Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Cytonic Kapsułki

Witajcie w klubie Sfera firmy Diochi. Właśnie kupiliście produkt dla wzmocnienia organizmu Cytonic .

Harmonizuje przede wszystkim meridian serca, osierdzia, jelita grubego, śledziony, żołądka, jangowy piętowy, wątroby i nerek.

Dzięki temu organizm drogą naturalną sam naprawia problemy, które mają związek z dysharmonią w tych meridianach.

Cytonic powstał w wyniku najnowszych doświadczeń w dziedzinie fitoterapii, homeopatii, krystaloterapii, psychotroniki i biorezonansu.

Preparat zawiera roślinę Maytenus ilicifolia oraz bioinformacje substancji naturalnych, które zostały zestawione według swojego promieniowania tak, by uzupełniały się synergicznie swymi bioinformacjami.

 

Cytonic – kapsułki

Maytenus ilicifolia (Calastraceae)

Bardzo delikatną herbatę z liści Maytenus ilicifolia pije się przede wszystkim w Ameryce Południowej, na terenie Paragwaju, Argentyny i Brazylii, jako tonik, afrodyzjak, i środek pobudzający apetyt. Maytenus ilicifolia jest drzewem ze spiczastymi liśćmi, dzięki którym nazywane jest w miejscowym jęzuku Espinheira Santa. Tam, skąd pochodzi, ceniony jest za swą wszechstronność. Już po wypiciu jednej filiżanki uznacie, że gdyby ludzie znali ową roślinę wcześniej, na pewno stałaby się na całym świecie ulobionym napojem z mocno orzeźwiającym działaniem zastępującym herbatę. Herbata Maytenus jest po prostu wyśmienita, tylko zdarza się, że nie mamy czasu zrobić sobie herbatki, dlatego istnieją Cytonic kapsułki, które zawierają 100% Maytenus ilicifolia i bioinformacje z głębokim działaniem detoksykującym. Przyjmowanie kapsułek jest wygodne, szybkie i wzmacniające dla całego ciała i mózgu. Maytenus jest energetycznie i wszechstronnie pozytywnie działającą rośliną. W lecie docenimy ją przy wysokich temperaturach, dlatego że wzmacnia serce i człowiek lepiej znosi gorąco. Kiedy zaparzymy z niego herbatę, w dodatku ugasimy pragnienie. W Paragwaju od niepamiętnych czasów miejscowi indianie używają go jako naturalnego lekarstwa prawie na wszystko, zwłaszcza jednak na białaczkę, raka jelita grubego i inne nowotwory. Także na odwapnienie kości, czy jako tonik lub afrodyzjak. Testy laboratoryjne potwierdzają, że chodzi o bardzo ciekawą roślinę, która wyprzedziła w swym antybakteryjnym działaniu na przykład Uncarię tomentosa i wiele innych roślin. Chodzi o jedno z najmocniejszych ziół, królową, której mogą działania pozazdrościć nawet żeń-szeń, grejfrut, noni, juka, jęczmień, chlorella i inne. Należy do tak zwanych „superziół” i zawiera całą masę substancji bioaktywnych.

 

Maytenus Ilicifolia zawiera :

Przede wszystkim: 4-methyl-(-)-epigallokatechinę, katechinę, epikatechinę, 6-benzoyl-6-deacetylmaytein, 22-hydroxytingenon, atropcangorosin, cangoaronin, cangorinin, cangorosin A & B, celastrol, maytansin, ilicifolin, maytenin, pristimerin, phenoldienony, tingenon oraz proanthocyanidiny (ouratea-proanthocyanidiny A i B), kemferol, kwercetynę, kwercytrynę, dwu- i trójsacharydy, kwas salaspermowy i maitenowy, polisacharydy oraz minerały organiczne takie jak żelazo, wapń, krzem i magnez.

 

Eliksir, który nie ma sobie równych

Zawarte w nim fitosubstancje mają działanie tonizujące, afrodyzjakalne, odkwaszające (obniżają kwaśność w żołądku i w ciele), relaksacyjne, przeciwbólowe, detoksykujące, przeciwutleniające, moczopędne, ściągające, dezynfekujące, antybiotykowe, antywirusowe, antybakteryjne, antymikrobowe, przeciwwrzodowe, przeciwrakowe, przeciwbiałaczkowe, przeciwreumatoidalne, przeciwzapalne stawów, rozciągające żyły, estrogenne, przeczyszczające, przeciwzapalne i imunostymulacyjne.

Afrodyzjakalne działanie wzmocni przyjmowanie Gerocelu kapsułek z produktem Venisfer, Androzin albo Levamin krople.

 

Masz osłabiony układ hormonalny i bolą cię stawy?

Badania tej rośliny potwierdziły szereg znaczących efektów przyjmowania. Jej liście są bardzo dużym źródłem fitoestrogenów, które obniżają ryzyko pojawienia się osteoporozy przede wszystkim u kobiet i są ich „eliksirem młodości”. Pomagają podczas menstruacji, harmonizują cykl miesiączkowy i ograniczają menopauzowe uderzenia gorąca. W trakcie menopauzy w wyniku zmian hormonalnych zwiększa się ryzyko pojawienia się osteoporozy. Roślina zawiera wapń i magnez w naturalnej formie. Znacząca jest także duża zawartość fitoestrogenów, które harmonizują i nastrajają cały układ hormonalny, normalizują czynność gruczołów hormonalych, jak na przykład przysadka mózgowa, szyszynka, tarczyca, nadnercza i jajniki. Jeżeli doliczymy do tego wpływ na drogę energetyczną wątroby i nerek, zyskujemy bardzo silny i wzmacniający środek na osteoporozę. Ale nie tylko na osteoporozę. Dzięki harmonizacji układu hormonalnego wspomaga odbudowę i regenerację włosów u kobiet. Na wypadające włosy polecamy kapsułki w połączeniu na przykład z Gerocelem kapsułkami, Estrozinem kroplami albo Androzinem kroplami. Jednoczesne działanie fitosubstancji i działanie energetyczne na meridiany wątroby i nerek mają wpływ na regenerację organizmu u osób, które chcą zregenerować chrząstki stawowe i ścięgna, i chcą uchronić naczynia krwionośne przed osadzaniem. Nerki odpowiedzialne są za gospodarkę wodną i odżywianie kości w organizmie. Maytenus ilicifolia jest dobry dla wszystkich osób, które mają problem z odwapnieniem, osteoporozą, łamliwością kości, kruchością ścięgien i chrząstek.

 

Jeszcze coś na pamięć i opuchnięte stawy?

Czy w twoim domu też zamieszkał pan Alzheimer? I tak samo chowa, czy może nawet kradnie twoje rzeczy? Nie bój się, to niekoniecznie złodzieje, tylko twoja pamięc nie jest już taka, jak była kiedyś. Podczas doświadczeń naukowych stwierdzono, że celastrol zawarty w Maytenus ilicifolia ma pozytywny wpływ na ludzi z chorobą Alzheimera. Celastrol ma prawdopodobnie również pewien wpływ antykoncepcyjny na mężczyzn. W Paragwaju właśnie w tym celu używa się tej rośliny. Dalsze działania w tej dziedzinie są na razie przedmiotem badań.Oprócz tego roślina ta usuwa opuchlizny, przede wszystkim kończyn dolnych, które mogą być efektem słabej funkcji nerek. Jak już wyżej napisaliśmy, nerki odpowiadają za gospodarkę wodną i mineralną organizmu, dlatego kiedy nie działają tak, jak powinny, coraz bardziej kruche stają się kości i zęby, włosy łamliwe a ciało staje się coraz bardziej podatne na opuchnięcia kończyn dolnych. Poprzez wzmocnienie ich meridianu poprawimy stan nie tylko opuchniętych nóg czy stawów, ale również opuchniętych oczu, itp. Roślina z powodzeniem wykorzystywana jest w calu leczenia reumatyzmu. Pomaga w wydalaniu z ciała kwasu moczowego, który osadza się w nim z powodu nadmiernego spożywania białek zwierzęcych. Kto cierpi na dnę moczanową doceni ten fakt, ponieważ kryształki kwasu moczowego osadzają się w stawach palców u nóg i dochodzi często do bardzo bolesnych ataków. Przy sumiennym dotrzymywaniu zasad diety bezmięsnej i piciu herbaty Maytenus możemy całkowicie pozbyć się tego problemu. Polecamy połączenie z produktem Gerocel kapsułki, który może wyraźnie przyspieszyć proces detoksykacji.

 

Maytenus, jako energetyczny Środek budzący do życia, poprawia skład krwi

R oślina ta ma potwierdzone działanie na niedokrwistość i białaczkę. Pomaga wtedy, gdy mamy złą morfologię krwi, niedobór czerwonych i białych krwinek. Wspomaganie tworzenia krwi możliwe jest dzięki substancjom zawartym w roślinie i jednoczesnemu wzmocnieniu drogi energetycznej nerek i aktywacji szpiku kostnego. Brazylijscy naukowcy stwierdzili, że Maytenus pomaga czyścić krew nawet z radioaktywnego technetu ( 99Tc), który używany jest w medycynie nuklearnej (Assessment of the effect of Maytenus ilicifolia [Espinheira Santa] extract on the labeling of red blood cells and plasma proteins with technetium-99m. Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Instituto de Biologia Roberto Alcantara Gomes, Departamento de Biofisica e Biometria. Av. 28 de Setembro, 87, Rio de Janeiro, RJ 20551-030, Brazil ).

Unikatowe jest jego kompleksowe i synergiczne działanie. Na przykład poprzez wpływ na meridian wątroby możemy pośrednio wpłynąć na zaniesienie naczyń krwionośnych i wytrzymałość ścięgien. Dobrze pracująca wątroba jest ważna dla ich czystości i dzięki jednoczesnemu działaniu na drogę energetyczną serca i osierdzia Maytenus ilicifolia jest znakomitym środkiem dla wzmocnienia całego organizmu, zmęczonego serca i osłabionych naczyń krwionośnych. Kapsułki i herbatę z rośliny Maytenus przyjmujemy i pijemy dla wzmocnienia podczas zapalenia żył, zewnętrznie stosujemy je do płukania wrzodów goleniowych. Oprócz mocnego regeneracyjnego działania na działanie wazodylatacyjne i pomaga rozszerzać naczynia krwionośne. Ma to wpływ na obniżanie zbyt wysokiego ciśnienia. Kdo chce obniżyć ciśnienie krwi, powinien jednocześnie ograniczyć przyjmowanie soli, białek zwierzęcych, białego cukru z rzepy i oczywiście zacząć ćwiczyć. W ciągu krótkiego czasu, kiedy przyjmujemy kapsułki Cytonic, możemy poczuć przypływ energii, świeżość i zacząć czuć się o parę lat młodziej. W kombinacji z produktem Venisfer możemy przeprowadzić proces odmładzający mózg i cały układ naczyń krwionośnych.

 

Co wspólnego MAJĄ zAPARCIA, czystość i elastyczność skóry?

Według medycyny chińskiej dużą rolę przy tych problemach grają nerki, jelito grube i płuca. W Ameryce Południowej przyjmuje się Maytenus na trądzik młodzieńczy i zaparcia. Na trądzik działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie tak, że spowalnia rozmnażanie bakterii powodujących trądzik, jak również tak, że ma wpływ na jakość skóry poprzez lepsze działanie nerek, wątroby i jelita grubego. Poprzez aktywację dróg energetycznych nerek i jelita grubego, wspomożemy gospodarkę wodną pomiędzy płucami, nerkami i jelitem grubym, a przy jednoczesnych działaniu fitosubstancji poprawią się również problemy z zaparciami. Roślina ma lekkie i delikatne działanie przeczyszczające. Również możemy Maytenus ilicifolia wykorzystać przy problemach z egzemą, herpeswirusami i innymi wysypkami. Przez wzmocnienie jelita grubego wywrzemy wpływ na czynność płuc, przez co również na strukturę skóry. Zwiększymy w ten sposób jej giętkość i elastyczność. Na suchą skórę, nieelastyczną, popękaną i z rozstępami nie ma nic łatwiejszego niż wypróbowanie Cytonic kapsułek razem z produktem Gerocel kapsułki. Dopełnić można je o Astofresh krople albo Bactevir krople.

 

Co jeszcze stwierdziły laboratoria światowe?

Fitosubstancje rośliny Maytenus mają działanie antybakteryjne i antywirusowe, laboratoryjnie potwierdzony został wpływ na gronkowca, pałeczkę ropy błękitnej, różne typy raka z białaczką włącznie, i to nawet w bardzo małych dawkach. Ograniczają rozmnażanie niektórych wirusów, które mogą być powodem pojawienia się niektórych rodzajów raka i jednocześnie pomagają chronić informację genetyczną DNA komórek. Na przykład zawarty w nim kwas salaspermowy był aktywny wobec wirusa HIV i spowalniał jego rozmnażanie.

 

Użycie rośliny Maytenus w onkologii

Dobre efekty przynosi stosowanie rośliny szczególnie przy leukemii; zostało to potwierdzone przez testy różnych światowych laboratoriów. Nowe badania nawet wykazują pozytywny wpływ na spowalnianie rośnięcia raka skóry, zgubnego czerniaka. Zadowalające są również wyniki badania wpływu na raka macicy, gardła, języka i migdałów. Działanie podobne jest do działania alkaloidów vinka. Badania prowadzone w Brazylii potwierdziły ochronny wpływ rośliny na DNA. Potwierdzono przeciwrakowe działanie, i to nie tylko na jeden rodzaj komórek rakowych, ale od razu na całą skalę. Odkryto efekt ochronny przed uszkodzeniem komórek i ich wyposażenia genetycznego przez chlorek cynku 2 (SnCl 2), który używany jest w niektórych dziedzinach żywieniowych i zdrowotnych. Ze wszystkich testowanych roślin Maytenus ilicifolia wykazała się największym działaniem ochronnym. Próby toksykologiczne, które robił w 1991 roku w Brazylii Oliveira i jego grupa, potwierdziły bezpieczeństwo używania ekstraktu z Maytenus. Nawet po trzech miesiącach nie doszło do żadnych zmian patologicznych na organach zwierząt doświadczalnych. Podczas schorzeń onkologicznych dobrze jest przyjmować przed jedzeniem dla wzmocnienia organizmu Cytonic – kapsułki + Gerocel kapsułki i Gerocel krople. Ewentualnie dopełnimy o produkt Sagradin, który przyjmujemy po jedzeniu. Tam, gdzie grozi nam szerzenie się metastaz, należy użyć dla wzmocnienia organizmu Detoxinu. Zawiera on tarczycę bajkalską, która według testów laboratoryjnych hamuje wzrost metastaz. Na czerniaka pijemy herbatkę z Maytenusa i robimy okłady z mocnej esencji z jej liści. Do okładów używamy gazy opatrunkowej, którą moczymy w esencji i przykładamy na chore miejsce na 15 minut 3x dziennie. Podczas leczenia onkologicznego należy poradzić się z doświadczonym lekarzem i kierować się radami specjalizowanego ośrodka.

 

DALSZE DZIAŁANIE MAYTENUS ILICIFOLIA

Jego fitosubstancje mają działanie uspokajające i tłumiące ból. Obniżają przekwaszenie całego ciała. Ogólnie harmonizują układ hormonalny, przede wszystkim obszar nadnerczy. Wzmacniają organizm i jecho właściwości obronne przed niebezpiecznymi mikroorganizmami. Maytenus eliminuje napięcie i stres. Używany jest na astmę, ponieważ potrafi redukować jej przejawy. Na astmę polecamy dla wzmocnienia ciała dodać do Cytonicu Gerocel kapsułki i Astofresh krople. Cytonic możemy również dopełnić o bioinformacyjny preparat Bactevir.

 

Zapalenia, wrzody żołądkowe, starzenie się i ochrona skóry

W roku 2004 badania laboratoryjne przeprowadzone przez specjalistów Jorga, Oliviera i Tagliata potwierdziły przeciwzapalne i przeciwwrzodowe działanie polisacharydów Maytenus ilicifolia. Badania na myszach wykazały silne działanie regeneracyjne i przeciwwrzodowe, które było na poziomie lekarstw medycyny klasycznej. Maytenus skutecznie obniża przekwaszenie żołądka, dlatego jest dobry do picia także po ciężkostrawnym obiedzie jako antacid. Te wyniki podkreslają możliwość przyjmowania Maytenus ilicifolia w praktyce podczas zapalenia żołądka, wrzodów żołądkowych i dwunastnicy. Tak samo można użyć tego zioła na inne stany zapalne w ciele. Dzięki zawartym w nim fitohormonom jego przeciwzapalne działanie wzrasta. Herbata z liści jest idealnym detoksykującym i gojącym środkiem na chorobę Crohna, zapalenie stawów i reumatyzm. Jeżeli chcemy osiągnąć wyjątkowo dobre wyniki we wzmocnieniu ciała, powinniśmy używać Cytonica regularnie.

 

CO ROBIMY, ZANIM ZACZNIEMY SIĘ OPALAĆ?

Maytesus ilicifolia ogólnie spowalnia starzenie się komórek, ma potwierdzone silne przeciwutleniające działanie porównywalne z witaminą C, wyłapuje wolne rodniki. Przeciwutleniające działanie możemy wzmocnić przyjmowaniem produktu Astofresh czy Nervamin krople. Badania zajmujące się opalaniem wykazały, że kto często pozwala poparzyć skórę promieniami słonecznymi, w późniejszym czasie podlega większemu ryzyku zachorowań na raka skóry. Zanim więc zmierzymy nad morze, w góry czy do solarium, powinniśmy wziąć ze sobą Cytonic kapsułki. Maytenus ilicifolia dobrze działa na zwiększanie ochrony DNA kamórek skóry. Możemy przyjmować go łatwo w postaci kapsułek Cytonic. Nie zapomnijcie więc dopakować je do swego bagażu obok kremu do opalania. Maytenus zapewni większą ochronę niż samo przyjmowanie betakarotenu. Maytenus jest kompleksowy i jedyny w swoim rodzaju. Po ewentualnym zaczerwienieniu skóry po opalaniu zalecamy okład z herbaty Maytenus i natarcie zaczerwienionej skóry specjalnym kremem Diozon clear firmy Diochi. Zaczerwieniona i poparzona skóra zagoi się kilka razy szybciej.

 

Uwaga!

Z powodu silnego działania na obszar macicy nie powinno się przyjmować Cytonica w okresie ciąży. Z powodu wspomnianego działania antykoncepcyjnego u mężczyzn nie zalecamy stosowania podczas bezpłodności. (Montari, T.; De Carvalho, J. E.; Dolder, H. Effect of Maytenus ilicifolia Mart.ex. Reiss on spermatogenesis. Departament of Cell Biology, UNICAMP, Porto Alegre, Brazil.)

Jeśli chcecie dokładniej przestudiować meridiany i rośliny, informacje znajdziecie na www.diochi.pl

Wykorzystajcie siłę sprawdzonych roślin, a przez odpowiednią harmonizację zapobiegniecie osłabieniu organizmu i wielu chorobom.

DAWKOWANIE, ZASADA HARMONIZACJI ORGANIZMU I REWERSJA

Dorośli: 2 kapsułki 1-3x dziennie

Przy oczyszczaniu organizmu kierujcie się wskazówkami na opakowaniu, ale dokładnie przestudiujcie również ten ostatni akapit! Wzmacniające preparaty bioinformacyjne firmy DIOCHI działają na organizmy żywe na kilku poziomach jednocześnie. Dzięki szerokiemu zakresowi zawartych substancji roślinnych i bioinformacji preparaty harmonizują meridiany, a za pomocą biorezonansu likwidują energetyczne przyczyny nierównowagi w polu informacyjnym człowieka. W pełni go oczyszczają, zaopatrują w fitominerały, biosubstancje i wspomagają szybką regenerację zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Człowiek sam dzięki informacjom zawartym w preparatach potrafi szybko ożywić swoje zdolności samoregeneracyjne, a następnie doprowadzić organizm do równowagi.

Wszystko dzieje się w wyniku wywołania procesu większej lub mniejszej rewersji organizmu, kiedy może dojść do przejściowego pogorszenia stanu. Jeśli ta reakcja nie jest zbyt silna, jest tylko pozytywną stroną rozpoczętego procesu samoregeneracji. W przypadku nieproporcjonalnej reakcji organizmu należy zniżyć dawkowanie na minimum, tzn. 3 x dziennie po jednej kapsułce, a nawet 1 kapsułkę raz dziennie albo co drugi dzień. Ewentualnie można czasowo przerwać podawanie, dopóki objawy rewersji nie znikną. Szczególnie, jeżeli trapią was choroby przewlekłe, przyjmujcie na początku dla wzmocnienia organizmu tylko małe dawki preparatu bioinformacyjnego.

W niektórych przypadkach wystarczy do regeneracji 1 opakowanie, tj. mesięczna dawka łącznie z tygodniową przerwą, czasami więcej. Jeżeli macie jakieś problemy, z którymi nie możecie sobie poradzić, poproście o pomoc swego dystrybutora, lekarza albo doświadczonego doradcę klubu Sfera Diochi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium