Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Levamin

LEVAMIN to bioinformacyjny, wzmacniający dodatek do pożywienia wyprodukowany z roślin i olejków eterycznych, szybko wchłaniany przez ciało, przywracający mu świeżość oraz witalność.

Harmonizuje przede wszystkim meridianżołądka, wątroby, nerek, osierdzia, kierujący, poczęcia, śledziony i trzustki oraz potrójnego ogrzewacza.

Dzięki temu organizm drogą naturalną sam naprawia problemy, które mają związek z dysharmonią w tych meridianach oraz w następujących obszarach: centralny system nerwowy – mózg – system hormonalny – serce – krew – energia, system obronny organizmu, zahamowanie starzenia się i inne układy ciała.

Levamin powstał w wyniku najnowszych doświadczeń w dziedzinie fitoterapii, homeopatii, aromaterapii, krystaloterapii, psychotroniki i biorezonansu.

Preparat zawiera sprawdzone i skuteczne rośliny, które według swojego promieniowania zostały zestawione tak, by uzupełniały się synergicznie swymi bioinformacjami.

 

Dlaczego właśnie Levamin?

Nazwa Levamin pochodzi od słowa lewitować, wznosić się. Zawiera rośliny o działaniu stymulacyjnym i uspokajającym, które pomagają nam utrzymywać organizm w stanie równowagi i harmonii, a jednocześnie pobudzają nas do większych wyczynów fizycznych i psychicznych. Odświeżają i poprawiają naszą pamięć. Stosując Levamin potrafimy radośnie przystosować się i poradzić sobie nawet w ciężkich sytuacjach życiowych i zmianach stref czasowych oraz środowiska. Fitosubstancje zawarte w Levaminie poprawiają metabolizm tłuszczu w ciele, dlatego preparat ten to numer jeden między dodatkami do pożywienia w dietach odchudzających. I nie tylko to. Zawiera unikatową mieszankę ziół przeciw starzeniu się.Harmonizuje wiele obiegów i organów w ciele. Pozytywnie wpływa na intelekt. Levamin jest wspaniałym preparatem dla ludzi pracujących umysłowo i fizycznie, na przykład dla przedsiębiorców, menadżerów, studentów, sportowców, ludzi osłabionych i wszystkich tych, którzy chcą wesprzeć swoje siły życiowe. Levamin znajduje się w systemie Regeneracji w sferze na pozycji jedenastej, która mówi nam, że preparat ma wpływ na najwyższy poziom energetyczny w ciele. Ma wpływ na siódmy, ale i pierwszy czakram. Ma to duże zalety dla maksymalnego wzmocnienia naszego pola energetycznego. Kto ma silne pole, zyska mocną ochronę. Levamin zwiększa rotację czakramów, co spowalnia proces starzenia się. Silny wpływ energetyczny na energię życiową przejawia się i na etykietce w postaci kwiatu lotosu, który wchodzi w skład Levaminu. W Azji kwiat lotosu jest symbolem nawyższego poziomu energetycznego ciała. U bardziej wrażliwych osób Levamin otwiera wyższe sfery duchowości i pozwala zajrzeć do głębin duszy, aktywizuje dotąd niepoznane możliwości ludzkiego ciała. Zdolności, które ma każdy z nas, ale które świat materialny, techniczny przytłumia. Otwórzcie kluczem sfery numer jedenaście samoregeneracyjne zdolności organizmu i dajcie mu szansę na odbudowę ciała fizycznego i duchowego. Obydwa są ważne dla naszego istnienia.

Kto twierdzi, że człowiek jest tylko kawałkiem ciała, bez duszy, nie ma racji. I ten największy materialista uświadomi swój błąd przed końcem swego życia. Żywa istota jest wysoko zorganizowaną formą energii, ale zanim znowu stanie się energią, ze swojej poprzedniej drogi pozostawi sobie pole informacyjne dla dalszego poziomu rozwoju. Ten fragment pozostawiam jako bodziec do zastanowienia się, a teraz zajmijmy się materialną zawartością Levaminu

Zawiera on rośliny o działaniu antywirusowym, antybakteryjnym, przeciwgrzybiczym, przeciwutleniającym, przeciwbólowym, przeciwrakowym, afrodyzjakalnym i wzmacniającym.

 

Jak poprawić pamięć i funkcje mentalne mózgu?

Fitosubstancje mają działanie psychostymulacyjne i ograniczają możliwość wystąpienia stresu. Levamin jest unikatową mieszanką roślin dla utrzymania pogody ducha i dobrego nastroju.

Jeżeli przez dłuższy czas będziecie stosować Levamin, otworzy się przed wami nowe spojrzenie na świat. Krzyżownica, różeniec górski i inne rośliny ochraniają komórki mózgu przed zmianami degeneracyjnymi – chorobą Alzheimera, poprawiają pamięć i walczą z zapominaniem chroniąc komórki nerwowe. Łagodzą drżenie spowodowane chorobą Parkinsona. Wpływ na pamięć zawartego w preparacie różeńca górskiego były badane przez A. S. Saratnikową, która podaje bardzo przekonujące dowody. Podczas wypełniania testów korektorskich liczba przeoczonych błędów zmniejszyła się na około 56%, czyli prawie o połowę. Działanie tego zioła jest wzmocnione synergicznie przez inne zawarte rośliny. Inne badania dowodzą, że liczba opuszczonych błędów zmniejszyła się aż o 88%. Podczas badań stwierdzono również wpływ na narkozę, to znaczy gdy preparat skrócił czas snu w zależności od stosowanej dawki o 22-54%. Inne wyniki testu wykazały, że preparat ma ochronne działanie na żołądek, zwiększa zdolności do pracy w wyniku optymalizacji energetycznego metabolizmu, normalizuje procesy utleniające w mózgu, ma również efekt afrodyzjakalny. Ze studiów klinicznych wynika też wyraźny wpływ terapeuteczny przy zwężeniu naczyń krwionośnych. Wyraźne polepszenie stanu psychicznego nastąpiło przede wszystkim u chorych z niewielką nadpobudliwością. U chorych z neurozami poprawił się sen, pamięć, postrzeganie, elastyczność, zmniejszyło się rozdrażnienie i nieprzyjemne odczucia w okolicy serca. Upewniły się odruchy warunkowe, poprawiła się koncentracja psychiczna, zniknęła gadatliwość a odpowiedzi stały się obszerniejsze. U 80% pacjentów neurotycznych preparat unormalizował przebieg reakcji nerwowych. W środowiskach o zwiększonym hałasie zastosowano preparat jako prewencję przed negatywnymi zmianami w narządach słuchu. Po 14-dniowej terapii u pacjentów z niewielkim uszkodzeniem słuchu na podstawie badań foniatrycznych stwierdzono wyraźną poprawę.

 

Ochrona funkcji wątroby oraz wpływ na poziom cukru we krwi.

Ekstrakt różeńca górskiego posiada, co w badaniach zostało udowodnione, właściwości obniżania zatrucia wątroby niektórymi substancjami szkodliwymi, a nawet hamowania rozwoju niektórych nowotworów (guz Ehrlicha oraz limfomięsak Plissa). Różeniec ma wyraźny wpływ na ochronę, regenerację i normalizację funkcji wątroby. Ma działanie antytoksyczne przeciw substancjom powodującym uszkodzenie hemoglobiny – azotyn sodu, anilina i strychnina. Azotyn sodu jest stosowany do konserwacji niektórych wyrobów wędliniarskich, zwłaszcza kiełbas. W jelitach azotyny zmieniają się w rakotwórcze nitrosaminy.– różeniec górski chroni ciało przed ich szkodliwym działaniem.

Substancje przeciwutleniające.

Nie można pominąć wpływu na poziom sycharydów. U zwierząt zaobserwowano pozytywny wpływ w przypadku ciężkiej hipoglikemii insulinowej (1Ul/kg), i to przy dawce 1 ml ekstraktu/kg.

Fitosubstancje obniżają ryzyko wystąpienia: bólu (zwłaszcza nerwu trójdzielnego), astmy, problemów z przekwitaniem, dysharmonii pracy tarczycy i cyklu miesiączkowego, dysfunkcji seksualnych, uszkodzenia DNA, cukrzycy różnego typu, zapalenia płuc, siwienia włosów , zwiększonego tworzenia plam starczych, kamieni nerkowych i żółciowych, zapaleń, degeneracji stawów, wysokiej gorączki, grypy, niedoczynności pracy systemu hormonalnego, stresu i depresji, niepłodności, problemów z seksem. Wyciągi z roślin leczniczych obniżają poziom cholesterolu HDL i cukru w krwi oraz wspomagają działanie centralnego systemu nerwowego, serca, żołądka, wątroby, nerek, woreczka żółciowego, stawów, naczyń krwionośnych, skóry, jajników, szpiku kostnego, jelita grubego, śledziony, trzustki i systemu obronnego.

 

W sporcie

Chroni serce, rozszerza naczynia krwionośne, reguluje ciśnienie krwi, wspomaga regenerację nerwów. Dzięki różeńcowi górskiemu i innym roślinom stymulacyjnym Levamin wspomaga wytrzymałość ciała, osiągnięcia fizyczne i psychiczne. Efekt stymulacyjny jest aż o 60% większy niż przy stymulacji za pomocą kofeiny. Dzięki wspomaganiu utrzymania optymalnego składu krwi dochodzi do lepszego zaopatrzenia tkanek w tlen, czego skutkiem będą większe osiągnięcia. Na przykład podczas biegu, im dłuższy dystans, tym lepszy wynik.

Sprawność na rotopedzie wzrosła o 9%, przesunął się również moment wyczerpania o 28%. Wprost niewiarygodnie brzmią wyniki jednego z serii doświadczeń przeprowadzonych w laboratorium na szczurach, które wspinały się po sznurze – ich sprawność wzrosła o 173%, czyli prawie trzykrotnie. Stwierdzono też zwiększenie u szczurów zdolności do zapamiętania określonej drogi w labiryncie. Przeprowadza się również doświadczenia sprawdzające wpływ różnych roślin tonizujących na sprawność biegaczy na średnich dystansach. Z badanych roślin najefektywniejszą okazał się różeniec górski, który poprawił sprawność o 6%. Wyraźniejszy efekt uzyskano na dystansach długich, ponieważ złoty korzeń zwiększa nie tylko siłę mięśni, ale i wytrzymałość.

Dla sportowców duże znaczenie ma uzyskanie maksymalnych fizycznych i psychicznych osiągnięć, czy chodzi o atletykę, kulturystykę czy szachy, strzelanie i inne sporty.

W przypadku uprawiania sportu został potwierdzony dodatni wpływ na gospodarowanie glikogenem w wątrobie. Preparat obniża w mięśniach poziom kwasu mlekowego, utrzymuje wyższy poziom fosfolipidów w wątrobie i w mięśniach a sacharydów we krwi. Przy długotrwałym obciążeniu efekt normalizacji był wyraźniejszy, przy czym koncentracja fosfatu pozostała praktycznie w normie.

Fitosubstancje przyspieszają rozkład tłuszczu dzięki obecności kwiatu lotosu i różeńca górskiego . Wspomagają maksymalną koncentrację, wytrzymałość, właściwy rozwój mięśni i szkieletu. Dla rozwoju mięśni jest potrzebna prawidłowa praca śledziony, dla zwiększenia wytrzymałości i całkowitego wzmocnienia organizmu jest potrzebna właściwa praca żołądka, a dla zahamowania procesu starzenia się – aktywność systemu hormonalnego.

Wspomóżcie samoregeneracyjne zdolności organizmu i przesuńcie granicę swoich możliwości o krok dalej! Regeneracja w sferze jest dla wszystkich! Możecie więcej niż wam się wydaje!

 

Rośliny są posłami życia:

 • Różeniec górski (rhodiola rosea): Zawiera rosawin, rosin, rosarin, salidrosid, flawonoidy, kwas cytrynowy, winowy, jabłkowy, kawowy, fumarowy, bursztynowy, szczawiowy, galowy, minerały, aż 20% garbników, 4% olejków eterycznych i flawonoidy – tricin, rodionin, zawiera również heteroglikozydy i substancje steroidowe, betasisterol. Ma działanie stymulacyjne o 40-60% wyższe niż kofeina. Poprawia słuch, normalizuje ciśnienie, obniża gorączkę. Jest stosowany jako wspaniały tonik, obniża poziom cukru we krwi, używa się przy cukrzycy, arytmii, problemach centralnego systemu nerwowego, uwiądzie starczym, problemach z pamięcią, chorobie Alzheimera. Poprawia siły fizyczne, szczególnie przy dłuższym obciążeniu. Chroni wątrobę. Ogranicza rozwój przerzutów różnych typów nowotworów.
 • Boldoa aromatyczna (peumus boldus): zawiera alkaloid boldin, spartein, flawonoidy, glikozydy – boldogluzin, boldozin, peumozid oraz olejki eteryczne zawierające monoterpeny – limonen, p-cymen, i inne. Jest bardzo intensywnie moczopędny, jest przeciwutleniaczem, chroni komórki przed uszkodzeniem DNA przez wolne rodniki. Ma działanie antybakteryjne i antygrzybicze. Jest stosowany przy chorobach wątroby, dwunastnicy, trzustki, przy cukrzycy, kamieniach żółciowych i przy różnych bólach. Działa przeciwbólowo i ochronnie na wątrobę. Pomaga wyłączać kwasy moczowe w przypadku dny i chorób stawów. Skuteczność działania podczas kaszlu jest tylko o nieco mniejsza niż przy zastosowaniu kodeiny. Wspomaga wydzielanie soków żółciowych, poprawia trawienie, harmonizuje organizm, centralny system nerwowy, ma działanie uspokajające.
 • Krzyżownica (polygala tenuifolia): zawiera triterpenoidalne ojsaponiny A-G, wolny triterpenoid beta-amirin, kwas metoksycynamonowy, pochodne ksantonowe, 1-carbobutoxy-beta-carboline, N9-formylharman,1-carboethoxy-beta-carboline itp. Poprawia słuch, wzrok, pamięć i inne funkcje mentalne. Jest stosowana przy depresjach, stresie, demencji – chorobie Alzheimera, zawrotach, omdleniach, przedwczesnym wytrysku nasienia, kołataniu serca, słabych nerwach, bezsenności, zaflegmieniu, astmie, wrzodach, ułatwia odkaszliwanie, wzmacnia kości i ścięgna, wspomaga rozrost mięśni. Ogranicza rozmnażanie wirusów grypy. Podwyższa samodestrukcję komórek rakowych. Chroni wątrobę. Ma działanie ant ypsychotropowe – ogranicza skutki kokainy. Tonizuje funkcje nerek, płuc i serca.
 • Wąkrota azjatycka (hydrocotyle, centella asiatica): Zawiera azjatykozid, który ogranicza rozmnażanie tbc, kwercetynę, pektyny o działaniu regulującym odporność, esculozid wpływający na rozkładanie tłuszczów, kwasy azjatycki, rozmarynowy o działaniu antywirusowym na wirusy typu herpes i wirusy HIV, steroidalne saponiny i alkaloidy wpływające na korę nadnerczy. Ma działanie antywirusowe i antybakteryjne na Staphylococcus aureus (MRSA), Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumoniale, Pseudomonas aeruginosa i Escherichia coli. Jest stosowana przy problemach z pamięcią, trądzie, raku wątroby, macicy i innych chorobach onkologicznych, syfilisie (0,3- 0,5 g sproszkowanych liści), egzemach ze skłonnością do zgrubień skóry, łuszczycy, tbc skóry i zapaleniu pęcherza moczowego, zaburzeniach funkcji wątroby, żylakach, obrzękach nóg, raku skóry, psychicznym zmęczeniu. Obniża krzępnięcie krwi. Wspomaga mikrocyrkulację krwi w skórze. Udowodniono funkcje ochronne serca podczas stosowania leku onkologicznego Adriamyciny. Ogranicza niektóre skutki działania arsenu. Chroni skórę i wątrobę podczas naświetlania. Leczy wrzody żołądkowe i wspomaga funkcje systemu odpornościowego. Chroni serce, przyspiesza gojenie ran i ogranicza tworzenie blizn. Pomaga w rozkładaniu tłuszczów i regeneracji nerwów. Chroni przed depresją, ma działanie przeciwutleniające. Normalizuje ciśnienie krwi. Zawarty kwas azjatycki ułatwia samodestrukcję komórek rakowych skóry. Jest eliksirem długowieczności, który wnosi więcej ognia do przejawów seksualności.
 • Maytenus macrocarpa: z awiera macrocarpin A (1), B (2), C (3) i D (4) działający niszcząco na komórki rakowe IC50. Bardzo dobrze działa przy zapaleniu stawów, reumatyzmie, bólach w krzyżu, bólach mięśni, bólach miesiączkowych, leiszmaniazie, wzmacnia system obronny organizmu i tworzenie krwi. Ma bardzo dobre działanie antybakteryjne, antywirusowe, niszczy pasożyty.
 • Janowiec barwierski (genista tinctoria): zawiera genistin, czyli izoflwon, który odpowiada za metabolizm estrogenu na 16- etoxyestron, karotenoidy, alkaloidy chinolizydinowe citizynę, metycitzynę, lupanin, izoparteinę, substancje gorzkie, olejki eteryczne, garbniki, substancje flawonowe, agenistin i luteolin. Ogranicza ilość uderzeń krwi podczas przekwitania, obrzęki nóg i egzemy. Ma działanie moczopędne, wspomaga funkcje układu krwionośnego, normalizuje ciśnienie krwi i funkcje tarczycy, mocno detoksykuje, poprawia zapotrzebowanie organizmu na tlen i obniża ochotę na papierosa.
 • Żeń szeń syberyjski (eleutherococcus senticosus): Zawiera glukany, eleuterozydy A, B, B1, E,I, K, L, M, sitosterol, fenilpropanoid, kumarynę, lignan, kwas oleanowy. Tonizuje organizm, poszerza naczynia krwionośne, ma działanie przeciwutleniające, wspomaga produkcję interleukinu, zatrzymuje rozwój wirusów RNA – rhinowirus (HRV), wirusy atakujące układ oddechowy (RSV) i wirus grypy typu A, obniża poziom cukru we krwi, ma działanie adaptogenne. Ułatwia transport tlenu do komórek. Jest stosowany przy problemach z pamięcią, raku, po chemoterapii i radioterapii, przy obniżonej odporności organizmu i zaburzeniach w tworzeniu krwi, niedostatecznej funkcji serca i różnych typach zapalenia płuc. Bardzo mocno wspomaga funkcje limfocytów ochronnych T oraz funkcje układu odpornościowego, kieruje funkcjami komórek kwasów nukleinowych, zmniejsza pocenie się, działa przeciwzapalnie, obniża poziom cukru we krwi, działa ochronnie na nerwy, obniża poziom holesterolu HDL, normalizuje ciśnienie krwi, aktywuje system hormonalny i wyraźnie przyspiesza metabolizm tłuszczów.
 • Lotos indyjski (nelumbo nucifera): zawiera alkaloidy – nuciferin, N-nornuciferin, liensinin, neferin i inne, flawonoidy – kwercetynę, rutynę, polisacharydy i taninę. Odkryto w nim substancje, które wpomagają metabolizm tłuszczów, jest więc uznawany za roślinę numer jeden przy odchudzaniu. Ma dodatni wpłw na impotencję, zmniejsza silne krwawienia miesiączkowe, upławy, łagodzi neurastenię, bezsenność, biegunkę, niedoczynność serca, zatrzymuje krwawienia, jest stosowany jako tonik i afrodyzjak.
 • Serdecznik syberyjski (Leonnorus sibiricus): zawiera alkaloidy leonurin, leonuridin, leonurinin, pyrrolowy alkaloid stachydrynę, kwas benzoesowy, laurowy, olejowy i linolowy, flawonoid rurynę i prowitaminę A. Jest stosowany przy arytmii serca, niedoczynności serca, bólach menstruacyjnych, niepłodności kobiet, infekcjach pochwowych. Ma działanie antywirusowe, antybakteryjne, przeciwzapalne i przeciwrakowe – przy nowotworach piersi i macicy. Łagodzi bóle i chroni nerki.
 • Muira puama: z awiera alkaloidy, muirapuamin, kumarynę, wiele kwasów organicznych, betasitosterol, olejki eteryczne, lupeol i flobafen. Jest stosowany przy impotencji, neurastenii, niedoczynności serca, stresie, reumatyzmie, grypie, niepłodności, jako afrodyzjak i tonik. Harmonizuje system hormonalny, ma działanie przeciwutleniające, chroni nerwy i odnawia witalność ciała.
 • Epimedium sagittatum : zawiera polisacharydy, glikozyd ikariin i norikariin. Ochrania system nerwowy. Wspomaga funkcje komórek kostnych i hamuje rozwój osteoporozy. Normalizuje ciśnienie krwi i wspomaga funkcje nerek. Jest to znakomita roślina na przekrwienie peryferyjne. Jest stosowana jako afrodyzjak, przy niepłodności, reumatyzmie, zapaleniu stawów, bólach w krzyżu, przy kaszlu, zapaleniu oskrzeli, astmie i jaskrze. Ogranicza rozmnażanie wirusa typu herpes HSV-II.
 • Aralia mandżurska (aralia mandshurica): z awiera glikozydy triterpenowe – aralozydy A,B, C, których aglikonem jest kwas oleanowy o działaniu antywirusowym. Zawiera też szereg kwasów organicznych, żywic i sacharydów. Wspomaga zdolności obronne organizmu, poprawia metabolizm tłuszczów, ma działanie tonizujące,
 • Cytryniec chiński (schizandra chinesis): zawiera szereg lignanów, olejki eteryczne, kwasy organiczne (cytrynowy, bursztynowy, jabłkowy, askorbinowy), również flawonoidy, antokiany, witaminę E, wolne kwasy tłuszczowe i sterole. Chroni system nerwowy, ma działanie przeciwutleniające, tonizuje organizm, jest stosowany przy obniżonej zdolności obronnej organizmu, cukrzycy, zapaleniu wątroby, zawrotach, biegunce, bólach głowy, spontanicznym i nocnym poceniu się, problemach seksualnych, męskiej i kobiecej bezpłodności, przewlekłym kaszlu i duszności, osłabieniu nerek, problemach z pamięcią, bezsenności, niedostatku płynów cielesnych i zaburzeniach pracy wątroby.

 

DO JAKICH ZAKŁóCEń MożE W organizmie DOJść PRZY DYSHARMONII ENERGETYCZNEJ W MERIDIANIE żołądka, serca, osierdzia, śledziony i jelita cienkiego? JAKIE PROBLEMY MOGą Się POJAWIć?

 

Patrz internet: wyszukaj poszczególne meridiany.

Meridian kierujący :

Fizyczne przejawy dysharmonii energetycznej: centralny układ nerwowy, psychika, zaburzenia nerwowe, neurastenia, migrena, zawroty, spazmatyczne ataki charakteru epileptycznego, bóle wychodzące z podbrzusza aż do serca, wstrzymywanie moczu, moczenie się, enureza, suchość w gardle, bezpłodność, naprężenie kręgosłupa (w skurczu), wyginanie kręgosłupa, spazmatyczne usztywnienie kręgosłupa i mdłości. Człowiek nie może oddać moczu ani stolca, miewa przepuklinę. Mrowienie w kończynach, reumatyczne problemy stawów, spazmy i skurcze mięśni kończyn, usztywnienie i ból kręgów, niedostatek witalności, zaburzenia seksualności, impotencja, oziębłość seksualna, zaburzenia menstruacyjne, bóle pleców, stany wyczerpania, hemoroidy.

 

Co jest pod jego wpływem: kręgosłup

Psychiczne przejawy dysharmonii energetycznej: melancholia, niedostateczna kreatywność, brak własnego zdania, niejasne myślenie, podwyższona pobudliwość, niezdolność do praktycznej realizacji planów życiowych, zwiększone zwracanie uwagi na drobnostki, poczucie nadmiernej odpowiedzialności.

Fitosubstancje roślinne mogą być stosowane również przy : całkowitej detoksykacji organizmu, odzwyczajaniu się od palenia papierosów, uczeniu się długich tekstów, ról teatralnych i filmowych, zapominaniu, przy rozwiązywaniu trudnych zadań matematycznych, korekcie tekstów, stwardnieniu rozsianym, chronicznym zmęczeniu, ospałości, stresie, depresji, nerwowości, braku pewności siebie, niedowartościowaniu siebie i chorobach wieku starczego.

Preparat poprawia czujność, koncentrację, pogodę ducha, zdecydowanie, bystrość, widzenie, kreatywność, wyobraźnię, wytrzymałość, siłę i moc. Wspomaga funkcje centralnego systemu nerwowego, chroni i regeneruje nerwy. Poprawia adaptację człowieka w środowisku i w sytuacjach obciążającach organizm.

 

Smaku dodaje szczególny kompleks olejków eterycznych mających pozytywny wpływ na wzmocnienie i oczyszczenie organizmu. Olejki eteryczne działają przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie, wspomagają funkcje serca, tworzenie krwi oraz harmonizują centralny system nerwowy .

 

Jeśli chcecie dokładniej przestudiować meridiany i olejki eteryczne, informacje znajdziecie na WWW.DIOCHI.CZ .

Wykorzystajcie siłę sprawdzonych roślinnych olejków eterycznych, a przez odpowiednią profilaktykę zapobiegniecie osłabieniu organizmu i wielu chorobom.

 

DAWKOWANIE, ZASADA HARMONIZACJI ORGANIZMU I REWERSJA;

p rzy oczyszczaniu organizmu kierujcie się wskazówkami na opakowaniu, ale dokładnie przestudiujcie również ten ostatni akapit! Wzmacniające preparaty bioinformacyjne firmy DIOCHI działają na organizmy żywe na kilku poziomach jednocześnie. Dzięki szerokiemu zakresowi zawartych substancji roślinnych i bioinformacji preparaty harmonizują meridiany, a za pomocą biorezonansu likwidują energetyczne przyczyny nierównowagi w polu informacyjnym człowieka. W pełni go oczyszczają, zaopatrują w fitominerały, biosubstancje i wspomagają szybką regenerację zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Człowiek sam dzięki informacjom zawartym w preparatach potrafi szybko ożywić swoje zdolności samoregeneracyjne, a następnie doprowadzić organizm do równowagi.

Wszystko dzieje się w wyniku wywołania procesu większej lub mniejszej rewersji organizmu, kiedy może dojść do przejściowego pogorszenia stanu. Jeśli ta reakcja nie jest zbyt silna, jest tylko pozytywną stroną rozpoczętego procesu samoregeneracji. W przypadku nieproporcjonalnej reakcji organizmu należy zniżyć dawkowanie na minimum, tzn. 3 x dziennie po jednej kropli, a nawet po 1 kropli raz dziennie albo co drugi dzień. Ewentualnie można czasowo przerwać podawanie, dopóki objawy rewersji nie znikną. Szczególnie, jeżeli trapią was choroby przewlekłe, przyjmujcie na początku dla wzmocnienia organizmu tylko małe dawki preparatu bioinformacyjnego.

W niektórych przypadkach wystarczy do regeneracji 1 opakowanie, tj. mesięczna dawka łącznie z tygodniową przerwą, czasami więcej. Jeżeli macie jakieś problemy, z którymi nie możecie sobie poradzić, poproście o pomoc swego dystrybutora, lekarza albo doświadczonego doradcę klubu Sfera Diochi

 

Dawkowanie :

Stosuje się 3x dziennie maksymalnie 20 kropli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium