Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Krem Diocel Artrizone Diochi
Krem Diocel Artrizone Diochi

Diocel Artrizone - bioinformacyjny, regenerujący i relaksujący krem do masażu. Krem zawiera aktywny tlen. Ma szerokie spektrum zastosowania i działania.

Diocel Artrizone wzmocni poczucie relaksu podczas masażu.

Firma Diochi wypracowała zupełnie nowy typ bardzo oszczędnego regenerującego kremu do masażu, który ma szerokie zastosowanie. Nie zawiera konserwantów chemicznych, opiera się na produktach naturalnych. Zawiera aktywny tlen, który ożywia skórę. Zawiera również szeroką gamę mikroelementów z ponad 60 pierwiastków z układu Mendelejewa w aktywnej formie organicznej, na przykład krzem i złoto. Te minerały organiczne regenerują skórę, kości, mięśnie, stawy, paznokcie. Większą część kremu stanowią skuteczne substancje roślinne i mineralne o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwwirusowym, przeciwgrzybiczym, przeciwpasożytniczym, przeciwbólowym, znieczulającym i wzmacniającym układ immunologiczny. Dzięki wysokiej zawartości substancji naturalnych krem ma ciemną barwę. Zawiera na przykład aloe vera, smoczą krew –Crotonlechleri, którego używają Indianie Ameryki Południowej przy różnych bólach, olej z czarnuszki siewnej – jej nasiona znaleziono w grobie Tutanchamona, a znana jest przede wszystkim w świecie arabskim jako panaceum o szerokim spektrum działania. Niektóre substancje czarnuszki, jak na przykład nigellina wykazały w testach skuteczniejsze działanie przeciwbakteryjne niż penicilina. Zawiera też kwasy organiczne, torf, ekstrakt z dżdżownic kalifornijskich ze szczególnym efektem regenerującym skórę, wyciągz drzew tropikalnych, jak na przykład olejek Andiroba – Carapa Guaianensis, który pochodzi z Brazylii, a Indianie używają tego olejku przy reumatyzmie, bólach stawów, gorączce, łuszczycy, zapaleniach i ugryzieniach przez owady – stosują też olej jako doskonały repelent. Rośliny i olejki eteryczne zawierają fitohormony o działaniu przeciwzapalnym i harmonizującym funkcje gruczołów hormonalnych, takich jak tarczyca, jajniki, nadnercza i trzustka. Fitosubstancje wchłaniane przez skórę harmonizują śledzionę, a ta wspomaga tworzenie krwi, w wyniku czego przyspieszadetoksykację organizmu.

 

Diocel Artrizone harmonizuje meridian nerek, pęcherza moczowego, wątroby, woreczka żółciowego, żołądka, śledziony i trzustki, jelita grubego, płuc, poczęcia, kierujący oraz inne drogi energetyczne .

Parę słów o masażu :

Aby się wyleczyć, nie zawsze pomoże tabletka. Nie zapomnijcie o cudownej sile, która tkwi w naszych rękach. Często dotyk jest lekiem. Dotyk jest niezbędny do życia. Możemy to zauważyć u zwierząt. Kiedy jedno zwierzę liże drugie, nie jest to oznaką czystości, ale szczególną formą czułości i przychylności. Każdy z nas już na pewno spotkał się z tym, jak szybko mija napięcie, gdy ręce ukochanej osoby pogłaszczą nas delikatnie po głowie czy po ciele.

Niedawne wyniki badań nad polem energetycznym człowieka zwracają uwagę na to, że poprzez głaskanie stymulowane są elektryczne potencjały ciała. Dzięki specjalnej fotografii Kirlianowskiej możemy obserwować, jak bioplazma dopełni się i zwiększy nasze pole energetyczne. Jak często podczas głaskania mamy poczucie, jak byśmy przejeżdżali ręką po aksamicie (potencjał elektryczny), a w rękach odczuwali delikatne mrowienie. Człowiek czuje się wtedy, „jakby prąd przez niego przepłynął”. W tym przypadku przeżyliśmy wzajemne oddziaływanie głaskania i siły magnetycznej. Biomagnetyczna siła człowieka potrafi bardzo szybko dopełnić energię drugiemu człowiekowi, a ciało następnie harmonizuje funkcje organów. Niektórzy ludzie wprost genialnie panują nad swoją bioenergią. Już Hippokrates wspomina o sile, która niektórym ludziom „emanuje z rąk”.

Delikatne głaskanie skóry oddziałuje na gruczoły hormonalne i stymuluje tak wegetatywny układ nerwowy, jak i funkcje organów. Skóra jest naszym największym gruczołem hormonalnym, który produkuje kilka hormonów. Ciało przez skórę oczyszcza się, przez nią wydala się więcej substancji szkodliwych niż przez nerki.

Diocel Artrizone zawiera wiele skutecznych substancji z roślin i olejków, które podrażniają zakończenia nerwowe w skórze, następnie ją przekrwiają i wspomagają detoksykację. Podczas masażu uwalniają się olejki eteryczne, które wdychamy, a które przez płuca szybko są wchłaniane do krwi i oddziałują na centralny system nerwowy. Tak wdychanie jak i masaż wykonany przez masażystę, którego sobie wybraliśmy, przyczynia się do uwolnienia stresu. Profesjonalnie i fachowo wykonany masaż zwiększa wydzielanie hormonu adrenaliny, hormonu tarczycy i hormonu nadnerczy. Trzustkowe wyspy Langerhansa produkują więcej insuliny. Wszystkie procesy neurodokrewne przebiegają szybciej. Masażysta powinien być pełen energii i witalności. Masaż przeprowadzony przez masażystę bez energii bądź chorego będzie miał trochę inny efekt. Masaż i wdychanie olejków eterycznych skutecznie usuwa stres. Ten jest jedną z głównych przyczyn blokady energii w nerkach i jedną z przyczyn, która ma wpływ na obniżenie zdolności obronnych organizmu. Nie mówiąc o tym, że stres ma wprost udowodniony związek z niepłodnością. Jeśli chodzi o podział niepłodności według płci, to stosunek mężczyzn do kobiet wynosi 50:50. Badania wykazały, że najmniej ruchliwą spermię mają mężczyźni w zawodach stresowych, jak na przykład lekarze, prywatni przedsiębiorcy, aktorzy itp.; najlepiej wypadli murarze. Masaż bioinformacyjnym kremem Diocel Artrizone ma wpływ na szybkie usunięcie stresu. Zawiera wybrane wyciągi z roślin i olejków eterycznych, które zostały sprawdzone w badaniach laboratoryjnych. W testach kontrolnych naukowcy wykazali, że niektóre fitosubstancje podczas badań nad eliminacją depresji i stresu osiągnęły wyniki takie same, a niekiedy lepsze niż znany i stosowany lek Diazepam. Jeżeli dodamy do tego oddziaływanie energii masażysty, po kilku dniach zauważymy, że po masażu czujemy się pełni energii i witalności. Z punktu widzenia energetyki ciała często mamy do czynienia z osłabioną energią wątroby. Meridian (droga energetyczna) wątroby prowadzi od wątroby w dół, gdzie otacza organy płciowe. Wzmocnienie tej drogi energetycznej prowadzi do poprawy płodności. Zanim przejawi się u człowieka choroba, stopniowo spada u niego poziom energii i człowiek czuje się słabszy. Masaż kremem Diocel Artrizone wyrównuje energię zarówno w meridianie wątroby, jak i innych meridianach, a efektem tego jest ogólne wzmocnienie organizmu. Jest to krem nowej generacji dla różnego typu masażu i terapii refleksyjnej, gdzie poprzez nacisk (na przykład na stopach) na określone strefy dochodzi do wyrównywania energii i do stymulacji organów. Kiedy znowu pójdziecie do swego masażysty, weźcie ze sobą Diocel Artrizone i powiedzcie mu, że chcielibyście masaż tym kremem bioinformacyjnym.

Trzeba wziąć pod uwagę i psychiczne oddziaływanie dotyku. Nie mielibyśmy patrzeć na głaskanie, jako na akt tylko fizyczny, ale również jako na gest oddania się, przychylności. Mielibyśmy zauważyć, jak ważny jest ten akt dla zachowania zdrowia i dla uzdrowienia. Uczucie bycia kochanym, poczucia bezpieczeństwa, móc na kimś polegać – to podstawy naszego ludzkiego życia.

 

Jak krem stosować

Do masażu:

Miejsce, które chcemy masować, natrzemy kremem Diocel Artrizone. Następnie zmoczymy ręce w wodzie i możemy już masować. Dzięki wodzie natarte kremem miejsce staje się śliskie. Jak tylko woda nam wyschnie, znowu zmoczymy ręce i możemy dalej masować bez powtórnej aplikacji kremu. Wszystko możemy powtórzyć kilka razy po sobie. Krem jest bardzo wydajny. Diocel Artrizone jest regeneracyjnym, relaksującym kremem do masażu nowej generacji.

 

Problemowe miejsca nacieramy kremem według potrzeby 1-3x dziennie.

Gdzie krem stosować

Sport: skurcze, drgawki, obrzęki mięśni, skręcenia, przemęczone stawy i ścięgna, stłuczenia kości, masaż systemu limfatycznego, ogólne wyczerpanie, problemy z obiegiem krwi, niedostateczne ukrwienie obwodowe. Również tam, gdzie są wzdęcia, problemy żołądkowe, białe plamy pigmentowe, bolesne miesiączkowanie, dysharmonia hormonalna.

Kosmetyka: fitosubstancje mają dobroczynny wpływ na pielęgnację problemowej skóry z trądzikiem i łuszczycą oraz tam, gdzie dochodzi do tworzenia się białych plam na skórze. Diocel Artrizone jest doskonały do pielęgnacji nóg w zakładach kosmetycznych - pedicure, sanatoriach i spa. Wspaniale regeneruje zmęczone (ciężkie) nogi i szybko przywraca stan świeżości. Zapobiega przenoszeniu grzybicy. Diocel Artrizone jest idealnym kremem do terapii refleksyjnej, możemy go kombinować z kremem Panaderm . Diocel Artrizone możemy aplikować na linii przebiegu i krzyżowania się meridianów (dróg energetycznych) oraz stref refleksyjnych. Ich szczegółowy opis można znaleźć na stronach diochi.pl . Krem aplikujemy też nad miejscami ułożenia organów jednocześnie z preparatami systemu regeneracyjnego Sfera firmy Diochi. Już znany czeski terapeuta ojciec Ferda zalecał jednocześnie z podawaniem herbatek i kropelek także aplikowanie różnych ekstraktów roślinnych i kremów wprost na osłabiony organ. Regeneracja jest wtedy silniejsza.

Krem stosujemy wszędzie tam, gdzie odczuwamy potrzebę jego stosowania. Dzięki dopełnieniu energii do meridianów ciało samo naprawia dysharmonię. Skuteczny jest i przy pielęgnacji skóry problemowej i z łuszczycą.

 

Skład

Ciekawostki o roślinach:

 • Petiveria alliacea – roślina Ameryki Południowej stosowana przez Indian w rytuałach magicznych i oczyszczających, o szerokim spektrum działania. Obniżając strach, gorączkę i skurcze, wewnętrznie zwiększa immunologię o 100%. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, uspokajające, przciwpasożytnicze i przeciwgrzybicze – Candida.
 • Boldoa aromatyczna (Peumus boldus) – działanie tonizujące i znieczulające, usuwa skurcze i spazmy.
 • Maytenus macrocarpa – ma wpływ na degenerację stawów, reumatyzm, bóle stawów, egzemy. Ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwpasożytnicze i przeciwgrzybicze.
 • Żywokost lekarski (Symphytum officinale ) – regeneracja stawów, gojenie kości, egzemy i wysypki.
 • Lepiężnik różowy (Petasites hybridus) – działa na migreny, egzemy, złamania i uszkodzone stawy.
 • Imbir lekarski (Zingiber officinale ) – powoduje przekrwienie, pomaga przy reumatycznym zapaleniu stawów.
 • Xylopia aethiopica – niezwykłe zioło z Afryki często stosowane przy bólu stawów, obrzękach i zakrzepicy. Obniża ciśnienie w oku. Relaksuje i rozciąga naczynia krwionośne. Ma działanie przeciwgrzybicze na candida albicans i przeciwbakteryjne na gronkowca złocistego – staphyloccocus aureus.
 • Wierzba biała (Salix alba ) – zawiera salicylaty o działaniu przeciwzapalnym. Dna, reumatyzm.
 • Paulinia guarana (Paullinia cupana) – środek antydepresyjny, obniża krzepnięcie krwi. Kofeina wspomaga rośnięcie włosów.
 • Kasztanowiec zwyczajny (Aesculus hippocastanum) – odmładza komórki, zmniejsza obrzęki i wspomaga ukrwienie obwodowe. Tonizuje naczynia krwionośne i mózg; hemoroidy, kuracje odchudzające.
 • Zanthoxyllum piperitum – regeneruje chrząstkę, chroni wątrobę, przyspiesza przemianę materii, niszczy zarazki, ma działanie antywirusowe, przeciwpasożytnicze, jest repelentem.
 • Kadzidłowiec (Boswellia serrata ) – niezwykłe działanie przeciwzapalne i przeciwgrzybicze. Obniża gorączkę. Jest stosowany przy bólach stawów.
 • Wiązówka błotna (Filipendula ulmaria ) – zawiera salicylaty o działaniu przeciwzapalnym. Ma działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne. Obniża gorączkę.

 

Perfumy z olejków eterycznych

 • Golteria pełzająca (Gaultheria procumbens ) – sprawdzone zioło Indian Ameryki Południowej. Zawiera methylsalicylat, Indianie stosują ją przy bólach reumatycznych i astmie.
 • Goździkowiec korzenny (Eugenia caryophyllata ) – roślina z wyspy Zanzibar o doskonałym działaniu znieczulającym, przeciwgrzybiczym i jako repelent.
 • Cynamonowiec wonny, kasja (Cinnamomum aromaticum ) – pochodzi z Południowych Chin, Bangladeszu, Indii i Wietnamu. Jest stosowany przy skurczach, kaszlu, problemach żołądkowych i w czasie kuracji odchudzających w formie okładów. Jest repelentem.
 • Manuka (Leptospermum scoparium ) zwane drzewem herbacianym – roślina z Nowej Zelandii o silnym działaniu antybiotycznym, mocniejszym niż w przypadku australijskiego olejku tea trea.
 • Galbanium (Ferula Galbaniflua ) – rośnie w Iranie i Turcji, gdzie jest stosowane przy trądziku młodzieńczym, kolkach, skurczach, problemach miesiączkowych, bliznach, zapaleniach, kaszlu. Ma silne działanie antyseptyczne.
 • Pieprz czarny (Piper nigrum ) – obniża gorączkę, bielactwo nabyte – stymuluje melanocyty (ciemne plamy), wspomaga rośnięcie włosów – łysienie, łagodzi kolkę, problemy z nerwami, bóle zębów, powiększenie śledziony, gorączki, problemy wątroby, trąd, tonik dla mózgu.
 • Lubczyk ogrodowy (Levisticum officinale ) – jest stosowany przy reumatyzmie i bólach stawów, problemach żołądkowych i wzdęciach.
 • Żywotnik zachodni (Thuja occidentalis ) – jest stosowany przy astmie, polipach, brodawkach, mięśniakach i zesztywnieniu mięśni.
 • Wawrzynamerykański (Pimenta racemosa) – znany też jako ziele angielskie. Pochodzi z Karaibów, ma działanie przeciwbólowe, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne. Jest stosowany przy bólach stawów i jako tonik do włosów.
 • Rozmarynlekarski (Rozmarinus officinalis) – pochodzi z terenów śródziemnomorskich, stymuluje serce, jest stosowany przy niedokrwieniu obwodowym, przy bólach stawów i problemach z oddychaniem.
 • Kopaiwa (Copaiva balsamifera ) – zioło Indian Ameryki Południowej wykorzystywane przy bólach stawów, astmie i zapaleniach.

 

Ingriedients: (INCL)

Aqua, Ozonized Simmondsia chinensis oil, Steareth2, Ricinus communic oil, Helianthus annuus oil, Decyl oleate, Ozonized Macadamia ternifolia oil, Glycerine, Cetyl alcohol, Squalane, Nigella sativa oil, Brassica alba oil, Glyceryl stearate, Butyrospermum parkii, Steareth 21, Aloe Barbadensis ext.(and) Capryl/Caprin triglyceride, Boswelia Serrata ext.(and) Dipropylene glycol, Dimethyl sulfone, Herbs extract (Petasites hybridus, Zanthoxyllum piperitum, Symphytum officinale, salix alba, Filipendula ulmaria, Aesculus hippocastanela, Boswellia serrata, Paullinia cupana, Zingiber officinale, Peumus boldus, Heisteria pallida, Xylopia aethiopica, Petiveria alliacea), Acetic acid – carbonsilicate ext., Capryloyl glycine, Undecylenoly Glycin, Caprylyl glycol, Carapa guianensis oil, Sodium hydroxide, Eisenia andrei ext., Latex Croton lechleri, Xanthan gum, Caffeic acid, Thioctic acid, Oleanolic acid, Succinic acid, Ammonium glycyrrhizate, Nigella sativa extr., Ascorbyl palmitate, Parfum.

Ulotka służy do celów informacyjnych, a nie jako sposób leczenia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium