażenie, że jeśli kobieta po 2 – 3 próbach nie zajdzie w ciąże jest to powód do paniki i problem niepłodności. W tym miejscu chciałabym powiedzieć, aby zachować spokój to bardzo ważne, ponieważ czasem elementem, którego brakuje by odnieść sukces w poczęciu dziecka jest właśnie spokój. Wtedy możemy bez obaw sięgnąć po preparat fin Avis w ilości 3 x 10 kropli. Nie bójmy się preparat nie zaszkodzi przyszłej mamie ani ewentualnemu płodowi.

Życzę wszystkim kobietom i ich partnerom, aby środki antykoncepcyjne były skuteczne przez okres, gdy tego potrzebują i aby dziecko pojawiło się wtedy, gdy zdecydują, że są na to gotowi. Zaś by chwile z nowonarodzonym maluszkiem były czasem niezmąconej niczym radości i spokoju. Gdyby jednak pojawiły się jakieś problemy, życzę wszystkim finclubowiczom, by z pomocą naszych preparatów byli sobie w stanie pomóc. Ponieważ dziecko jest tym najpiękniejszym, co możemy od życia otrzymać. Jestem o tym przekonana również z własnego doświadczenia.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl