Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Jak w zdrowiu spędzić wakacje ?

FIN BETACAPS

Jak w zdrowiu spędzić wakacje

Produkt dostępny do kupienia tutaj

Urlop jest przyjemną przerwą w toku powszednich dni i służy nie tylko temu, aby człowiek nabrał nowych sił, ale aby przeżył coś pięknego i miał miłe wspomnienia. Żeby były to same piękne wspomnienia, przedstawiamy kilka preparatów z oferty Finclubu, które mogą być użyteczne w trakcie urlopu.

Pierwszy preparat - fin Betacaps  jest przeznaczony szczególnie dla tych, którzy wybierają się nad morze lub planują wspinaczki wysokogórskie.W obydwu tych przypadkach skóra będzie w szczególny sposób wystawiona na promieniowanie słoneczne, zawierające wysoką ilość promieniowania ultrafioletowego (UV). Jego intensywność wzrasta aż o 80% przy odbiciu od śniegu, białych ścian skał, białego piasku czy powierzchni wody i zwiększa się ze wzrostem wysokości nad poziomem morza.

Na słoneczko wyłącznie z fin  Betacapsem

fin Betacaps jest nieodzownym preparatem, który zapewni ochronę skóry i przygotuje ją na spotkanie z promieniami słonecznymi. Zawiera w 100% czysto naturalny beta-karoten - antyoksydant, który jest jednym z najlepszych czynników ochronnych dla skóry i błon śluzowych. Zawarty w preparacie beta-karoten razem z innymi karotenoidami, nie pochodzi ze źródeł syntetycznych, ale ze źródeł naturalnych - z oleju roślinnego z algii Dunaliella. Preparat jest wystarczającą dzienną dawką beta-karotenu, w organizmie zmienia się w witaminę A. Nie należy obawiać się przedawkowania.

Dlaczego fin Betacaps?

  • ogranicza negatywne działanie promieni UV

  • zalecany również dla osób korzystających z solarium

  • nadaje skórze naturalny koloryt opalenizny, zachowuje brąz opalenizny na dłużej

  • jest całkowicie bezpieczny dla organizmu

  • obniża ryzyko powstania nowotworów, infekcji, artretyzmu oraz dny

  • działa pozytywnie na rozkład pigmentu

  • pomaga w wielu problemach z oczami, chroni je przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym

  • jest preparatem wspomagającym przy katarakcie i kurzej ślepocie

Jak stosować fin Betacaps?

Co najmniej 14 dni przed planowanym pobytem na słońcu należy rozpocząć stosowanie od jednej kapsułki dziennie. W trakcie pobytu nad morzem czy w górach należy podwoić stosowaną ilość, tzn. przyjmować rano i wieczorem. W celu zachowania pięknej opalenizny lub zapobiegnięcia łuszczenia się skóry dobrze jest zażywać jedną kapsułkę około tygodnia do 10 dniu po przyjeździe. Traktujcie fin Betacaps jako uzupełnienie Waszego letniego odpoczynku. On zrobi swoje, a wy możecie być pewni, że o ile będziecie przestrzegać rad, uda Wam się uniknąć poparzeń i zaczerwienienia skóry

Produkt dostępny do kupienia tutajdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl