Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kosmetyki Finline Gold

Kosmetyki Finline Gold - sposób produkcji

 

Informacje podstawowe

Obecnie linia Finline Gold składa się z 11 produktów.  Innowacja tej linii spoczywa, nie tylko we wprowadzeniu nowego opakowania, ale szczególnie w zastosowaniu nowych receptur, które w pełni utożsamiają się z ogólnoświatowymi trendami. Gwarancją jakości jest długoletni producent, który udoskonala swoje technologie produkcyjne i w ten sposób zapewnia stały wzrost jakości naszych produktów.

   

Linia Finline Gold jest specjalnie stworzoną grupą kosmetyków luksusowych, która zawiera preparaty o zwiększonej skuteczności, które przeznaczone są przede wszystkim dla cery dojrzałej, problematycznej i wrażliwej, potrzebującej maksymalnej troski.

Równocześnie zawiera substancje łagodzące i gojące, pochodzące z ziół leczniczych oraz kompleks witamin.

Kosmetyki te łączą w sobie najlepsze cechy tłustych, odżywczych kremów i lekkość preparatów nawilżających. Ponieważ zawierają 85% wody. Jest ona specjalnie wkomponowana w bazę olejową, w ten sposób, że przenika do komórek skóry i przynosi skórze potrzebne nawilżenie. Ich efekt jest wyraźnie wydłużony, są to kremy o tzw. 8-12 godzinnym działaniu.

  • Ilość zawartej w preparatach wody jest bardzo zbliżona do wartości, które typowe są dla cery zdrowej, a w związku z tym są doskonale przyjmowane przez skórę. Po zastosowaniu kremów cera będzie elastyczna, delikatna, i aksamitnie gładka.

  • Struktura oraz wysoki udział fazy wodnej gwarantują silny efekt nawilżenia, który jest wzmocniony dodatkowymi specjalnymi substancjami nawilżającymi, które zatrzymują wodę w tkankach. Wynikiem jest gładka i delikatna skóra.

  • Zawierają witaminę E i bioflawonoidy pochodzenia roślinnego, które udzielają częściowo naturalną ochronę przed promieniowaniem UV. Tworzą na skórze delikatny, matowy filter, który chroni skórę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i umożliwia skórze „oddychanie”. Nadzwyczaj skuteczne połączenie witaminy E oraz pantothenolu przywraca skórze jedwabisty wygląd. Regularne stosowanie sprawi, że skóra będzie wypieszczona i błyszczeć będzie witalnością i młodością.

 

Piękna skóra nie jest tylko wynikiem zewnętrznej troski

W związku z tym nieodłącznym elementem posiadania pięknej i zdrowej cery są również suplementy diety Finclubu, które w połączeniu z kosmetykami Finline Gold gwarantują kompleksową troskę o skórę. Do preparatów tych zaliczane są szczególnie fin Femidatabs, fin Glandincaps, Fintabs C, Fintabs pro, fin Zinkotabs, fin Bekavitabs, fin Chloretabs i inne.

Wprowadźmy to wszystko do

RÓWNANIA ZDROWEGO ŻYCIA

KOSMETYKI FINLINE GOLD + SUPLEMENTY DIETY FINCLUBU = ZDROWY I PIĘKNY WYGLĄD

 

Technologia produkcji

Dzięki nadzwyczajnej technologii próżniowej, ekstrakty służące do przygotowania kremów pozyskiwane są sposobem na zimno. Oznacza to, że ekstrakt pozyskiwany jest w podciśnieniu powietrza, kiedy to woda wchodzi w stan wrzenia już przy 50 ºC.

Wykorzystywanie takiej technologii gwarantuje, że nie dochodzi do pozbawienia wartości żadnej ważnej substancji. Dzięki temu technologia ta różni się od innych metod opartych na obróbce cieplnej. Wysoka temperatura powoduje bowiem rozkład i utratę cennych wartości skutecznych składników wyciągu.

Nasze procesy gwarantują zachowanie całego spektrum tychże efektywnych substancji w bardzo dużym skoncentrowaniu, a dzięki temu ich wysoką jakość.

 

Surowce

Rośliny lecznicze stosowane do produkcji naszych kremów są uprawiane w rejonach czystych ekologicznie. Zawsze wybierane są najlepsze rośliny.

Po dostawie ziół do zakładu, nie są one przechowywane, ale natychmiast przetwarzane, aby nie doszło do utraty ich cennych wartości, a w następstwie skutecznych substancji.

Podstawą technologii produkcji jest faza wodna i olejowa. Kiedy to płyny są stopniowo ogrzewane do 70 ºC, a następnie pozostawia się je do schłodzenia. Dopiero do takiej bazy dodawane są dalsze ekstrakty i składniki.

 

Preparaty typu olej w wodzie – skrót o/w

Krem z olejkiem z jojoby, Vita E, Mleczko do twarzy z olejkiem z jojoby

W trakcie produkcji tych preparatów ogrzewana jest tylko faza olejowa, faza wodna dodawana jest na zimno. Cały proces nie jest obciążany żadną obróbką cieplną. Mamy tutaj 100% gwarancję, że skuteczne substancje nie utracą swoich wartości.

  

Preparaty typu woda w oleju – skrót w/o

Balance, Balsam dla cery suchej

Ich unikalna produkcja oparta jest na szczególnym udziale fazy wodnej i olejowej. W oleju zawarto aż 85% wody. Taki krem zachowuje swój własny tłusty filtr, oznacza to, że nie można go w łatwy sposób zmyć wodą. Przy tym tworzy na skórze film na tyle cienki, że skóra może bez problemu oddychać. Co więcej ciekawostką jest, że im preparat zawiera więcej wody tym bardziej jest gęsty.

Zwykły udział fazy wodnej i olejowej wynosi około 74% do 26%. Dlatego na rynku nasze kosmetyki należą do wyjątków, który przekroczyły tę granicę. Producent opatentował technologię.

 

Gwarancja naturalnego pochodzenia składników

Substancje konserwujące. Każdy kosmetyk posiada swoją określoną trwałość. W związku z tym bez środków konserwujących nie można się obejść, ponieważ w innym wypadku bez nich krem bardzo szybko by się zepsuł. W odróżnieniu od innych preparatów kosmetycznych, które mają okres trwałości 2 lub 3 lata, nasze preparaty mają okres trwałości tylko jeden rok. Okres ten wynosi tylko rok, dzięki temu, że zastosowano minimalne ilości środków konserwujących, które są absolutnie nieszkodliwe tak dla naszej skóry, jak i naszego zdrowia.

 

Dlaczego nasze kremy mają taką piękny biały kolor?

Mimo, że są bieluteńkie, nie zawierają żadnych barwników.

Biały kolor powstaje poprzez połączenie fazy wodnej i olejowej, i ani ekstrakty z roślin leczniczych i ziół nie mają na ten kolor wpływu. Inna sytuacja byłaby w przypadku, gdyby został wykorzystany ekstrakt z mniszka lekarskiego, który odznacza się mocno żółtym zabarwieniem, wtedy cały krem miałby żółte zabarwienie. Jednakże ekstrakty dodawane do naszej linii produktów nie mają wpływu na biały kolor kremów.

 

Na naszych etykietach podano, że nasze preparaty zawierają perfumy

Kiedy powąchacie nasze kremy, stwierdzicie, że właściwie prawie w ogóle nie pachną. Składnik perfumujący zawierają wyłącznie z powodu redukcji lub usunięcia brzydkiego zapachu. Niektóre lub większość wyciągów, które dodawane są do preparatów, mają brzydki zapach. Jest to sprawa naturalna, spróbujmy powąchać wspomniany już mniszek lekarski, stwierdzimy, że śmierdzi. W związku z tym perfum, choćby w najmniejszej ilości musi być zawarty w takich preparatach.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl