Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O Finclubie

Finclub przedstawia się

Przesłanie

Jesteśmy po to, aby za pośrednictwem naszych produktów i usług pomagać wszystkim na drodze do zdrowia, sukcesów i samorealizacji.

Oferujemy tradycję, doświadczenia i zaplecze

Jesteśmy międzynarodową spółką, która z powodzeniem działa na rynku już 20 lat. Obecni jesteśmy na rynku Republiki Czeskiej, Słowacji, Polski, Węgier, Niemiec, Austrii i Rumunii. W sektorze suplementów diety należymy do czołówki. 

Wprowadziliśmy na rynki Europy Środkowej naturalne preparaty z Finlandii. Wszystkie fińskie suplementy diety produkowane są  przez jednego producenta - firmę Hankintatukku Oy, która jest posiadaczem AAA ratingu i jednym z czołowych światowych producentów  parafarmacetyków. Finclub jest strategicznym i największym partnerem tej spółki, prowadzącym dystrybucję i serwis w Europie Środkowej.

W roku 2009 Finclub otworzył nową dywizję FCC (Finclub cleaners and cosmetics) zajmującą się dystrybucją ekologicznych środków czystości oraz kosmetyków.

Umożliwiliśmy setkom naszych konsultantów spełnić sny o własnej dobrze prosperującej firmie, dla tysięcy aktywnych współpracowników jesteśmy partnerem w trosce o ich zdrowie. Mamy także dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, którym pomagają nasze preparaty. 

Firma Finclub Poland Sp. z o.o. została zarejestrowana w roku 2004. W chwili obecnej posiada oprócz magazynu w centrali, dziewięć punktów ekspozycyjnych w Łodzi, Opolu, Lubline, Wrocławiu, Krakowie, Bełchatowie, Głogowie i dwa punkty w Warszawie.

Szacunek i rzetelne informacje

Stawiamy na podawanie sprawdzonych informacji,  w usługach, rozmowach z partnerami handlowymi i pracownikami.

Współpracuje z nami około 2000 lekarzy stowarzyszonych w Gremium Lekarskim. Ci specjaliści są gwarantem rzetelnych informacji całego naszego programu troski o zdrowie. Dzięki takiej współpracy firma może zaoferować swoim klientom specjalistyczne porady lekarskie.

Dla mieszkańców Europy Środkowej produkowane są specjalne suplementy diety ukierunkowane na zapotrzebowanie organizmu, charakterystyczne dla tego regionu geograficznego. Dobór preparatów jest zawsze konsultowany z naszymi specjalistami z dziedziny medycyny.

Nie stawiamy na wielkie kampanie reklamowe, ale na osobiste doświadczenia naszych zadowolonych klientów.

Osobisty rozwój

Umożliwiamy swoim współpracownikom długotrwały rozwój osobisty na wielu płaszczyznach. Z Finclubem macie możliwość troszczyć się nie tylko o swoje zdrowie, ale również prowadzić działalność i budować własną dobrze prosperującą firmę. Korzyściami są swobodny czas pracy, minimalna inwestycja początkowa, wysokiej jakości produkty, progresywny dochód, zaplecze i wsparcie czeskiej firmy. Wysoka szansa na sukces już zachęciły setki współpracowników Finclubu, którzy dziś pracują jako nasi konsultanci i reprezentanci.

Jakość 

Jakość jest dla nas słowem kluczowym. Zarówno jeśli chodzi o jakość naszych produktów, dostawców, jak i usług, materiałów i informacji, które udzielamy. W firmie został wprowadzony system zarządzania jakością ISO 9001:2001.

Będziemy zaszczyceni, jeśli i Państwo zostaniecie naszymi klientami lub współpracownikami.

 

FC se představuje 

FC se představuje

FC se představujedo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl