Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kuracja Zasadowa

KURACJA ZASADOWA

Dla utrzymania organizmu w zdrowiu i harmonii niezbędne jest zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej. Spożywane przez nas produkty różnią się jeżeli chodzi o zawartość pierwiastków zasadotwórczych i kwasotwórczych, dlatego to, co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Niestety w dzisiejszych czasach coraz trudniej zadbać nam o prawidłowe odżywianie się i zachowanie tej cennej dla zdrowia równowagi. Na taki stan rzeczy ma wpływ wiele czynników takich jak tempo życia, zbyt intensywna praca, nieregularne spożywanie posiłków, spożywanie coraz większych ilości przetworzonych, bogatych w pierwiastki kwasotwórcze produktów, alkohol czy stres.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki dr h.c. Peter Jetschura opracował unikalną kurację zasadową o niezwykle szerokim działaniu, która pomaga odbudować równowagę organizmu. Kurację zasadową można stosować zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Istotą kuracji zasadowej są trzy kroki:

KROK PIERWSZY - Rozpuszczanie złogów zalegających w organizmie poprzez regularne picie Herbaty Ziołowej 7x7;

KROK DRUGI - Neutralizacja kwasów i toksyn, która jest możliwa, dzięki spożywaniu odpowiednich produktów, takich jak zasadotwórcza dla organizmu, bezglutenowa kaszka MorgenStund, czy granulat spożywczy Siła Roślin - dostarczających organizmowi wszystkich niezbędnych związków mineralnych i witamin.

KROK TRZECI - Oczyszczanie organizmu ze szkodliwych substancji dzięki soli zasadowej MeineBase, poprzez kąpiele w wannie i kąpiele stóp, noszenie Mankietów, Pończoch i Okładów Zasadowych, peeling czy stosowanie Maski Flizelinowej.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl