Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Supracid

Supracid jest bioinformacyjnym, wzmacniającym suplementem diety, który dzięki zawartości naturalnych minerałów pomaga utrzymywać równowagę pomiędzy kwaśnymi i zasadowymi substancjami w ciele.

Harmonizuje przede wszystkim meridian woreczka żółciowego, jelita grubego, żołądka, pęcherza moczowego, potrójnego ogrzewacza i ośmiu dróg specjalnych. Dzięki temu organizm drogą naturalną sam naprawia problemy, które mają związek z dysharmonią w tych meridianach.

Supracid powstał w wyniku najnowszych doświadczeń w dziedzinie fitoterapii, homeopatii, krystaloterapii, psychotroniki i biorezonansu.

Preparat zawiera sprawdzone i skuteczne wyciągi z roślin, które według swojego promieniowania zostały zestawione tak, by uzupełniały się synergicznie swymi bioinformacjami. Jest unikalnym dodatkiem do pożywienia, który pomaga utrzymać równowagę między kwasami i zasadami w organizmie. Harmonizuje maksymalną liczbę dróg energetycznych.

 

Co zawiera Supracid ?

Preparat zawiera zrównoważony stosunek minerałów, przede wszystkim wapnia - Ca, magnezu - Mg, sodu - Na, fosforu - P i wielu mikroelementów z morskiego organizmu Sepia esculenta. Zawiera także ekstrakt z żywicy (kadzidło), rośliny Boswelia serrata (kadzidłowiec indyjski) z wysokim poziomem przeciwzapalnego kwasu bosweliowego. Ta wyjątkowa roślina wspomaga funkcje nerek i wpływa korzystnie na stawy. Do tego ma działanie antywirusowe.

Supracid jest tak zwanym magazynem minerałów dla kości, stawów, więzadeł, zębów, paznokci i włosów . Wspomaga witalność i naturalne zdolności ochronne organizmu. Rośliny i minerały obniżają ryzyko pojawienia się ataków gorąca w okresie przekwitania, nowotworu jelit, zgagi, nadkwasoty żołądka i organizmu. Zawarty w nim rdest wielokwiatowy jest rośliną długowieczności, która utrzmuje właściwy poziom pigmentów we włosach. Tak samo kozieradka lekarska należy do roślin spowalniających proces starzenia – harmonizuje czynność tarczycy i ułatwia odchudzanie. Supracid jest eliksirem kobiet w okresie menopauzy. Obniżenie wagi ciała wam się opłaci. Tutaj natura służy waszemu pięknemu wyglądowi.

 

Co to jest nadkwaśność i jakie są jej objawy?

Nadkwaśność ciała jest jedną z wielu przyczyn szybszego starzenia, psucia zębów, rzeszotowienia kości - osteoporozy, słabych i łamiących się paznokci i włosów, dny moczanowej, bólu stawów, reumatyzmu, bezpłodności, nadwagi, chorób wątroby i nerek, podwyższonego ciśnienia, zgagi, zaparć, problemów żołądkowych i wrzodów na dwunastnicy, problemów trawiennych, problemów skórnych – egzemy, gastritidy - zapalenia żołądka, osłabienia pracy serca, osłabienia naczyń krwionośnych, nerwowości, zmęczenia i wielu innych chorób z nowotworami włącznie. Szczególnie w przypadku dny moczanowej trzeba dbać o prawidłową dzienną dawkę zasad. Już w ciągu kilku godzin po pierwszej dawce poczujemy wyraźną poprawę. Stawy stają się bardziej ruchliwe. Wysoka kwaśność łączona jest z prawie wszystkimi chorobami.

 

Lubicie sery albo mięso, albo może słodycze? Co za dużo, to niezdrowo!

Przy nadmiernym spożywaniu cukru dostaje się do ciała, oprócz kalorii, duża ilość kwasu octowego. Rafinowany biały cukier obciąża nerki i ma znaczący wpływ na nadkwaśność. Powoduje utratę witaminy B1.

Przyjemność jedzenia wieprzowego mięsa i wielu rodzajów sera ma także swoją drugą stronę – przynosi ze sobą kwas siarkowy, który powoduje zmiękczenie dysków międzykręgowych. Niezrównoważeni i kłótliwi ludzie przy odkwaszaniu czują często już w ciągu pierwszych dwóch, trzech dni nieprawdopodobną zmianę humoru i nieustanne uczucie harmonii, spokoju.

Kwasy w ciele są potrzebne, ale zgaga jest pierwszym sygnałem, że powinniśmy zacząć odkwaszać organizm. Zasadowość ma wpływ także na serce. W kwaśnym środowisku serce, jak również całe ciało, nie potrafi odpowiednio wykorzystywać tlenu.

 

Jak pomóc ciału w utrzymaniu równowagi między kwasami i zasadami?

Po każdym posiłku kwasotwórczym możemy przyjąć Supracid na dopełnienie zasad i pomóc ciału w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej.

Główneprzyczyny przekwaszenia organizmu: - niezdrowe odżywianie, - niewłaściwe nawyki żywieniowe, - zbyt dużo białka i mało ruchu, - dużo cukru i wszystkich substancji, które w dłuższym okresie mają negatywny wpływ na funkcje nerek, np. metale ciężkie, - nasycone kwasy tłuszczowe (produkty smażone), - elektrosmog, - złość, agresja, stres, nagromadzone obciążenia psychiczne, - wirusy, bakterie, grzybice itp., - niedobór energii w określonej części ciała, itd.

 

Dlaczego jesteśmy przekwaszeni?

Życie jako takie zaczęło się w morzu, nawet dziś ludzkie ciało składa się w ponad 70 procentach z wody.

Zawartość pH w morskiej wodzie wynosi od 8 do 8,5. Nasze ciało utrzymuje krew jako lekko zasadową z pH od 7,35 do 7,4 – czasem tylko z niewielkimi odchyleniami. Gdy ta wartość wyraźnie maleje, człowiek umiera.

Jak można sobie wyobrazić negatywny wynik nadkwaśności w ciele? Wystarczy wyobrazić sobie rezultaty kwaśnego deszczu w przyrodzie. Kwasy rozpuszczają kamienie i metale, są agresywne. Kwasy działające w ciele są tak samo obciążające i destruktywne. Podczas przemiany materii w ciele nieustannie powstają kwasy, takie jak kwas moczowy, węglowy, mleczny, octowy a nawet solny. Jeżeli ich likwidacja w ciele ulegnie zakłóceniu, biorą udział w zakwaszaniu organizmu.

Dna moczanowa, reumatyzm, zapalenie stawów, kamienie nerkowe, prawie za wszystko winę ponosi nasz długoletni niewłaściwy sposób życia.

 

Tkanka łączna: system ochronny i magazyn substancji kwaśnych

Kwasy przenikają najpierw do krwi. Jeżeli jej substancje ochronne (tzw. pufry, które tłumią odchylenia w kwasowości) są już wyczerpane, nadmiar kwasów przenoszony jest dalej do więzadeł. Komórki tkanki łącznej są potężniejsze, więc substancje trujące zbytnio ich nie uszkadzają. Kwasy gromadzą się w nich tak długo, dopóki organizm ich nie wydali.

Przy pomocy nerek i płuc ciało stara się usunąć nadmiar kwasów. Zanim zostaną wydalone z moczem, muszą zostać zneutralizowane za pomocą substancji zasadowych. Tkanka łączna (więzadła) otacza wszystkie komórki jako warstwa ochronna. Przebiega w niej odżywianie komórek, tak samo jak wydalanie produktów ubocznych z ciała. Jeżeli tkanka łączna jest obciążona i nie może przyjąć dalszych substancji kwaśnych, utrzymują się one często w stawach, gdzie powodują bolesne stany zapalne, takie jak podagra, reumatyzm czy inne reumatyczne zapalenia stawów, nawet kilku jednocześnie. W momencie, kiedy osad z kwasów zniszczy chrząstkę, nastąpi zwyrodnienie stawów. W przekwaszonej tkance pogarsza się jakość krwi. Czerwone krwinki wyraźnie tracą swoją sprężystość i nie mogą przeniknąć do cienkich naczynek. Naczynia włosowate przestają być dostatecznie zaopatrywane w życiowo ważne substancje, a w ciele zaczyna brakować tlenu.

 

Zgaga jest prawie zawsze „wołaniem” żołądka o pomoc

Poprzez rozszczepianie soli kuchennej, naturalnej części składowej naszych tkanek i krwi, nasz żołądek produkuje kwas solny, którego wartość pH wynosi od 2,8 do 1,2. Sól kuchenna (NaCl) jest prostym połączeniem sodu i chloru. Rozszczepia się za pośrednictwem komórek gruczołów w nabłonku wewnątrz żołądka. Do jej rozszczepienia żołądek potrzebuje jeszcze dwutlenku węgla i wody. Chlor połączy się z wodorem i utworzy kwas solny. Równocześnie w żołądku powstaje substancja zasadowa - natriumbikarbonat, znany jako węglan sodu. Z jednym gramem kwasu solnego powstaje 2,3 grama sody, którą krew rozprowadza po całym ciele, a ta później neutralizuje w jelitach soki żołądkowe. Jeżeli organizm jest niewystarczająco zasadowy, rozkłada więcej soli kuchennej, dopełnia tak bardzo ważne dla ciała zasady, przy czym powstaje również dużo większa ilość soków żołądkowych, które nie są potrzebne i dlatego powodują zgagę.

 

Jak zahamować starzenie się?

Nieustanny nadmiar kwasów niszczy też kolagenowe włókna więzadłowe, co jest powodem wiotczenia i starzenia. Organizm dopełnia powstałe niedostatki białkiem fibryną, ale elastyczność więzadła wyraźnie maleje, nie potrafi prawidłowo spełniać swojej funkcji ochronnej, w związku z czym wcześniej się starzejemy. Zmarszczki i celulitis to tylko początek. Włókna kolagenowe rozciągają się i jakikolwiek ruch odbieramy jako bolesny. Długotrwała nadkwaśność prowadzi do chronicznych stanów zapalnych, te zaś do nieustannego bólu. Jeżeli drożność więzadła nadal się pogarsza, komórki „uduszą” się z braku tlenu. Ponieważ tkanka łączna występuje w całym ciele, przez jej stan cierpi cały organizm. Dlatego jest ważne dla życia, by pozbyć się z ciała nadmiaru kwasów.

Ruch, niskokaloryczna dieta i zrównoważone odżywianie jest podstawą prawidłowego sposobu życia i kluczem do spowolnienia procesu starzenia. Supracid pomoże odnowić harmonię w ciele i zahamować starzenie się.

 

Wątroba, woreczek żółciowy i trzustka – strażnicy równowagi zasadowo-kwasowej

Wątroba jest centralnym organem kierującym, regulującym równowagę między kwasowymi i zasadowymi substancjami w organizmie. Podczas produkowania żółci zużywa duże ilości minerałów a żołądek, który rozszczepia sól kuchenną, jest ich głównym dostawcą. Jeżeli organizm przyjmuje z jedzenia za mało substancji zasadowych, żołądek musi produkować więcej kwasów, żeby móc dostarczyć ciału wystarczającą ilość zasad, które przy tym powstają. Tak więc z powodu ich braku dochodzi do zakwaszenia żołądka a przez to również do ciągłego obciążania wątroby, która w końcu przestaje w zadawalający sposób spełniać najrozmaitsze swoje funkcje. Woreczek żółciowy potrzebuje dużej ilości substancji zasadowych produkowanych w żołądku. Jeżeli nie otrzyma odpowiedniej ilości minerałów, cholesterol uwalniany w woreczku żółciowym zastyga i w połączeniu z innymi substancjami wytwarza kamienie zółciowe.

 

Nerki – ważny organ detoksykacyjny

Im więcej jest w ciele kwasów, tym mniej substancji trujących są w stanie wydalić nerki. Prawie co druga osoba ma problemy z nadkwaśnością. Zgaga po obiedzie oznacza właśnie zakwaszony żołądek. Zjadanie dużej ilości słodyczy, mięsa i białek zwierzęcych oraz brak ruchu powoduje ogromne zagrożenie przekwaszenia całego organizmu. Tak cukier jak nadmiar białek zwierzęcych bez dostatecznego ruchu osłabiają pracę nerek. Nerki regulują w organizmie gospodarkę mineralną i wodną. Jeżeli przekwaszenie trwa dłuższy czas, może naruszać szkliwo nazębne i nie tylko. Ciało walczy z nadkwaśnością używając do neutralizacji wapnia, a jeżeli ma go za mało, czerpie z kości. Wtedy kości i stawy powoli stają się wątłe, słabną. Funkcja nerek połączona jest z układem limfatycznym. Ich osłabienie widać w osłabionym układzie odpornościowym. Według medycyny energetycznej długotrwałe osłabienie nerek ma wpływ nie tylko na cały układ hormonalny, ale też na śledzionę i trzustkę oraz znowu na odporność. Kiedy osłabienie pogłębia się i trwa, przenosi się na żołądek. Długotrwałe osłabienie może spowodować i cukrzycę, gdzie w tle kryją się osłabione nerki. Nerki są parowym organem pęcherza moczowego. Jeżeli osłabienie jest długotrwałe, dochodzi do osłabienia pęcherza moczowego, co przejawia się między innymi jako ból w krzyżu. Po dłuższym czasie energetyka jest tak osłabiona, że dochodzi do osłabienia płuc, czego wynikiem może być astma, szum w uszach, bóle stawów, wysokie ciśnienie i cały szereg innych chorób z egzemami i alergiami włącznie. Poszczególne osłabienia powodują kolejne i kolejne, przechodzą na dalsze organy i stają się coraz silniejsze. Wyobraźmy sobie ruch wzkazówek na zegarze. Kiedy nasze wzkazówki na zegarze życia wzkazują za 5 dwunastą, najwyższy czas zacząć całkowitą głęboką detoksykację, oczyszczanie. Na dwunastce są już zagrożone płuca, potem dochodzi do gwałtownego osłabienia pracy serca. Wtedy już całkowite osłabienie gospodarki energetycznej zaczyna się przejawiać na całym ciele w postaci najróżniejszych chorób.

 

System naczyń krwionośnych a nadkwaśność

Jeżeli w wyniku trwałego przekwaszenia organizmu, przede wszystkim naczyń krwionośnych, ubywa zasadotwórczych minerałów (wapń, magnez, potas), musi je zastąpić jakaś inna substancja. Samoleczniczy mechanizm ciała wykorzysta do tego zawsze obecny cholesterol i uszczelni nim ściany naczyń krwionośnych, które zaczynają być kruche i pękają. Chlesterol jest odporny na kwasy, więc nie da się przez nie likwidować. Tak zwana miażdżyca tętnic to nic innego jak odwapnienie żył czyli wymiana odebranego wapnia na cholesterol. Jeśli nadkwaśność trwa, cholesterol zapycha delikatne naczynia włosowate, ale i inne naczynia krwionośne, ciało cierpi na skutek braku substancji odżywczych. Organizm jest zmuszony z powodu złej przepustowości podwyższyć ciśnienie krwi, co ma kolejne niebagatelne konsekwencje.

 

Skład

  1. Kozieradka pospolita ( Trigonella foenum-graecum): zawiera aż 30% śluzu, olejki eteryczne, substancje gorzkie, alkaloid trigonelin 0,1 – 0,4%, methylbetainę i amid kwasu nikotynowego – Witaminę PP – 3,5mg w 100g, saponiny triterpenowe, lecytynę, cholinę azotową, flawonoidy, sapogeniny steroidalne – diosgenin, gitogenin i trigogenin. Jest stosowana przy problemach menstruacyjnych, jako afrodyzjak dla kobiet, przy niepłodności, uderzeniach gorąca, obniża poziom cukru we krwi, wspomaga laktację, pobudza trawienie, reguluje funkcje tarczycy, ułatwia odkaszliwanie, zwiększa zdolności obronne organizmu, pomaga spalać tłuszcze. Była znaleziona w grobie Tutanchamona. W starożytnym Egipcie była ceniona jako roślina wiecznej młodości.
  2. Rdest wielokwiatowy ( Polygonum Multiflorum): zawiera resweratrol – substancję przeciwutleniającą, która jest zawarta też w ciemnych winogronach, pochodne antrachinowe chrysofanol, emodin, rhein, również lecytynę i minerały. Jest stosowany przy szumie w uszach, bezsenności, bólach stawów, przewlekłym zapaleniu wątroby i zaparciach. Ma działanie przeciwutleniające i tonizujące. Wzmacnia kości, ścięgna i mięśnie. Obniża poziom cholesterolu, reguluje ciśnienie krwi, wspomaga obieg krwi, przeciwdziała krzepliwości krwi. Hamuje starzenie, chroni włosy przed siwizną i odbudowuje pigment we włosach.
  3. Kadzidłowiec (Boswelia serrata): zawiera kwas alfa- i beta-bosfelowy, arabowy, olibanoresin, bassorin, pinen, dipenten oraz alfa- i beta-felandren. Ogranicza rozmnażanie szeregu wirusów – np. zapalenia wątroby typu C, bakterii grampozytywnych i gramnegatywnych oraz grzybic. Łagodzi ból stawów przy ich zapaleniach i degeneracji oraz poprawia funkcje serca, wątroby i śledziony. Aktywne substancje żywic spowalniają rozwój różnych rodzajów nowotworów – białaczki HL-60, czerniaka, pozytywnie wpływają przy astmie oskrzelowej, zapaleniu jelit, chorobie Crohna, różnych stanach zapalnych oraz wspomagają system odpornościowy organizmu. Jest to bardzo cenna substancja, w starożytnym Egipcie była na wagę złota.
  4. Mątwa zwyczajna, sepia (sepia officinalis): zawiera zrównoważone ilości wapnia, magnezu, sodu i fosforu, także chitynę i cały szereg mikroelementów. Jest stosowana jako antidotum przy przekwaszeniu organizmu oraz jako źródło ważnych minerałów dla kości, chrząstek, zębów, paznokci i włosów. Harmonizuje funkcje żołądka i dwunastnicy. W Azji jest stosowana przy wrzodach żołądka i dwunastnicy, przewlekłych biegunkach oraz zewnętrznie - sproszkowana na niegojące się wrzody na skórze. Zawarta w niej chityna pomaga rozkładać tłuszcze.
  5. Astofresh: suplement żywieniowy zawierający anetol, cineol i D limonen. D limonen osłabia rozrost niektórych komórek rakowych, cineol ogranicza rozmnażanie wirusów grypowych a anetol ułatwia rozpuszczanie śluzu. Wspomaga funkcje przewodu pokarmowego i łagodzi wzdęcia. Mieszanka olejków eterycznych usuwa skurcze żołądka.

 

Jeśli chcecie dokładniej przestudiować meridiany i rośliny, informacje znajdziecie na WWW.DIOCHI.PL .

Wykorzystajcie siłę sprawdzonych roślin, a przez odpowiednią profilaktykę zapobiegniecie osłabieniu organizmu i wielu chorobom.

DAWKOWANIE, ZASADA HARMONIZACJI ORGANIZMU I REWERSJA;

P rzy oczyszczaniu organizmu kierujcie się wskazówkami na opakowaniu, ale dokładnie przestudiujcie również ten ostatni akapit! Wzmacniające preparaty bioinformacyjne firmy DIOCHI działają na organizmy żywe na kilku poziomach jednocześnie. Dzięki szerokiemu zakresowi zawartych substancji roślinnych i bioinformacji preparaty harmonizują meridiany, a za pomocą biorezonansu likwidują energetyczne przyczyny nierównowagi w polu informacyjnym człowieka. W pełni go oczyszczają, zaopatrują w fitominerały, biosubstancje i wspomagają szybką regenerację zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Człowiek sam dzięki informacjom zawartym w preparatach potrafi szybko ożywić swoje zdolności samoregeneracyjne, a następnie doprowadzić organizm do równowagi. Wszystko dzieje się w wyniku wywołania procesu większej lub mniejszej rewersji organizmu, kiedy może dojść do przejściowego pogorszenia stanu. Jeśli ta reakcja nie jest zbyt silna, jest tylko pozytywną stroną rozpoczętego procesu samoregeneracji. W przypadku nieproporcjonalnej reakcji organizmu należy zniżyć dawkowanie na minimum, tzn. 1 kapsułkę raz dziennie albo nawet co drugi dzień. Ewentualnie można czasowo przerwać podawanie, dopóki objawy rewersji nie znikną. Szczególnie, jeżeli trapią was choroby przewlekłe, przyjmujcie na początku dla wzmocnienia organizmu tylko małe dawki preparatu bioinformacyjnego. W niektórych przypadkach wystarczy do regeneracji 1 opakowanie, tj. mesięczna dawka łącznie z tygodniową przerwą, czasami więcej. Jeżeli macie jakieś problemy, z którymi nie możecie sobie poradzić, poproście o pomoc swego dystrybutora, lekarza albo doświadczonego doradcę klubu Sfera Diochi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium