Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Diochi regeneracja w Sferze część 2

O skŁadzie produktów

Produkty firmy Diochi są w postaci płynnej i stałej. Według współczesnej terminologii obowiązującej w tym państwie produkty Diochi należą do grupy o wspólnej nazwie Dodatek Do Pożywienia. Leki leczą, dodatki dopełniają, a ciało leczy się samo. Znaczy to, że Dodatek Do Pożywienia dostarcza do ciała coś, czego nam brakuje. Musicie przyznać sami, że w dzisiejszych pędzących czasach techniki i chemii brakuje człowiekowi bardzo dużo. Właśnie dzięki rozwiniętej cywilizacji tracimy kontakt z przyrodą, a płacimy za to utratą zdrowia. Czy warto?

 

Krople

Chodzi tu o ekstrakty z roślin i innych substancji, które są macerowane na zimno w roztworze wodnoalkoholowym. Dochodzi w ten sposób do bardzo subtelnej ekstrakcji. W roztworze rozpuszczą się i substancje rozpuszczalne w alkoholu, i rozpuszczalne w wodzie. Woda i naturalnie fermentowany spirytus są najlepszymi rozpuszczalnikami naturalnymi. Spirytus jest w dodatku uniwersalnym i jak dotąd niezastąpionym konserwantem naturalnym, który powszechnie występuje w przyrodzie. Kilka kropli wodnoalkoholowego ekstraktu o 22,5% zawartości alkoholu, używanego 3 razy dziennie na pewno nikomu nie zaszkodzi. Odwrotnie, może wzmocnić nasz organizm na tyle, że sam potrafi się zregenerować i obniżyć poziom toksyn.

 

Zalety alkoholu

Parę kropli alkoholu rano pomoże w uwolnieniu napięcia naczyń krwionośnych i obniży ryzyko powstania arteriosklerozy. Zapobiega krzepnięciu krwi i powstawaniu zakrzepów, a tym samym zapychaniu żył. Poprawia poziom cholesterolu, wspomaga właściwy HDL cholesterol. Parę kropli alkoholu szybko pomoże usunąć tremę, stres i napięcia psychiczne. Alkohol przyśpiesza wchłanianie substancji roślinnych i zwiększa skuteczność preparatów. Przykładowo, jeżeli będziemy mieli do dyspozycji preparaty do regeneracji naczyń krwionośnych i mózgu w formie płynnej i stałej o takiej samej zawartości substancji, to preparat płynny zregeneruje ten obszar szybciej. Fruktoza zawarta w kroplach, odwrotnie, przyspiesza samo usuwanie alkoholu. Małe ilości mają ogólnie korzystny wpływ na organizm. Co więcej, ekstrakty wodnoalkoholowe są bardzo stabilne, a dodatkowo ich jakość z czasem rośnie. Człowiek sam wytwarza w jelitach małe ilości alkoholu poprzez jedzenie cukru, który następnie zostaje przez miniaturowe grzybki drożdżowe rozłożony i przetworzony na alkohol. Dzięki alkoholowi ekstrakt może być odpowiednio koncentrowany. Oczywiście są i inne rozpuszczalniki i konserwanty, a nawet preparaty bez konserwantów i alkoholu, ale ich jakość i stabilność znajdują się daleko poza horyzontem naszych preparatów. Ich cena jest również wysoka, należy przechowywać je w chłodzie i jak najszybciej zużyć. Bakterie czyhają wszędzie, a taki produkt jest dla nich smakołykiem, więc go rozkładają i zmieniają jego właściwości chemiczne. Alkohol został sprawdzony dzięki używaniu go przez tysiąclecia, jest jednym z wielu darów przyrody, ale trzeba umieć się z nim obchodzić. Wszystko jest zarówno lekiem jak i trucizną, zależy od dawki.

 

System piramidowy

System piramidowy – jest fundamentem układu energetycznego całego wszechświata. Jego istotą jest system dwóch piramid stykających się podstawami. To miejsce zetknięcia, odpowiadające u człowieka przeponie brzusznej, dzieli całość na dwie części – górną i dolną, przedstawiające górną i dolną część ciała . System piramidowy ma osiem stron, cztery na górze i cztery na dole.

 

Obrazek nr. 3: Przedstawienie systemu energetycznego w postaci dwóch piramid

 

Krople mają wielką siŁę

Mieszanka wody i alkoholu jest najlepszym medium nośnym dla naindukowanych informacji. Także dla różnych rozpuszczonych substancji roślinnych. Roztwór utrzymuje swoją dynamikę, którą poprzez potrząsanie można aktywować. Każda roślina jest ważną i dobrze przemyślaną częścią całości, tak, jakby całość była samodzielną rośliną. Poszczególne zioła i informacje nawzajem synergicznie się dopełniają. W ten sposób powstaje wysoko biologiczny kompleks aktywny. Jeżeli będziemy używać go regularnie, podając ciału tym samym informacje z różnych substancji, to wtedy, jeśli znajdą w ciele oddźwięk, włączy się dzięki biorezonansowi proces samoregeneracji. Można powiedzieć, że każdy produkt zachowuje się jak istota inteligentna.

 

Czy woda ma pamięć?

Szwajcarski chemik Louis Rey zauważył, że woda rzeczywiście ma pamięć. Specjalistyczne czasopismo Physica A wydrukowało fachowy artykuł, w którym Louis Rey udowadnia, że struktura wiązań wodorowych w czystej wodzie znacznie różni się od tych w homeopatycznie rozrzedzonych roztworach. Rey wykorzystał metodę zwaną termoluminescencja, polegającą na napromieniowaniu mocno zamrożonej próbki, która podczas ogrzewania uwalnia nagromadzoną energię w formie światła, w sposób pozwalający rozpoznać atomową strukturę próbki.

Louis Rey wykorzystał ciężką wodę (zawiera ona zamiast zwykłego wodoru deuter – ciężki wodór), która wytwarza pewniejsze wiązania między atomami ciężkiego wodoru. Rozpuszczał w niej chlorek sodu (sól kuchenną) i chlorek litu – sole, które naruszają wiązania wodorowe. Roztwory stopniowo rozrzedzał jeszcze bardziej niż robią to homeopaci, tak, że w końcu nie pozostał w roztworze ani jeden jon soli. Okazało się jednak, że nawet potem zostały w próbkach odmienne wiązania wodorowe – inne w czystej wodzie, inne w silnie rozrzedzonym roztworze soli kuchennej, a jeszcze inne w roztworze chlorku litu. Eksperymenty Reya powtórzył z takim samym wynikiem specjalista od luminescencji Raphael Visocekas z paryskiego Uniwersytetu Denisa Diderota. Należy oczekiwać, że ich wyniki sprawdzą i inni naukowcy. W grę wchodzi być może nowe spojrzenie na całą homeopatię. Doświadczenie, że na wiązania wodorowe w wodzie wywarło trwały wpływ zetknięcie się z jakąś inną substancją, wprawdzie jeszcze nic nie mówi o właściwościach leczniczych wody, niemniej jednak udowadnia, że woda rzeczywiście ma jakąś „pamięć” chemiczną, w którą naukowcy dotychczas nie wierzyli.

Problem pamięci strukturalnej wody powstał po raz pierwszy wtedy, kiedy naukowcy zauważyli zmiany właściwości, do których doszło pod wpływem działania pól magnetycznych. Efekt oddziaływania nie zniknął od razu po usunięciu pola. Podczas dalszych doświadczeń woda wciąż zdumiewała naukowców. Stwierdzono, że różne procesy fizyczne zmieniają właściwości biologiczne wody. Jej molekuły są zdolne do wytworzenia bardzo stabilnych wiązań podobnych kształtem do dwóch połączonych piramid. Nikt z pracowników świata naukowego już dziś nie wątpi w to, że woda należy do najbardziej niezwykłych substancji na Ziemi. My możemy tylko zastanawiać się: skoro ciało w dużej mierze składa się z wody, może więc promieniować jak dwie złączone piramidy?

 

Prezentacja bioinformacyjnych preparatów Sfery

A teraz w przystępny sposób przeprowadzimy małą prezentację produktów, która jest zrozumiała dla każdego.

Dalsze, bardziej specjalistyczne spojrzenie prezentują strony internetowe WWW.DIOCHI.CZ oraz książka „Regeneracja w Sferze”.

TOP

Jak rozpocząć Regenerację w Sferze?

Sfera ma dwanaście stopni. Każdy bioinformacyjny dodatek do pożywienia ma swoją nazwę, numer i kolor. Numer oznacza pozycję w Sferze. Każdy preparat jest w formie płynnej i stałej. Obie formy przez długi czas zachowują swoją wysoką jakość. Forma płynna jest aktywującą i jest uniwersalnym nośnikiem informacji. Szybko zostaje wchłoniona, a dawkowanie może być różne. Właśnie dzięki formie płynnej możemy preparat używać w małych dawkach i w różnych interwałach. Dlatego doskonale nadaje się przy problemach chronicznych, które wymagają minimalnych dawek. Forma stała ma wielką moc, ochrania i stabilizuje. Jest wygodna przy stanach ostrych, głęboko oczyszcza i łatwo utrzyma was na pozycji, którą już osiągnęliście w Sferze. To również zależy od wielu zewnętrznych i wewnętrznych czynników, które nieprzewidzianie mogą pojawić się podczas regeneracji w Sferze.

 
 

Regeneracja w sferze

 

 
 

Jak mamy wybrać właściwy preparat?

Jest kilka sposobów na to, jak można sobie wybrać właściwy preparat.

W czym dany preparat pomaga, wydrukowane jest na opakowaniu, na przyłączonej do niego ulotce, w minikatalogu, albo w książce „Regeneracja w Sferze”.

 1. By przynajmniej w przybliżeniu określić, który preparat wybrać, wystarczy znać obszar, gdzie leży wasz problem. Na przykład, gdy macie problemy z żołądkiem, użyjcie Astominu, który harmonizuje meridian żołądka. Rozpocznijcie tym preparatem, który ma wpływ na meridian związany z waszym problemem. I tak podobnie postępujcie dalej.
 2. Aby najdokładniej określić właściwy preparat, przeprowadźcie test kinezjologiczny. Technika jest opisana na stronach WWW.DIOCHI.CZ
 3. Wykorzystajcie którąś z metod psychotronicznych, np: wahadełko, różdżkę, test ręką itp.
 4. Wypróbujcie swoją intuicję, by określić, który z preparatów was w tej chwili najbardziej przyciąga. Weźcie pod uwagę kolor, kwiatek na opakowaniu, albo całościowe wrażenie. Bardziej wrażliwy człowiek w większości wybierze dobrze.
 5. Wypróbujcie któryś z aparatów EAV.

Jeśli sami sobie nie poradzicie, pozwólcie, aby poradził wam specjalista. Wyszukajcie doświadczonego doradcę firmy Diochi albo lekarza współpracującego z firmą.

Kiedy i jak używać bioinformacyjnych dodatków do pożywienia?

Krople mają wpływ na regenerację ciała szczególnie przy stanach chronicznych, niedostatku energii i różnych nierównowagach w organizmie. Szybko wnikają do ciała i są doskonałymi nośnikami bioinformacji. Można je dokładnie dawkować.

Forma stała jest mocniejsza na wszystkich płaszczyznach. Przenika wolniej, ale zawiera więcej wyciągów z roślin i ma kilkakrotnie wyższą efektywność przy harmonizacji. Nadaje się przy głębszej regeneracji, albo tam, gdzie musimy szybko stabilizować organizm.

Formy stałą i płynną możemy nawzajem kombinować. Następujący tekst mówi o używaniu formy płynnej preparatu, ale wszystkie informacje można również zastosować u formy stałej. W przypadku kapsułek dawkujemy 1-3 kapsułki 1-3 razy dziennie.

 1. Przed użyciem dokładnie wstrząśnijcie buteleczką 21 razy. W ten sposób dojdzie do dynamizacji, co spowoduje wzrost efektywności preparatu.
 2. Stany chronicznej dysharmonii organów i braku energii : kierujemy się zasadą: im starszy i gorszy stan, tym mniejsze dawkowanie i większe przerwy między poszczególnymi dawkami.

Ten, kto ma dużo problemów zdrowotnych albo cierpi na schorzenia chroniczne, powinien rozpocząć od niższych dawek i stopniowo je zwiększać. Na przykład 5 kropli 1 raz dziennie. Dotyczy to szczególnie tych, którzy mają jakieś schorzenia chroniczne, może to być długotrwała egzema. Dawkowanie i odstępy między poszczególnymi dawkami mogą być nawet mniejsze. Jeśli nie pojawi się przejściowe pogorszenie, zwiększamy po tygodniu dawkowanie na 10 kropli 2 razy dziennie. Przejściowym pogorszeniem może być na przykład rozszerzenie łożysk egzem.

Jeżeli po następnym tygodniu nie pojawi się żadna wyraźna reakcja, znowu zwiększamy dawkowanie i używamy dawek maksymalnych 3 razy dziennie po 20 kropli.

Kiedy należy zrobić przerwę?

Zawsze po trzech tygodniach używania zróbcie jednotygodniową przerwę. Zamkniecie tym cykl miesięczny. Przy maksymalnym dawkowaniu z tygodniową przerwą 50 ml preparatu wystarczy wam na miesiąc. Tygodniowa pauza jest potrzebna, bo, jak wiadomo, ciało przyzwyczaja się stopniowo do używania jakichkolwiek preparatów. Aby zachować później taką samą efektywność, musielibyśmy na przykład zwiększać dawki. Przejściowe pogorszenie, inaczej reakcja rewersyjna, to tylko pozytywny efekt regeneracji.

 

3. Ostre stany dysharmonii organów i nagłego braku energii : świeżo nabyta dysharmonia organów wymaga wyższej natychmiastowej dawki i więcej powtórzeń. Należy użyć 3 razy dziennie 20 kropli. Przykładem może być ostry przypadek, jakim jest grypa. Także wtedy, gdy nowa choroba wystąpi przy chronicznej. Wtedy możemy używać dawek maksymalnych bez obaw, że wystąpi silna reakcja rewersji choroby chronicznej. To tak, jak byśmy obierali cebulę z łusek. Żeby dostać się do głębszych warstw, musimy usunąć warstwy górne. Jak tylko znikną problemy ostre, przejdziemy na poprzednie niskie dawkowanie preparatu, krórego używaliśmy wcześniej. I znowu zajmujemy się stanem chronicznym.

4. Dawkowanie dla tych, którzy czują się zdrowo i mają dostatek energii : Kto czuje się zdrowo, może zacząć od razu z dawkami maksymalnymi. Jeśli pojawi się reakcja rewersji, która będzie wyraźnie dokuczliwa, należy zmniejszyć dawkowanie na minimum, to znaczy 1 kroplę 3 razy dziennie. Jeżeli reakcja rewersyjna będzie większa, trzeba przedłużyć przerwy między poszczególnymi dawkami, przykładowo - 1 kropla dziennie, albo 1 kropla co drugi dzień, ewentualnie 1 kropla co trzeci dzień, 1 kropla na tydzień czy na dwa tygodnie. Tutaj należy uwzględnić dawkowanie indywidualne według tego, jak wasze ciało reaguje na bioinformacje. Obowiązuje zasada: Im większa jest odezwa organizmu, tym mniejsze są dawki, a odstępy między poszczególnymi dawkami są większe.

Regularność dawkowania musi jednak być zachowana. Możecie więc sami regulować proces regeneracyjny. Jest to podobna sytuacja jak w samochodzie, gdy naciskacie pedał gazu.

5. Przebieg detoksykacji i regeneracji: Detoksykacja i całkowita regeneracja przebiega w większości przypadków bez objawów rewersji. Jakakolwiek informacja zgodna, która wywoła biorezonans, może wywołać też szybsze wymywanie z ciała toksyn. Chodzi o tak zwaną rewersję. Regeneracja przebiega z góry na dół i z wewnątrz na zewnątrz.

Jak przejawia się rewersja?

Każdy z nas jest inny, a więc i rewersja może wyglądać inaczej. Jest to reakcja organizmu na zgodne bioinformacje. System obronny zaczyna się aktywizować, a z ciała odchodzą produkty toksyczne.

 • Może pojawić się na przykład wysypka albo nastąpi jej przejściowe pogorszenie, mogą pojawić się problemy związane z przebytymi chorobami. Mogą to być wycieki z różnych otworów w ciele, na przykład pogorszenie kataru, u kobiet z pochwy (upławy), rzadziej z piersi, u mężczyzn wyciek z przewodu moczowego ze słabym paleniem na końcu oraz wiele innych. Każde mikrobiologiczne badanie takich niechorobowych wycieków daje negatywne wyniki.
 • Jeśli pojawią się niektóre objawy rewersji, to dobry znak szybkiej i efektywnej regeneracji. Jeśli nie jesteście pewni, że chodzi o rewersję, skonsultujcie swój stan z którymś z lekarzy homeopatów. Spis współpracujących lekarzy uzyskacie w punkcie dystrybucyjnym w waszym regionie.
 

6. Trwanie rewersji i skrajna wrażliwość: We wszystkich przypadkach, gdy rewersja trwa dłużej niż 14 dni, preparat odłóżcie i pozwólcie bioinformacjom dobrzmieć. Przejawi się to ogólną poprawą stanu zdrowia. Po zniknięciu reakcji rewersyjnej możecie rozpocząć znowu przyjmowanie po kroplach z większymi, ale regularnymi odstępami czasu. Stopniowo dawki można zwiększać.

7. Skrajna wrażliwość i niewspółmiernie silna reakcja: Dotyczy ludzi ze skrajną wrażliwością na preparaty bioinformacyjne, u których już po jednej kropli danego preparatu pojawi się niewspółmierna reakcja. W takim przypadku należy zacząć od preparatu, który jest w Sferze sąsiadem pozycji danego preparatu i nie ma tak silnego harmonizującego wpływu na osłabiony organ. Przez zmianę postępowania osiągniemy to, że reakcje nie będą aż tak silne, ponieważ do wstępnego oczyszczenia organizmu dojdzie z innej strony. Po użyciu tego preparatu zrobimy nowy test albo wracamy do pierwotnego preparatu, który wywołał większą wrażliwość. Jeżeli znowu powtórzy się silna rewersja, musimy przejść na picie herbatki ziołowej, na przykład mieszanki o takim składzie i proporcjach: 4 części mniszka lekarskiego, 4 części krwiściągu lekarskiego, 5 części wrzosu i 2 części kopru włoskiego.

Sposób przygotowania herbatki:

Kiedy woda zacznie się gotować, do 3 litra wody dodamy 2-3 łyżeczki mieszanki, 2-3 minuty gotujemy i od razu przecedzimy. Popijamy łykami w ciągu całego dnia, aż do godziny 17. Pijemy 3 litra dziennie przez trzy tygodnie, po czym następuje tygodniowa pauza. Cały proces można powtórzyć 3 razy. Detoksykacja przebiega wolniej, dojdzie do wstępnego oczyszczenia, a po 3 tygodniach można spróbować znowu przejść na preparaty Sfery.

W okresie ciąży i karmienia piersią preparatów nie powinno się przyjmować bez wcześniejszej konsultacji z doświadczonym lekarzem. Także przy ciężkich problemach zdrowotnych należy kierować się wskazówkami lekarza!

 • Jeżeli używacie leki przepisane przez lekarza, nigdy nie odkładajcie ich bez jego zgody! Tylko on sam może określić według waszego stanu, jakie leki i w jakich dawkach są wam potrzebne i czy w ogóle są potrzebne.
 • Podczas regeneracji trzeba zwiększyć przyjmowanie płynów – zwłaszcza dobrej jakościowo, czystej wody bez CO 2!
 • Używanie dodatków do pożywienia nie zastępuje klasycznego leczenia u lekarza!

Jeżeli jesteście pod opieką lekarza, kierujcie się jego wskazówkami!

 
 

A teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć wam szybkiej i skutecznej regeneracji ciała.

Diochi - twój energetyczny prysznic

 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium