Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Fin Uritabs

FIN URITABS

Nie straszne mu chroniczne infekcje dróg moczowych

lek. med. Jitka Hlavňovská

Na naszym rynku pojawiła się wyjątkowa kombinacja składników: ekstrakt z suszonych owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon) i korzenia cykorii. Preparat, który zawiera opatentowany składnik CranMax.

Do tej pory na schorzenia dróg moczowych stosowałem fin Betutabs, dlaczego teraz mam zażywać fin Uritabs?

Fin Betutabs działa inaczej - wspomaga pracę nerek i ma działanie moczopędne. Fin Uritabs walczy bezpośrednio z bakteriami i infekcjami. Zapobiega stanom zapalnym i niszczy bakterie. Hamuje osadzanie się bakterii na ścianach dróg moczowych i pęcherza moczowego.

Jak ten preparat działa? Proszę o bliższe szczegóły.

Fin Uritabs jest tak skuteczny dzięki zawartej w preparacie kombinacji składników, które wzajemnie się uzupełniają. Składnik CranMax pochodzący z żurawiny hamuje rozwój szkodliwych bakterii. Zapobiega osadzaniu się bakterii na ścianach układu moczowego, dzięki temu są one wydalane z moczem z organizmu. Zaś inulina pochodząca z korzenia cykorii wspomaga rozwój pożytecznej dla organizmu flory bakteryjnej.

Co to oznacza dla mnie?

W konkretnym momencie fin Uritabs łagodzi leczenie antybiotykami czy chemioterapeutykami. Można stosować preparat również w profilaktyce, ponieważ minimalizuje on nawrót choroby. Nie należy się obawiać długotrwałego stosowania. Wystarczy jedna tabletka dziennie.

To znaczy, że w skład fin Uritabsu wchodzi żurawina i cykoria. Będę je jadł sam i w ten sposób poprawię swoje zdrowie.

To nie wystarczy. Wyciąg z żurawiny zawiera 100-200 razy więcej skutecznych substancji niż świeże owoce! Co więcej naukowcy ostrzegają, że zwiększona konsumpcja żurawiny, powoduje nadmierne obciążenie organizmu substancjami o charakterze cukrów, co jest wykluczone np. w przypadku diabetyków.

Czytając o jego działaniu, przypuszczam, że fin Uritabs jest preparatem dla starszych kobiet.

W rzeczywistości fin Uritabs pomaga nie tylko kobietom w starszym wieku.

Kobiety wszystkich kategorii wiekowych 
W przypadku kobiet infekcje układu moczowego spowodowane przez drożdże czy bakterie są bardzo częste i trudne w leczeniu. Spowodowane jest to tym, że w skutek zmian degeneracyjnych czy np. po porodzie obniżone jest naturalne napięcie mięśni (siła skurczu) pęcherza moczowego. Dochodzi do niecałkowitego wypróżnienia pęcherza i w zasadniczy sposób zwiększa się ryzyko rozwoju infekcji.

Mężczyźni 
W wyniku przerostu prostaty bakterie mnożą się w niewydalonym moczu.

Diabetycy 
Chroniczne infekcje układu moczowego występują u diabetyków bardzo często. 
Osoby starsze, pacjenci leżący Jeśli cierpią na mimowolne popuszczanie moczu, fin Uritabs pomoże im wyeliminować nieprzyjemny zapach moczu. Jest to problem bardzo intymny, rzadko poruszany, ale bardzo częsty.

Jaki jest związek fin Uritabsu z trawieniem?

Preparat zawiera inulinę, która usprawnia wypróżnianie jelit, zapobiega zaparciom. Jest bardzo ważny w profilaktyce choroby nowotworowej jelita grubego. Przede wszystkim jednak inulina wspomaga rozwój pożytecznych bakterii w jelitach. Bifidobakterie w pozytywny sposób wpływają na florę jelitową i w korzystny sposób łagodzą pracę jelit. W dzisiejszych czasach jest to bardzo aktualny temat. Przypomnijcie sobie państwo reklamę Actimela, jako codzienną porcję zdrowia. Ta maleńka buteleczka nie jest tania (ok.1,50 zł), ale mimo to jest bardzo popularna, właśnie dzięki zawartości bifidobakterii.

Czy to dokładnie oznacza, że fin Uritabs działa korzystnie na śluzówki i zapobiega tworzeniu się śluzu?

W pozytywny sposób działa na śluzówki. Fin Uritabs nie troszczy się o śluzówki w sposób bezpośredni, ale o ich warstwę ochronną tzw. epitel. W ten sposób sprawia, że śluzówki funkcjonują we właściwy sposób i nie dochodzi do ich uszkodzenia.

Zapobiega tworzeniu się śluzu

Śluz jako taki służy do ochrony i nawilżania śluzówek. Ale jeśli jest wytwarzany w nadmiernej ilości (np. śluzówka nosa - katar, śluzówka migdałów i języka - angina, śluzówka pochwy - upławy), wtedy znaczy to namnożenie się zwiększonej ilości szkodliwych bakterii. Działanie fin Uritabsu polega na tym, że zapobiega nadmiernemu namnażaniu się wroga i wspomaga układ odpornościowy w walce z przeciwnikiem. Ponad 25-30% kobiet w wieku 20 - 40 lat choć raz zapadła na infekcję dróg moczowych. Pod koniec 20 wieku grupa naukowców z uniwersytetu Wezera w Utah, w USA, potwierdziła, że przyjmowanie ekstraktu z żurawiny zapobiega osadzaniu się bakterii w układzie moczowym.

W tym samym czasie badania naukowców z uniwersytetu Harvarda dowiodły, że kobiety w wieku starszym, u których występowały nawracające się infekcje dróg moczowych, po stosowaniu soku z żurawiny odnotowały spadek nawrotów infekcji. Niekorzystnym skutkiem ubocznym było ogromne obciążenie organizmu substancjami o charakterze cukrów.

Aż 50 % kobiet w starszym wieku posiada pozytywne wyniki obecności bakterii w moczu, często jednak bez żadnych objawów.

Informacja:

Fin Uritabs najlepiej stosować co najmniej przez 1-2 miesiące, ponieważ dopiero po takim okresie czasu obniża się poziom bakterii w moczu. W trakcie przyjmowania preparatu należy dostarczać do organizmu większą ilość płynów (co najmniej 2 litry dziennie).do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl