Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
KROK PIERWSZY – ROZPUSZCZANIE ZŁOGÓW

KROK PIERWSZY – ROZPUSZCZANIE ZŁOGÓW

 

Pierwszym krokiem na drodze do zdrowego i oczyszczonego organizmu jest rozpuszczanie zalegających i obciążających organizm złogów, które nagromadziły się w naszym ciele przez wiele lat. W jaki sposób się ich pozbyć? Najlepszym sposobem, aby sobie z nimi poradzić, jest picie Herbaty Ziołowej 7x7.

Herbata Ziołowa 7x7 to unikalna mieszanka 49 ziół, nasion, korzeni, kwiatów i przypraw – takich jak m.in.: korzeń lukrecji, melisa cytrynowa, skórka cytrynowa, ziele lubczyku, korzeń lubczyku, tymianek, cynamon, trawa cytrynowa, ziele macierzanki, ziele babki lancetowatej, liść winorośli, czy hyzop lekarski – a jej działanie można porównać do skanera - wyszukującego zalegające w naszym ciele złogi, i pomaga je usunąć. Jest to niezbędny element kuracji, pozwalającej na odzyskanie równowagi kwasowo-zasadowej, jak również poprawiającej ogólne samopoczucie. Należy jednak pamiętać aby proporcjonalnie do ilości wypijanej Herbaty, pić również duże ilości nisko zmineralizowanej wody niegazowanej (najlepiej minimum 1-1,5 litra). Dzięki temu, złogi nie tylko zostają rozpuszczone, ale także szybko wypłukane z organizmu. Ponadto taka oczyszczająca kuracja dodatkowo likwiduje uczucie przemęczenia i wyzwala drzemiącą w nas energię.

Receptura herbaty opracowana została  przez terapeutę medycyny naturalnej, Leisena, a następnie udoskonalona przez Josepha Lohkämpera. Herbata Ziołowa 7x7 jest idealnym rozwiązaniem przy rozpuszczaniu złogów.  W przypadku 49 ziół zawartych w herbacie nie chodzi o same zioła, lecz o zawarte w nich pierwiastki.

Określone pierwiastki działają na określone złogi rozpuszczając je, aby następnie mogły zostać one usunięte z organizmu. Ponieważ w składzie Herbaty Ziołowej 7x7 znajdują się wszystkie pierwiastki występujące w ludzkim organizmie, pewne jest, że w wyniku regularnego jej picia, wszystkie złogi obciążające nasz organizm zostaną rozpuszczone.

Istotnym jest również, żeby pijąc Herbatę jednocześnie spożywać bezglutenowy granulat spożywczy Siła Roślin, który wspomaga pracę nerek – dzięki czemu mogą one również aktywnie uczestniczyć w procesie wydalania zalegających substancji – a także zapobiega bólom głowy.

Na samym początku stosowania kuracji zasadowej, należy spożywać od 2-3 filiżanek Herbaty dziennie. Po pewnym czasie ilość tę można stopniowo zwiększyć nawet do 1-2 litrów dziennie, zawsze pamiętając o jednoczesnym spożywaniu dużych ilości niegazowanej wody mineralnej.

Herbata Ziołowa 7x7 dostępna jest w opakowaniach po 100g, 250g i 500g, a także pakowana w saszetkach po 50 lub 100 sztuk. Aby przygotować litr napoju, potrzebujemy 1 łyżki stołowej Herbaty, natomiast do przygotowania jednej filiżanki – zaledwie jednej łyżeczki bądź torebki. Pełną skuteczność działania Herbaty uzyskuje się po trzech minutach zaparzania.

Wydajność Herbaty Ziołowej 7x7 przedstawia się następująco:

100g herbaty = 36 litrów napoju

250g = 90 litrów

500g = 180 litrów

50 torebek = 50 filiżanek

Herbata Ziołowa 7x7 idealnie nadaje się jako rozgrzewający napój w chłodne jesienne i zimowe wieczory, ale wypijana na zimno może być również źródłem orzeźwienia podczas letnich upałów. Sprawdza się również podczas wszelkiego rodzaju kuracji regenerujących, oczyszczających, odchudzających, głodówek czy kuracji antycellulitowych.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl