Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Fin Femidatabs

FIN FEMIDATABS

 
Piękna cera i sprawne stawy
 
lek. med. Roman Jelinek

 

Na stołach cesarzy chińskich i szlachty często gościł produkt prosto z głębin morskich. Przypisywano mu moc dawania konsumentom długowieczności, witalności i nadzwyczajną zdolność utrzymywania skóry w zdrowiu i krasie. Wiele stuleci później na podstawie starożytnych notatek, przy użyciu nowoczesnych technologii opracowano preparat fin Femidatabs. Morskie produkty zawarte w nim posiadają kilka rodzajów białek, które odgrywają ważną rolę w funkcjonowaniu wszystkich komórek w organizmie.

 
 
 
 
 
 
Co to właściwie jest skóra?

Przeważnie rzadko uświadamiamy sobie, że skóra jest największym, a równocześnie zupełnie koniecznym organem naszego ciała, który tworzy zewnętrzne środowisko organizmu i wytwarza barierę ochronną pomiędzy wnętrzem, a środowiskiem zewnętrznym ciała. Skóra składa się z 65-75 % wody. Pozostałe składniki to około 25-35%. W skórze mamy około 30% kolagenu, także elastynę, keratynę, mukopolisacharydy, typu kwas hialuronowy, również białka i substancje mineralne.

Co się stanie, kiedy spotkają się wolne rodniki i komórki skóry?

Nasza skóra zawiera oprócz innych składników również białka. Składają się one z aminokwasów, które mają bardzo długie łańcuchy. W trakcie reakcji wolnych rodników z molekułami białek w komórce może dojść do skrzyżowania tych łańcuchów, co oznacza, że wytworzyć się może nadmierna ilość wiązań i połączeń. Sytuacja taka prowadzi do tego, że nasza skóra traci sprężystość, robi się wiotka i powstają zmarszczki.

Czy możemy mieć wpływ na proces starzenia?

Fin Femidatabs został stworzony właśnie do tego celu. Stan obecnych badań naukowych wskazuje, że określone rodzaje białek i ważne antyutleniacze mogą pomóc zregenerować i uczynić skórę zdrowszą. Suplement zapewnia optymalną kombinację kilku rodzajów naturalnych składników, które dobroczynnie wpływają na naszą cerę. Zawiera ponadto specjalne „rybie” białka, witaminę E, witaminę C, cynk oraz krzem.

Jak działa fin Femidatabs?

Preparat został wyprodukowany według patentu japońskiego i odżywia skórę od podstaw. Zatrzymuje wilgoć w przestrzeniach międzykomórkowych i działa od wewnątrz na dolne warstwy skóry. Dzięki temu preparat wygładza i napina cerę, ma wyraźny efekt odmładzający, obniża ryzyko działania wolnych rodników. Suplement ten utrzymuje również elastyczność włókien kolagenowych i elastinowych. Preparat powinniśmy stosować w chwili, gdy poczujemy utratę elastyczności skóry: swędzenie, wzrost ilości pogłębiających się zmarszczek, opadanie skóry. Korzystne jest przyjmowanie suplementu diety latem, kiedy w większości jesteśmy wystawieni na zwiększoną ilość szkodliwego promieniowania. Znów zimą nasza skóra jest zbyt mało nawilżona, a nie poleca się stosowania kremów nawilżających w tym okresie. Tak, więc również zimą polecany jest preparat fin Femidatabs.
 
Jakie są doświadczenia z tym suplementem diety w innych krajach?

Fin Femidatabs należy do najczęściej sprzedawanych preparatów przede wszystkim w Japonii i USA, ale także w wielu krajach europejskich. Głównie w Stanach Zjednoczonych dzięki swojej wyjątkowości ma wiodącą pozycję na rynku.

Fin Femidatabs – dwa w jednym

Femidan to nie tylko tabletka piękności i młodości, lecz również tabletka pomagająca regenerować chrząstkę stawową. W trakcie wykładów często spotykam się z pytaniem: Który z naszych preparatów jest wskazany w regeneracji chrząstki stawowej? Pytania podobnego typu pojawiają się znacznie częściej pod wpływem reklam telewizyjnych preparatów, których głównym składnikiem jest siarczan chondroityny. Ta substancja znajduje się również w preparacie oferowanym przez Finclub – fin Femidatabsie. Jednak stwierdzicie państwo, że fin Femidatabs nie tylko dorównuje tym preparatom, ale przewyższa je o kilka klas.

Podstawą preparatu jest kompleks rybich protein, z których chciałbym zwrócić uwagę na dwa komponenty – siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Obydwa składniki mają pozytywny wpływ na metaboilizm chrząstki stawowej, działają przeciwzapalnie i nawilżająco. Chrząstka staje się bardziej elastyczna, obniża się tarcie stawów. Siarczan chondroityny i kwas hialuronowy wykorzystywane są w medycynie nowoczesnej w terapii chorób stawów takich jak: artroza, reumatoidalne zapalenie stawów, stany pourazowe stawów i tym podobne.

Siarczan chondroityny

 • jest podstawowym kamieniem budulcowym substancji międzykomórkowej chrząstki
 • zapobiega degeneracji kolagenu w krwi, skórze, naczyniach, rogówce i kościach
 • w korzystny sposób wpływa na metabolizm chrząstki stawowej
 • bierze udział w wielu procesach biologicznych
 • zapobiega krzepliwości krwi
 • poprawia przemianę tłuszczy
 

W nowoczesnej medycynie jest szczególnie wykorzystywany korzystny udział tej substancji w magazynowaniu wapnia w kościach oraz poprawa metabolizmu chrząstki stawowej. Zwiększone przyjmowane tego składnika powoduje poprawę właściwości mechanicznych i elastyczność chrząstki stawowej.

Kwas hialuronowy

 • działa bardzo skutecznie przy regeneracji chrząstki stawowej
 • poprawia jej odżywienie
 • chrząstka stawowa staje się bardziej elastyczna i miękka
 • działa nawilżająco (obniża tarcie w stawie)
 • obniża reakcje zapalne.
W praktyce ogólnie dostępne preparaty zawierają tylko jeden składnik (siarczan chondroityny), maksymalnie wzbogacony o siarczan glukozaminy i są bardzo drogie.
 
Proponowany sposób użycia przy problemach aparatu ruchu: preparat powinien być stosowany przez okres 3 miesięcy, w dawce 2 x 2 tabletki. Kuracja powinna być powtarzana dwa razy w roku. Jeśli do terapii włączony zostanie jeden z preparatów Piimax będziemy mogli mówić o skutecznej, kompleksowej terapii chorób aparatu ruchu.
 
 

fin Femidatabs

 • wygładzanie drobnych zmarszczek i złagodzenie linii zmarszczek głębszych
 • całkowita poprawa odżywienia i uwodnienia skóry
 • ochrona komórek przed starzeniem się
 • przy problemach z łuszczycą
 • odżywia chrząstki stawów
 • zapobiega ubytkowi kolagenu
 
Jedna tabletka zawiera: 195 mg kompleksu protein z ryb,15 mg krzemionki,13,8 mg ekstraktu z suszonych owoców aceroli, 5 mg witaminy E, 2 mg cynku
Sposób użycia: Przez pierwszy miesiąc 2 tabletki dziennie po śniadaniu, potem 1 tabletkę dziennie według stanu naskórka
 
 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl