Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Astofresh

ASTOFRESH to bioinformacyjny, wzmacniający dodatek do pożywienia wyprodukowany z roślin i olejków eterycznych, szybko wchłaniany przez ciało, przywracający mu świeżość oraz witalność.

Harmonizuje przede wszystkim meridianżołądka, śledziony z trzustką i płuc.

Dzięki temu organizm drogą naturalną sam naprawia problemy, które mają związek z dysharmonią w tych meridianach oraz problemy w obszarach takich jak: układ trawienny, układ hormonalny, płuca, aktywacja i harmonizacja organizmu.

Astofresh powstał w wyniku najnowszych doświadczeń w dziedzinie fitoterapii, homeopatii, krystaloterapii, psychotroniki i biorezonansu. Preparat zawiera sprawdzone i skuteczne rośliny, które według swojego promieniowania zostały zestawione tak, by uzupełniały się synergicznie swymi bioinformacjami.

Astofresh jest preparatem odświeżającym z efektem wyraźnie ochładzającym, jest wyraźnym aktywatorem harmonizującym szereg procesów. Możemy stosować go samodzielnie albo jako dodatek w różnych kombinacjach z innymi preparatami. Nie zawiera alkoholu. Olejki aromatyczne są wysoko efektywnymi substancjami, które u roślin pełnią funkcję ochronną przed zwierzętami, pasożytami, bakteriami, wirusami i grzybicami.. Niektóre substancje usuwane są przez płuca, tak więc podczas grypy i chorób płucnych można płuca wzmocnić. Dzięki temu w okresie przeziębienia możemy wybrać bardzo efektywną kombinację Baktevir – Astofresh. Na przykład zawarta w nim substancja anethol jest wydalana przez płuca i pomaga przy usuwaniu i rozpuszczaniu śluzu. Substancja zwana cineol ma znów działanie antywirusowe na wirusy grypy. Astofresh ułatwia oddychanie, z czego skorzysta z pewnością każdy, kto jest przeziębiony i ma kłopoty z oddychaniem. Również podczas stresu dobrze jest pogłębić oddychanie przy pomocy Astofreshu i na pewno przyda się kilka kropli na odświeżenie oddechu przed ważnym spotkaniem. Zawarte w nim fitohormony odgrywają dużą rolę przy harmonizacji układu hormonalnego podczas problemów miesiączkowych, możemy więc wybrać odpowiednią kombinację dla zharmonizowania Estrozin – Astofresh. Podczas kłopotów z trawieniem i wzdęciami użyteczna jest kombinacja Astomin – Astofresh. Idąc dalej w tym kierunku, moglibyśmy wymienić w ciekawych kombinacjach wszystkie produkty Sfery. Ochładza skórę po ukąszeniu przez owady, a dużo olejków eterycznych zawartych w preparacie ma zastosowanie jako środek odstraszający owady. Przy czym używanie Astofreshu jest przyjemnością.

Można go użyć do aromatyzacji jedzenia i picia, smarowania bolących stawów, dodawać do kąpieli podczas bólów reumatycznych, albo do lampy aromatycznej, czy podczas regeneracji w saunie. Poprzez wmieszanie kilku kropli do odpowiedniego kremu lub emulsji uzyskamy balsam oświeżający na zmęczone mięśnie i stawy w naszym ciele.

 

Rośliny są posłami życia:

Eucaliptus gałkowy (Eucalyptus globulus): Olejek eukaliptusowy zawiera antywirusowy cineol działający przeciwko wirusom grypy typu A i B. Dalej zawiera terpeny, garbniki i inne substancje. Jest używany podczas chorób płucnych, grypy, gorączki, zakażeń wirusowych, zapalenia oskrzeli, podczas przeziębienia do inhalacji, podczas anginy, kataru siennego i astmy. Dzięki swemu antywirusowemu i bakteriobójczemu działaniu olejku eukaliptusowego używa się do oczyszczenia powietrza. Niszczy zarodki chorobotwórcze zawarte w powietrzu i obniża ryzyko zakażenia kropelkowego. Wystarczy użyć kilka kropli do lampy aromatycznej, ewentualnie na centralne ogrzewanie. Olejków używa się też ze względu na ich ściągający efekt przy źle gojących się ranach i wypryskach. Olejek eukaliptusowy również skutecznie odstrasza owady.

Kardamon malabarski (Elettaria cardamomum): Olejek kardamonowy zawiera aż 30% cineolu, który hamuje rozmnażanie wirusa grypowgo typu A i B. Dalej zawiera terpinylacetat, limonen, borneol, pinen, myrcen, citral, linalol i alfaterpineol. Używa się go przy wzdęciach, zakażeniach wirusowych, zaburzeniach żołądkowych, ma działanie tonizujące i pobudzające. Tłumi obfite oddawanie moczu, zagęszcza kał i ma zastosowanie przy impotencji, przedwczesnym wytrysku nasienia, biegunkach, wymiotach i bólach brzucha.

Cytryna zwyczajna (Citrus limon): Olejek cytrynowy ma działanie przeciwseptyczne i już kilka kropli tego olejku może zwalczyć niektóre bakterie i wirusy (np. cholery, błonicy i tyfusu). Poprawia nastrój, oddychanie, tłumi ból głowy, uspokaja i jest dobrym środkiem na owady.

Mi ęta pieprzna (Mentha piperita): Olejek miętowy zawiera aż 50% mentolu i jego estrów z kwasem octowym i walerianowym, dalej zawiera aż 25% mentonu, izomenton, limonen, jasmon, felandren, pinen, sabinen, pulegon, cineol i piperiton. Wspomaga trawienie, wydalanie żółci, jest używany przy bólach w układzie trawiennym. Zewnętrznie tłumi wrażliwość zakończeń nerwowych – wywołuje uczucie chłodu. Jest wykorzystywany przy skurczach, wzdęciach, niewłaściwym działaniu żółci, kolkach układu trawiennego, migrenach, nieżytach oskrzeli, ma działanie przeciwzapalne i antyseptyczne. Resztki mięty znaleziono także w starych grobach egipskich z roku 1200 – 600 p. n. e. Ze względu na zawartość mentolu nie powinno się podawać niemowlętom i małym dzieciom. Używa się przy zakażeniach skóry, zapaleniach jamy ustnej i górnych dróg oddechowych. Łagodnie obniża ciśnienie krwi, wspomaga wydzielanie enzymów trawiennych i przyspiesza trawienie. Mentol pobudza centralny system nerwowy. Zewnętrznie olejek usuwa pieczenie i swędzenie skóry.

Anyż gwiazdkowaty (Illicium verum): Olejek badianowy zawiera aż 90% anetolu, który rozkłada się pod wpływem światła. Dalej fenchon, fenikulin, mythylchavikol, estragol, anisaldehyd i terpenowe węgliki. Harmonizuje układ horomonalny. Jest stosowany przy niedostatecznej produkcji mleka, przejściowych uderzeniach gorąca, bolesnej miesiączce, niepłodności, wzdęciach, skurczach układu trawienego, problemach żołądkowych, zapaleniach jelit, używa się podczas kaszlu – zwiększa wydzielanie śluzu. Eliminuje ryzyko powstania raka prostaty, podobnie jak u reszty olejków z fitoestrogenami, np. anyżowego i fenkułowego. Usuwa przykry zapach z ust. Zewnętrznie używa się przy świerzbie.

Biedrzeniec anyż (Pimpinella anisum): Olejek anyżowy zawiera 80 – 90% anetolu, który rozkłada się pod wpływem światła. Anethol ma niewielkie oddziaływanie na jajniki. Olejek jest wydalany przez płuca i ma silny efekt bakteriobójczy, u ł atwia wydzielanie śluzu. . Mocno pobudza wydzielanie wszystkich gruczołów, również mlecznych. Poprawia laktację, dzięki czemu oddziałuje również na niemowlę. Harmonizuje układ hormonalny i rozluźnia skurcze układu trawiennego. Olejek wtarty w skórę niszczy pasożyta powodującego świerzb – świerzbowca ludzkiego. Zewnętrznie używa się wywaru z nasion przy chorobach oczu. Jest stosowany przy wzdęciach, niepłodności, bolesnej miesiączce, przejściowych uderzeniach gorąca, usuwa przykry zapach z ust.

Fenkuł (koperek) włoski (foeniculum vulgare): Olejek fenkułowy zawiera 50 – 70% transatenolu, 10 – 12% fenchonu, który wspomaga ruchy perystaltyczne jelit i produkcję enzymów trawiennych. Dalej estragol i limonen, fenikulin i metylchavikol. Działa bakteriobójczo, używa się przy cukrzycy, wzdęciach, gorączce, zaparciach, biegunkach, skurczach, kłopotach z trawieniem, zapaleniach układu trawiennego – jelit, przekwitaniu, bolesnej miesiączce, uderzeniach gorąca, bezpłodności i niedoborze mleka przy karmieniu. Działa moczopędnie, przeciwbólowo, znacznie przyspiesza czynność rzęsek na błonie śluzowej dróg oddechowych. Przez to zwiększa wydzielanie śluzu, oczyszcza płuca z cząstek kurzu i ułatwia odkaszliwanie. Rozluźnia skurczowe napięcie mięśni gładkich przewodu pokarmowego, co dobrze wpływa podczas kolek jelitowych, którym towarzyszą problemy trawienne. Harmonizuje układ hormonalny i skraca czas trawienia. Zewnętrznie używa się przy świerzbie.

Grejpfrut (Citrus paradisi): Olejek grejpfrutowy zawiera limonen, który potrafi rozpuszczać mniejsze kamienie nerkowe i żółciowe. Tonizuje i wzmacnia organizm i harmonizuje trawienie. Z powodu silnego działania oczyszczającego można wykorzystać podczas kuracji odwykowych lekomanów. Ogranicza rozmnażanie staphylococcus aureus.

 

 

Do jakich powikłań może dojść w organizmie podczas nierównowagi energetycznej w meridianie żołądka, śledziony z trzustką i płuc? Jakie problemy mogą się pojawić?

Meridian żołądka:

Co jest pod jego wpływem: głowa, policzki, usta, zęby, gardło, żołądek i jelita, kończyny dolne. Przednia część kolana, z odcinków kręgosłupa Th 11-12, L1. Zęby: 16, 17, 26, 27, 34, 35, 44, 45.

Fizyczne przejawy nierównowagi energetycznej: upośledzenie twarzy – paraliż, nerwoból, choroby oczu. Choroby górnych dróg oddechowych, bóle i suchość w gardle, bóle zębów, głównie w szczęce dolnej. Powikłania mięśni krtani, jąkanie. Bóle organów jamy brzusznej, wymioty, uczucie głodu. Choroby dróg moczowych, problemy menstruacyjne. Choroby gorączkowe, pocenie, fale chłodu wzdłuż ciała, uczucie gorąca lub chłodu z przodu tułowia, bolesne napływy chłodu w łydkach, napięcia w brzuchu, burczenie w jelitach, obrzęki brzucha, bóle żołądka, skłonności do kołatania serca, szybkie trawienie, na obszarze refleksyjnym żołądka na czole może dojść do zciemnienia skóry. Afty na ustach, krwotoki z nosa, obrzęki, problemy ruchowe środkowego palca u nogi, osłabienie mięśni golenia, trudności ze zginaniem nóg, zkrzywienie ust, trudności z otwieraniem i zamykaniem powiek, drgania w kącikach ust, bóle w przebiegu drogi.

Psychiczne przejawy nierównowagi energetycznej: Zatroskanie, nietolerowanie obecności ludzi i patrzenia na ogień, lęk przy nieoczekiwanych dźwiękach uderzeń spowodowanych drewnianymi przedmiotami, człowiek najbardziej lubi samotność w pomieszczeniu z zamkniętymi drzwiami i oknami, lubi przeciągać się w pasie, podśpiewywa ć , majaczenie, zrywanie ubrania z siebie, błędne krzątanie się, delirium, ataki epileptyczne, złość wobec siebie i innych ludzi, napastliwość, czkawka.

Meridian śledziony z trzustką:

Co jest pod jego wpływem: Płuca, brzuch, żołądek, śledziona, wątroba, jelita, układ urogenitalny, kończyny dolne.

Fizyczne przejawy nierównowagi energetycznej: Wpływ na odporność, anemię, zaburzenia pracy naczyń elastycznych, skłonności do krwawienia, siniaki, bóle języka i twardnienie korzenia języka, skłonności do wymiotów po jedzeniu, bóle żołądka i brzucha, zaburzenia jelit, wzdęcia brzucha i odbijanie po jedzeniu, cukrzycę, gwałtowne bóle pod sercem, zaburzenia stolca, rzadki stolec i biegunki z uczuciem niedostatecznego opróżnienia, zablokowanie wody w organizmie, żółtaczkę, niezdolność do stałego snu, problemy podczas długiego stania, opuchlizny po wewnętrznej stronie kolan i ud, uczucie chłodu w kończynach, poczucie osłabienia – zwłaszcza nóg, słabość i ciężkość w całym ciele, całkowite zmęczenie, uczucie chłodu po wewnętrznej stronie ud i kolan, zaburzenia funkcyjne dużego palca u nogi, brak energii, wodnista wydzielina z nosa, gardła, ust i innych śluzówek, bóle w przebiegu drogi, pocenie się, alergia na żywność.

Psychiczne przejawy nierównowagi energetycznej: Zmartwienia - zatroskanie, otwartość, zła pamięć i wyrażanie, myślenie chaotyczne, nieporadne, powolne, dekoncentracja, trema, ulotne myśli i natrętne wyobrażenia, nagłe działanie i dogmatyzm, brak zaufania, zbytnia troskliwość i użalanie się nad sobą, niepokój, niestałość myśli, uczucie alienacji – człowiek trudno dostosowuje się do otoczenia, podejrzliwość, smutek, zazdrość.

Uwaga: Zbyt dużo kłopotów osłabia meridian śledziony, co prowadzi do osłabienia odporności organizmu.

Meridian płuc

Co jest pod jego wpływem: nos, zatoki, gardło, wiązadła głosowe, płuca, klatka piersiowa, kończyny górne, trąbka Eustachiusza, odcinek kręgosłupa C 4-5, Th 2- 4, L 4-5. Zęby 14, 15, 24, 25, 36, 37, 46, 47, okrężnica, obszar limfatyczny, śluzówka.

Fizyczne objawy nierównowagi energetycznej: Mają związek z poszczególnymi funkcjami płuc. Typowe są tu problemy z oddychaniem, katar, zaburzenia węchu, astma, alergia, duszności i uczucie pełni w klatce piersiowej, bóle w dołku koło obojczyka, przeziębienia, kaszel, bóle gardła, dreszcze, gorączka z poceniem się i bez, obniżona odporność na chłód i infekcje, palpitacja serca, uciskowe bóle pod żebrami, wymioty z krwią, problemy z oddawaniem moczu, częste i krótkie oddawanie moczu, częste oddawanie moczu, moczenie się, zakłócenia w przemianie materii, problemy z oddychaniem, kaszel z krwią, choroby skóry, wysypka, egzema, oparzenia, obrzęki twarzy, plamy na skórze, sucha i szorstka skóra, elastyczność skóry – tworzenie się rozstępów, utrata owłosienia i bóle na drodze meridianu – bóle albo chłód w ramionach, pod pachami, łokci, nadgarstków od strony kciuka, palenie dłoni, ziewanie.

Psychiczne objawy nierównowagi energetycznej: smutek, żal, pycha, wstyd, otępienie emocjonalne, depresja, melancholia, niska samoocena, nerwowość.

 

Fitosubstancje roślinne mogą być stosowane też przy: Całkowitej detoksykacji i samoregeneracji organizmu, dla ograniczenia ryzyka wystąpienia stresu, przy cukrzycy, nadciśnieniu, podwyższonym poziomie cholesterolu w krwi, zapaleniach, alergiach, zwi ę kszonym rozmnażaniu niektórych grzybic, zapaleniach wirusowych, infekcjach, tworzeniu wolnych rodników, które uszkadzają komórki i przyspieszają starzenie, niektórych infekcjach bakteryjnych i wirusowych, problemach trawiennych, zaburzeniach hormonalnych, obniżonej odporności, wzdęciach i całkowitym wyczerpaniu organizmu.

Jeśli chcecie dokładniej przestudiować meridiany i rośliny, informacje znajdziecie na WWW.DIOCHI.CZ .

Wykorzystajcie siłę sprawdzonych roślin, a przez odpowiednią profilaktykę zapobiegniecie osłabieniu organizmu i wielu chorobom.

DAWKOWANIE, ZASADA HARMONIZACJI ORGANIZMU I REWERSJA;

p rzy oczyszczaniu organizmu kierujcie się wskazówkami na opakowaniu, ale dokładnie przestudiujcie również ten ostatni akapit! Wzmacniające preparaty bioinformacyjne firmy DIOCHI działają na organizmy żywe na kilku poziomach jednocześnie. Dzięki szerokiemu zakresowi zawartych substancji roślinnych i bioinformacji preparaty harmonizują meridiany, a za pomocą biorezonansu likwidują energetyczne przyczyny nierównowagi w polu informacyjnym człowieka. W pełni go oczyszczają, zaopatrują w fitominerały, biosubstancje i wspomagają szybką regenerację zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Człowiek sam dzięki informacjom zawartym w preparatach potrafi szybko ożywić swoje zdolności samoregeneracyjne, a następnie doprowadzić organizm do równowagi.

Wszystko dzieje się w wyniku wywołania procesu większej lub mniejszej rewersji organizmu, kiedy może dojść do przejściowego pogorszenia stanu. Jeśli ta reakcja nie jest zbyt silna, jest tylko pozytywną stroną rozpoczętego procesu samoregeneracji. W przypadku nieproporcjonalnej reakcji organizmu należy zniżyć dawkowanie na minimum, tzn. 3 x dziennie po jednej kropli, a nawet po 1 kropli raz dziennie albo co drugi dzień. Ewentualnie można czasowo przerwać podawanie, dopóki objawy rewersji nie znikną. Szczególnie, jeżeli trapią was choroby przewlekłe, przyjmujcie na początku dla wzmocnienia organizmu tylko małe dawki preparatu bioinformacyjnego.

W niektórych przypadkach wystarczy do regeneracji 1 opakowanie, tj. mesięczna dawka łącznie z tygodniową przerwą, czasami więcej. Jeżeli macie jakieś problemy, z którymi nie możecie sobie poradzić, poproście o pomoc swego dystrybutora, lekarza albo doświadczonego doradcę klubu Sfera Diochi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium