Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
FIN ALERACAPS

FIN ALERACAPS

Aleracaps dostępne do kupienia tutaj 

Aleramis dostępne do kupienia tutaj

Byłem mile zaskoczony

lek. med. Alfred Böhm

Od 30 lat pracuję jako pediatra i neurolog dziecięcy. Do preparatów parafarmaceutycznych i suplementów diety zawsze odnosiłem się z rezerwą. Zwłaszcza po negatywnych osobistych doświadczeniach z preparatami jednej firmy. Do takich środków zniechęcałem również moich pacjentów. Było tak również dlatego, że na naszym rynku pojawiły się różne „cudowne preparaty", które tylko dzięki efektowi placebo wypełniały kieszenie nieuczciwym firmom, a pustoszyły portfele rodziców małych pacjentów czy samych chorych. Z preparatami Finclubu spotkałem się przez przypadek, kiedy moi koledzy rozmawiali o suplementach diety  fin Bi-iomare caps  i fin Fosfocaps.

W przypadku fin Fosfocaps przestudiowałem skład preparatu i zaleciłem go dzieciom z podwyższoną drażliwością idioneutralną. Zaskoczyły mnie dobre efekty w porównaniu z dotychczas stosowanymi w takich stanach preparatami. Trochę zmieniło to moje zdanie o tego typu preparatach, i sam wypróbowałem działanie fin Magnesatabsu. Ponownie byłem pozytywnie zdziwiony, te najlepsze efekty przyszły jednak dopiero później.

Perilla frutescens  (pachnotka zwyczajna)

Jako dziecko cierpiałem na alergię z częstymi objawami nieżytu dróg oddechowych, a później również z astmatycznymi nieżytami oskrzeli. W okresie dojrzewania i wraz z pojawieniem się hormonów kortykalnych oraz zmianą środowiska choroba ustąpiła. Jednak po 35 latach nastąpił nawrót. Alergia ponownie dała o sobie znać. Była to alergia sezonowa, zawsze od początku kwietnia do połowy maja. Jednak objawy były koszmarem: pieczenie oczu, katar, kaszel, w końcu duszności. Ten, kto poznał „głód tlenu", wie, że w takiej chwili, taka osoba jest w stanie połknąć wszystko i wdychać cokolwiek, byle tylko móc oddychać. Właśnie wtedy wypróbowałem całą plejadę leków antyastmatycznych i leków przeciwalergicznych oraz rozszerzających oskrzeliki. Oprócz tego jeździłem tam, gdzie była zima, ale po powrocie alergia wracała. Oczywiście zaopatrzyłem się w najskuteczniejsze leki i spraye, po których rzeczywiście poczułem się lepiej.

Problemem było to, że nie istnieją leki antyalergiczne i antyastmatyczne bez skutków ubocznych. W najlepszym wypadku jest to tylko ospałość, senność. Na takie objawy  jako ordynator oddziału nie mogłem sobie pozwolić. I tak cierpiałem, brałem urlop w zupełnie niedorzecznym okresie, chodziłem po górach w topniejącym śniegu i cieszyłem się, że w moim przypadku ataki alergii nie trwają cały rok, jak u innych pacjentów. Kilka lat temu po raz pierwszy wypróbowałem fiński suplement diety  fin Aleracaps (Allermin kapsułki). Rozpoczynając jego stosowanie byłem bardzo sceptyczny, jak wcześniej przy wielu innych preparatach. Pierwszą kapsułkę zażyłem już w chwili duszności, wieczorem. Przespałem całą noc, a rano nie czułem się ospały! Przespać całą noc - to zdarzało mi się tylko zimą lub w czasie deszczu. Lecz wtedy, kiedy zastosowałem fin Aleracaps, było słonecznie i ciepło. W pracy byłem skoncentrowany, nie kichałem ani nie kaszlałem. Kolejne dni, a zwłaszcza noce były takie same. Oddychałem spokojnie i swobodnie. Ponownie mogłem podziwiać uroki wiosny, i to w domu z rodziną. Za cały niebezpieczny okres, tylko dwa razy miałem problemy z oddychaniem. Było to w okresie największej koncentracji alergenu w powietrzu. Objawy ustąpiły po zażyciu fin Aleracaps. Oczywiście nie pozostawiłem swoich pozytywnych doświadczeń tylko dla siebie. Poleciłem preparat moim pacjentom z ciężkimi objawami alergicznoastmatycznymi oraz znajomym i przyjaciołom z takimi dolegliwościami. Efekty we wszystkich przypadkach były dobre. Niektóre z dzieci mogły nawet odstawić leki takie jak Zaditen czy Zyrtec, zaś we wszystkich przypadkach leki antyastmatyczne czy rozszerzające oskrzeliki. Do eliminacji tego typu leków u pacjentów podchodziłem bardzo ostrożnie, ponieważ obawiałem się reakcji kolegów alergologów, którzy nie wierzyli w działanie fin Aleracaps.

Pomimo wszystko jestem zachwycony z bardzo dobrego efektu fin Aleracaps w przypadku alergii oddechowych.

Jak wiadomo, do objawów alergicznych należy także egzema. Zwłaszcza częsta i nieprzyjemna u dzieci, będąca często zapowiedzią bardzo poważnej choroby skóry z chronicznymi zmianami skórnymi i dusznościami o charakterze astmatycznym. Zawsze byłem przeciwnikiem miejscowej kortykoterapii (podawania hormonów kory nadnercza), a decydowałem się na nią tylko w skrajnych przypadkach, ponieważ po takiej terapii skóra ma pergaminowy wygląd i definitywne, chroniczne zmiany. Co więcej kortykoterapia nie zapobiega późniejszemu wystąpieniu problemów oddechowych. Ponieważ jednak FINCLUB oferuje również preparat fin Aleramis w formie płynnej, zalecam go pacjentom z łagodniejszymi egzemami, problemami oddechowymi i chronicznymi zmianami skóry. W tym przypadku efekt jest bardzo pozytywny, wystarczy tylko powierzchniowe działanie preparatu. W związku z pojawieniem się kremu Allermin otwierają się dalsze możliwości łagodzenia stanów egzematycznych. Generalnie w dermatologii uważa się, że maści i kremy działają zdecydowanie głębiej i mają lepsze efekty w przypadku głębszych zmian skórnych. Dlatego potem wypracowałem sobie określone schematy leczenia, które teraz przynoszą dobre efekty. Wcześniej jednak medycyna klasyczna musi opanować stany ostre i nagłe, przypadki, kiedy konieczne jest stosowanie antybiotyków w związku z ropiejącymi ranami itp. Również na bardzo głębokie rany i zadrapania bardzo dobrze działa naświetlanie laserem o długości fali 637 nanometrów. Po zagojeniu takich stanów otwierają się szerokie możliwości stosowania Allerminów. Kiedy działanie kremu Allermin jest zbyt małe, zalecam stosowanie kremu łącznie z fin Aleracaps. Przy takim zestawie bardzo bym się zdziwił, gdyby nie pojawiły się pozytywne efekty.

Stany alergiczne z objawami nieżytu śluzówek nosa i spojówek, objawami astmatycznymi czy skórnymi w formie egzemy są końcowymi stanami procesu alergicznego i zmian immunobiologicznych. Naszym priorytetowym zadaniem powinna być profilaktyka takich stanów, które uprzykrzają i obniżająjakość życia. Nie powinno zapominać się o hartowaniu, uprawianiu sportu, właściwej diecie i rytmie dnia, dostarczaniu do organizmu witamin w postaci naturalnej. W tym momencie należy wspomnieć o dalszych fińskich preparatach, które w bezpośredni sposób wpływają na odporność organizmu, takich jak Pycnogenol, fin Bi-iomare caps, fin Mycelcaps itp. Niezapominajmy również o oczyszczaniu organizmu fin Chloretabsem, ponieważ wiele przyczyn skórnych spowodowanych jest zanieczyszczeniem organizmu. Do szeroko pojętej profilaktyki należą również starania ekologów o wyeliminowanie szkodliwych substancji w glebie i atmosferze, do których to działań powinno dołączyć całe społeczeństwo

fin Aleracaps, fin Aleramis

Allergeny bez szans

 

Suplementy diety zawierają wyciąg z rośliny pachnotka zwyczajna(Perilla frutescens). Są wyprodukowane na podstawie pochodzących z przed ponad 3 000 lat chińskich receptur.Perilla frutescens zawiera substancje biochemiczne (histamina, IgE, TNF), które blokują aktywność niektórych proalergicznych substancji. Nie mają skutków ubocznych, nie wywołują senności.

 

fin Aleracaps

(kapsułki)

Opakowanie: 24 kapsułki

Sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie, rano po posiłku

Skład: 150,1 mg suszonego wyciągu z Perilli frutescens, co odpowiada 8 gświeżych liści roślinny

 

fin Aleramis

(ekstrakt)

Opakowanie: 50 ml

Sposób użycia: 20-30 kropli 2x dziennie, rozcieńczonych wodą. Z powodu zawartości 10% alkoholu nie nadaje się dla dzieci.

Skład: 20 kropli odpowiada 5,8 g świeżych liści Perilli frutescens, zawiera 10% alkoholu

 

 

 

 

 

Aleracaps dostępne do kupienia tutaj 

Aleramis dostępne do kupienia tutajdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl