Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Witalność

Witalność

Codzienny plan odzyskiwania witalności

Rano:

 • Zasadowe szczotkowanie dłoni i stop - szczotkować skórę w kierunku punktów wydalniczych
 • 2-3 filiżanki Herbatki Ziołowej 7x7 oraz niegazowana woda mineralna
 • 1 porcja kaszki MorgenStund
 • 3-5 łyżeczek Siły Roślin o smaku aromatycznym bądź owocowym 

W ciągu dnia:

 • 2-3 filiżanki Herbatki Ziołowej 7x7 oraz niegazowana woda mineralna
 • 2-5 łyżeczek Siły Roślin o smaku aromatycznym bądź owocowym 
 • Kąpiel alkaliczna z wykorzystaniem soli zasadowych MeineBase
 • Prysznic zasadowy i peeling solami MeineBase, okłady zasadowe oraz regularne ćwiczenia aerobowe

Wieczorem:

 • 1 filiżanka Herbaty Ziołowej 7x7 oraz niegazowana woda mineralna
 • 3-5 łyżeczek Siły Roślin o smaku aromatycznym bądź owocowym 
 • 1 kąpiel stóp z solami zasadowymi MeineBase, czas trwania: 30-45 minut

Na noc:

 • Pończochy oraz mankiety zasadowe zakładane tak często, jak to tylko możliwe

 

Postaw na aktywność, sprawność, i zdrowie!

Istnieje wzajemna zależność pomiędzy naszą witalnością, sprawnością fizyczną i umysłową, a także seksualnością. Aby nasze ciało mogło utrzymać witalność przez wiele lat, musimy nie tylko nieustannie nad tym pracować rozwijając umiejętności umysłowe, sprawność fizyczną i seksualną, ale także dostarczać naszemu organizmowi wartościowych substancji odżywczych i usuwać z niego toksyny. Jednym ze sposobów na oczyszczanie ciała, jest picie herbatek ziołowych 7x7 KräuterTee, a także przeprowadzanie specjalnych kuracji opartych na solach zasadowych MeineBase.

Zadbaj o swój organizm dostarczając mu niezbędnych substancji dzięki aromatycznym i owocowym produktom MorgenStund i WurzelKraft. Odpowiednia dawka preparatu WurzelKraft zwiększa witalność i podnosi sprawność seksualną. Już dawka ośmiu do piętnastu łyżeczek dziennie doprowadzi do imponującej regeneracji funkcji seksualnych.

Witalność opiera się na szczęściu, oraz sile emocjonalnej, umysłowej i duchowej. Witalność oznacza także zdrowie, oczyszczenie, siłę i sprawność stawów, mięśni, więzadeł i ścięgien. Każdy z nas utrzymuje witalność ciała i umysłu poprzez ciągłe ćwiczenie sprawności intelektualnych, a także funkcji życiowych. W tym celu przez całe życie staramy się utrzymać nasze ciało wolne od szkodliwych substancji i dostarczać organizmowi zapas substancji witalnych.

Jednak potrzeba dbałości o witalność nie dotyczy tylko osób starszych, ale także dla naszych dzieci. Ich witalność można pojmować w kategoriach inteligencji i szczęścia. Można ją również zdefiniować jako zdolność do koncentracji i umiejętność uczenia się. Witalność często może zostać zakłócona poprzez otyłość, alergie, astmę, zapalenie skóry lub łuszczycę. Dlatego ważne jest, aby dostarczyć naszym dzieciom wszystkich niezbędnych substancji odżywczych, których potrzebują. Jest to znane jako podejście omnimolekularne, którego efektem jest WurzelKraft - granulat, w którego skład wchodzą setki roślin.

Organizm dziecka codziennie powinien być oczyszczany ze szkodliwych substancji. Proces ten zaczyna się już w łonie matki, dzięki zasadowości płynu owodniowego. Oczyszczanie organizmu - przy użyciu kąpieli zasadowych, kąpieli stóp, inhalacji zasadowych, kompresów i płukanek - powinno być kontynuowane przez całe życie W ten sposób można zachować psychiczną i fizyczną sprawność.  Dzięki tym zabiegom skóra zyska promienny wygląd, poprawi się krążenie krwi, organizm będzie oczyszczony, tkanki lepiej ukrwione i sprężyste, a ciało przestanie wydzielać przykrą woń.

Idealnym produktem do oczyszczania organizmu od wewnątrz, jest nasza herbatka, robiona z 49 ziół. Przez wiele lat używano jej by skutecznie oczyszczać komórki i poszczególne narządy wewnętrzne. Sole zasadowe MeineBase są zalecane do stosowania zewnętrznego. Preparat działa niczym magnes przyciągając i usuwając kwasy i toksyny ze skóry, dzięki czemu staje się nawilżona i wygląda promiennie. Zasadowość usuwa toksyny z organizmu przez gruczoły łojowe i potowe, dzięki czemu gruczoły łojowe są regenerowane. Takie kompleksowe oczyszczenie organizmu pomaga utrzymać sprawność stawów, więzadeł i ścięgien. Nieograniczony przepływ cieczy jest utrzymywany i organy funkcjonują prawidłowo.

I tutaj zahaczamy ponownie o tematykę związaną z seksualnością i funkcjonowaniem całego obszaru moczowo-płciowego. U wszystkich ludzi płodność zaczyna się już w nerkach. To one usuwają z krwi zasadowe substancje, by mogła powstać komórka jajowa, która później zostanie zapłodniona. W samych nerkach z krwi usuwane są cząstki wodoru, tak, by mogła zostać wyprodukowana sperma.

Nerki mogą funkcjonować poprawnie przez całe życie, pod warunkiem, że codziennie dostarcza im się niezbędnych minerałów. Można również stosować preparat WurzelKraft jako omnimolekularny suplement diety.

Zarówno męskie i żeńskie narządy płciowe wymagają szerokiej gamy substancji witalnych, jak te, które możemy znaleźć w preparacie WurzelKraft. Jest on wykonany ze stu roślin, które są następnie ścierane, mielone i mieszane w naszej fabryce w Niemczech.

To dwuetapowe podejście zostało opracowane przez dr hc Petera Jentschurę. Proponuje on metodę ciągłego oczyszczania organizmu i codzienne spożywanie omnimolekularnych produktów spożywczych. Dzięki temu nasze organy wewnętrzne zaczną lepiej funkcjonować a organizm zyska witalność, która będzie utrzymywać się przez wiele lat.

Wypróbuj kilkumiesięczną kurację polegającą na piciu od jednego do dwóch litrów ziołowej herbatki 7x7 KräuterTee, a także spożywaniu od ośmiu do piętnastu łyżeczek preparatu WurzelKraft, by oczyścić i odżywić swój organizm. Będziesz pod wrażeniem wyników.
Przed rozpoczęciem tej procedury należy zanotować informacje dotyczące swojego emocjonalnego samopoczucie i stanu fizycznego, aby po trzech tygodniach można było dostrzec różnicę.

Jeśli w tym samym czasie chcesz również poprawić stan swojej skóry, podczas prysznicu wmasuj w całe ciało preparat MeineBase. Po kilku minutach spłucz wszystko, a w efekcie będziesz cieszyć się promiennym wyglądem i gładkością skóry. Przetestuj nasz preparat, by przekonać się, że działa. Jeśli wolisz kąpiele, możesz ich zażywać regularnie, wsypując do wanny szczyptę MeineBase (AlkaBath). Taka zasadowa kąpiel powinna trwać od 60 do 90 minut, a podczas jej trwania powinno się szczotkować ramiona, dłonie, nogi i stopy - aż po paznokcie. Masaż powinien obejmować także palce u stóp. W przeciągu kilku miesięcy regularnych zabiegów oczyszczania i odżywiania zasadowego twój organizm zregeneruje się i odmłodnieje. Nie zwlekaj, zdecyduj się już dziś!do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl