Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Regeneracja w Sferze Diochi część 1

REGENERACJA W SFERZE – sposób – jak nauczyć się rozumieć Sferę?

 

Regeneracja w Sferze

Bioterapeuta Vladimír Ďurina zajmuje się regeneracją ciała, bioterapią i psychotroniką już od ponad dwudziestu lat. Szuka możliwości, jak szybko i efektywnie zregenerować ciało i przywrócić człowiekowi utraconą siłę życiową, nazywaną Vis Vitalis. Teraz macie okazję wypróbować zupełnie nowy system całkowitej regeneracji i ochrony ciała, który powstał w wyniku zdobytych informacji i długoletnich doświadczeń.

Poznajcie nieoczekiwane możliwości Sfery, 12 kluczy do zdrowia, takie, jakie zostały opisane przez Vladimíra Ďurinę, autora wielu metod regeneracyjnych.

Poznajcie nowy zespół specjalistów, lekarzy i bioterapeutów, z którymi macie okazję odkryć zupełnie nowy swiat.

Przy pomocy 12 preparatów bioinformacyjnych możecie usunąć wszystkie ułożone w organizmie toksyny i całkowicie zregenerować swoje ciało. Możecie oczyścić wszystkie meridiany i organy, zwiększyć swoje zdolności ochronne i odporność. Uaktywnienie naszego systemu ochronnego doprowadzi do ogólnego odmłodzenia ciała w ramach możliwości każdego z nas. Możecie zharmonizować stan zdrowotny zarówno po stronie fizycznej jak i psychicznej. Nowe spojrzenie waszych oczu ukaże wam zupełnie inny świat. Któż z nas nie chciałby czegoś w sobie poprawić, albo nawet odmłodzić się? Niech wam regeneracja w Sferze służy dla zdrowia i osiągnięcia sukcesów życiowych.

Wejdźcie do nowego systemu regeneracji ciała, który przyniesie wam wiele nowych doświadczeń.

Z FIRMą DIOCHI MASZ MOżLIWOść ZOSTANIA CZŁONKIEM LUB DORADCą KLUBU SFERA !

Nasza firma oferuje specjalne bioinformacyjne preparaty do całościowej regeneracji organizmu. Wystarczy tylko zostać członkiem naszego klubu SFERA i możeSZ od razu rozpocząć regenerację.

To jednak nie wszystko, jako członek klubu znajdziesz nowych przyjaciół, którzy tak samo jak ty interesują się nie tylko naturalnymi metodami uzdrawiania organizmu, ale również wszystkim, co jest związane z przyrodą. W klubie każdy znajdzie coś, co może go przenieść w życiu na wyższy poziom. Nie chodzi o to, by być doskonałym, ale żeby spróbować zmienić się na lepsze.

Kto chce zyskać nową wiedzę, ma otwarte drzwi do klubu SFERA DIOCHI .

 

Witamy was w sferze

Przedstawiamy wam doskonały i całościowy system regeneracji ciała, który nosi nazwę Sfera.

Poznajcie wiedzę o energiach, jaką posiadały stare cywilizacje w Egipcie i innych częściach świata. Częścią SFERY jest mały krąg regeneracji ciała według pięciu elementów, przez który możecie pomyślnie przejść. Możecie też przejść przez wielki krąg regeneracyjny, całą Sferę i wypróbować dwanaście preparatów bioinformacyjnych – kluczy i zregenerować swoje ciało. Możecie również wykorzystać poszczególne „klucze” oddzielnie, w zależności od tego, co chcecie u siebie naprawić.

 

Jak to dziaŁa?

Preparaty zawierają wybrane rośliny, które są zestawione według specjalnej metody w różnych kompozycjach. Każda buteleczka jest dodatkowo naindukowana (naładowana) informacjami z minerałów, roślin i innych substancji, które wzmacniają skuteczność wyciągów z roślin. Wszystko to dopełnia lekki ziołowy aromat specjalnej mieszanki olejków eterycznych. Kiedy fitosubstancje działają wprost na organizm, bioinformacje na zasadzie rezonansu likwidują przyczyny chorób w informacyjnym polu człowieka. Napotykając odmienną częstotliwość informacje mijają się i nic się nie dzieje. W tym przypadku działają dalej zawarte koncentrowane fitosubstancje i minerały roślinne. Kiedy jeden system regeneracji zawiedzie, mamy w tej samej buteleczce następny. Jest to jedna z wielu zalet w przeciwieństwie do preparatów tylko homeopatycznych czy bioinfomacyjnych. Przez oczyszczenie wszystkich części organizmu mamy możliwość wzmocnienia swojej otoczki energetycznej. Organy zaczną lepiej pracować, co zapoczątkuje procesy samoregeneracji. Dostarczycie do ciała potrzebne informacje, które są jak gdyby kluczem do zamku. Uruchomienie go rozpocznie regenerację rewersyjną. Zahamujecie tym samym proces starzenia i możecie rozkoszować się siłą witalną. Naturalne produkty roślinne są tu dla was.

 

Co to jest regeneracja rewersyjna (zwrotna)?

Regeneracja rewersyjna oznacza, że problemy zdrowotne, które w życiu was spotykały, zaczną znikać w odwrotnej kolejności, to znaczy z góry do dołu i z wewnątrz na zewnątrz. Dzięki dostarczonym informacjom ciało samo włączy i rozpocznie proces samoregeneracji. Najpierw znikną problemy w górnej części ciała, potem w środkowej, a na koniec w dolnej części. Wygląda to, jakbyście swoje życie nagrali na wideo, a potem oglądali od końca. Tak jak choroby przychodziły, tak teraz w przyśpieszonym tempie pojawią się ich objawy, a następnie znikną. Podczas uaktywnienia systemu ochronnego ciała następuje niekiedy przejściowe pogorszenie stanu zdrowia, które dalej wygląda, jak gdyby waliła się konstrukcja z kostek domina. Jeśli pozbędziemy się problemów fizycznych, znikną również psychiczne. Wszystko wzajemnie przenika. Dzięki technologii bioinformacyjnej preparaty potrafią bardzo dobrze zregenerować organizm. Niektórym ludziom dla polepszenia stanu zdrowia wystarczy jedno opakowanie, niektórym potrzeba więcej. Bardzo ważne jest zdecydowanie, że naprawdę chcemy zmienić nasz dotychczasowy stan zdrowia. Przede wszystkim nie oczekujcie natychmiastowych cudów, nikt wam ich nie może zapewnić. Jeżeli jesteście w trakcie leczenia, kierujcie się wskazówkami lekarza. Postępujcie zawsze zgodnie ze zdrowym rozsądkiem, uważajcie na reklamy telewizyjne i prasowe, które obiecują, że przy pomocy jednego preparatu pozbawią was wszystkich problemów. Jeżeli nie wiecie dokładnie, jaki preparat macie wybrać, poproście o pomoc doświadczonego specjalistę Regeneracji w SFERZE. Zaproponuje wam system „uszyty “ dokładnie na miarę. Takiego człowieka zawsze znajdziecie w klubie SFERA, gdzie macie możliwość zakupienia wielu dalszych bioinformacyjnych dodatków do pożywienia.

 

Obrazek nr. 1: Regeneracja w pięciu elementach

wiosna
Wątroba, woreczek żółciowy
drewno
Kwaśny, wzrok, gniew, złość
lato
Osierdzie, potrójny ogrzewacz, serce, jelito cienkie
ogień
Gorzki, mowa, radość
późne lato
ASTOMIN
Śledziona, trzustka, żołądek
ziemia
Słodki, smak, sympatia
jesień
Płuca, jelito grube
metal
Pikantny, węch, smutek
zima
Nerki, pęcherz moczowy
woda
Słony, słuch, strach

RODZENIE Się    ===========>    KIEROWANIE   ============>   OSŁABIANIE    ========>

 

DREWNO – symbolizuje wzrost i budowę substancji
WODA – reprezentuje element płynny, ruchliwy, wydalający METAL - symbolizuje twardość, ekspansję i obronę
ZIEMIA – odpowiada elementowi przyjmującemu, ale też macierzyńskiemu
OGIEń – reprezentuje ciepło, żar

 
 
*************************************************
 

Obrazek nr. 2: Sinusoida przemian

 

Regeneracja w Sferze

SFERA ma 12 podstawowych preparatów, a tym samym i 12 pozycji. Rozmieszczenie preparatów widzicie na obrazku nr 1 i nr 3.

Każdy preparat ma swoją nazwę, numer i kolor według tego, na jakim stopniu w SFERZE się znajduje. Przez oddzielenie górnej połowy SFERY otrzymacie mały krąg regeneracyjny według pięciu elementów.

Jeżeli rozdzielimy schemat na obrazku nr 3 na dwie połowy, przy odrobinie fantazji możemy sobie wyobrazić dwie osoby stojące nogami skierowanymi do siebie. Albo dwa połączone trójkąty, bądź piramidy. Schemat przedstawia nam promieniowanie człowieka w postaci dwóch piramid stykających się podstawami. Połowa górna jest podobna do dolnej. To znaczy: CO JEST NA GóRZE, JEST I NA DOLE I ODWROTNIE.

Każde kółko odpowiada określonym organom i jest kluczem do danego obszaru ciała. Buteleczki promieniują z różną częstotliwością, która odpowiada danemu obszarowi ciała. Poprzez używanie preparatu w regularnych odstępach osiągniecie synchronizację promieniowania z odpowiednimi informacjami produktu, które wzajemnie się eliminują.

Jeżeli macie w ciele jakieś nagromadzone substancje szkodliwe (niepotrzebne), zaczną się one w wyniku biorezonansu stopniowo uwalniać. Podczas regeneracji proponujemy picie dużej ilości czystej wody, aby toksyny mogły się lepiej rozpuszczać i wypłukiwać. Nie zapominajcie, że bez wystarczającej ilości czystej wody nie można się porządnie umyć.

W ten sposób przy pomocy 12 kluczy SFERY można dogłębnie oczyścić całe ciało.

Wykorzystajcie również różne kombinacje, aby oczyścić swoje ciało fizyczne i duchowe. Dzięki informacjom poszczególnych kluczy ciało samo zainicjuje proces samoregeneracji. Zacznijcie już teraz! Zanim jeszcze da się znaleźć problem w waszym ciele za pomocą nowoczesnej aparatury, możecie wy sami wyeliminować go dzięki profilaktyce. Ogromną zaletą SFERY jest jej wysoka kreatywność.

 

Zrównoważona kompozycja posiada siłę:

Preparaty są zrównoważoną kompozycją roślin z całego świata. Są tym najlepszym, co dała nam przyroda. Poszczególne inteligentne kompozycje są zestawione według promieniowania długości fal roślin jak również według ich składu chemicznego. Mają więc wielką siłę, by harmonizować odpowiednie sfery ciała z najwyższą doskonałością samej przyrody.

 

Popatrzmy na to z innej strony:

Kiedy gotujecie i chcecie, żeby przygotowywany pokarm był smaczny, bierzecie zawsze tylko daną ilość surowca i z niego gotujecie znakomitą potrawę. Przy tworzeniu specjalnych kompozycji musicie postępować tak samo. Musicie poznać zioła z każdej strony, zarówno zawarte w nich substancje, jak i ich energię. Kompozycje ziół tworzy się stopniowo, z odpowiednim podejściem i wieloma różnymi testami. Nie mogą być starsze niż dwa lata, muszą mieć wysoką jakość. Wykorzystując tylko wysokiej jakości surowce produkt końcowy będzie również wysoko jakościowy i skuteczny.

 

Zostańcie członkami i doradcami Sfery!

Dla tych, którzy zrozumieli Sferę, firma oferuje możliwość współpracy w zespole, pomagania sobie, a także innym w poszukiwaniu drogi życiowej do zdrowia, szczęścia i zadowolenia.

Kiedy nauczycie się używać Regeneracji w SFERZE, to tak, jak byście ukończyli studia na wydziale terapii naturalnej i regeneracji. Kto ten system opanuje, otrzyma od firmy Diochi dyplom oraz wisiorek loga. Będzie to ocena wysokiego poziomu wiedzy, wiadomości i zdolności. Możecie osiągnąć tytuł terapeuty i doradcy V, IV, III, II i I stopnia. Nie wyklucza się nawet specjalizacji.

Poślijcie SFERę dalej! Przekażcie ją innym ludziom jako przesłanie wszystkiego dobrego.

 

Dla fachowców i specjalistów

Macie pomysł, który mógłby nas zainteresować, albo może któregoś z członków czy doradców SFERY? Chcecie wziąć udział w badaniach? Nawiążcie kontakt z naszymi fachowcami, a jeśli wasz pomysł będzie twórczy, będziecie mieli możliwość odsłonięcia rąbka tajemnicy w jakiejkolwiek dziedzinie, która wniesie coś nowego dla innych członków i doradców SFERY. Piszcie na adres: INFO@DIOCHI.CZ

Wnieście swój wkład do czasopisma „ SFERA, klub DIOCHI” opowiadając przygody ze świata tajemnic. Napiszcie ciekawy artykuł i dajcie w ten sposób innym możliwość skorzystania z waszych przeżyć.

 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium