Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Siła Roślin

Siła Roślin

Siła Roślin to naturalny, nie zawierający żadnych sztucznych dodatków, środek spożywczy, który składa się z ponad stu różnych roślin (warzyw, owoców, płatków kwiatów, ziół, nasion i przypraw).

Rośliny wchodzące w skład tej jedynej w swoim rodzaju mieszanki pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych lub z dzikich zbiorów. Wszystkie składniki Siły Roślin spełniają surowe wymogi - są pod stałą kontrolą niezależnego laboratorium Wesseling w Münster, a producent  jest certyfikowany wg DIN EN ISO 9001:2008.

Suszone składniki Siły Roślin są siekane, mieszane, a następnie pakowane w słoiki. Dzięki tym szczególnym składnikom Siła Roślin staje się omnimolekularnym środkiem spożywczym o bogatym składzie i wraz ze zrównoważoną dietą stanowi podstawę dostarczania ważnych składników odżywczych niezbędnych dla zdrowego funkcjonowania organizmu.

Siła Roślin zapobiega w pewnym sensie nie doborowi substancji witalnych. Każda łyżka jest jak mała sałatka.

Polecana jest szczególnie osobom, które z jakichś powodów mają zwiększone zapotrzebowanie na substancje witalne tj. sportowców , ludzi żyjących w ciągłym stresie, odżywiających się nieregularnie, pijących duże ilości kawy, palących papierosy, kobiet w ciąży i w okresie laktacyjnym, kobiet w okresie menopauzy.

Wskazane jest również spożywanie Siły Roślin podczas choroby i rekonwalescencji, podczas głodówek oczyszczających. Ponadto Siła Roślin jest pomocna przy źle gojących się ranach, w problemach z prostatą, w kuracji antycellulitowej, wpływa pozytywnie na potencję oraz pomaga utrzymać i zregenerować wzrost włosów.

Siła Roślin może być podawana dzieciom  od 10 miesiąca życia.

Informacje dla diabetyków są podane na opakowaniu.

100g Siły Roślin to 3,45 WW , natomiast 1 łyżeczka Siły Roślin (= 3 g) odpowiada 0,103 WW.

Siła Roślin posiada oznaczenie "produkt bezglutenowy", nadawane przez Zöliakiegesellschaft w Niemczech (Stowarzyszenie Osób z Celakią), jeżeli produkt zawiera mniej niż 2 mg glutenu na 100g. Siła Roślin ma 0,32 mg glutenu na 100g. 
Zalecamy, aby osoby z celiakią rozpoczęły stosowaniei Siły Roślin od niewielkiej ilości i najlepiej zmieszały ją z sokami lub potrawami, by sprawdzić jak w danym wypadku produkt jest tolerowany.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl