Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
7x7 Herbata Ziołowa

7x7 Herbata Ziołowa

Nasza Herbata Ziołowa 7x7 zawiera 49 różnych ziół m.in.: korzeń lukrecji,  melisę cytrynową, skórkę z cytryny, ziele lubczyka, tymianek, cynamon, trawę cytrynową, korzeń lubczyka, ziele macierzanki, ziele babki lancetowatej, liść winorośli, hyzop lekarski.

Wszystkie te zioła pochodzą z upraw konwencjonalnych lub są zbierane w środowisku naturalnym i kontrolowane pod kątem czystości przez nasze laboratorium w Münster.

Receptura herbaty opracowana została  przez terapeutę medycyny naturalnej, Leisena, a następnie udoskonalona przez Joseph’a Lohkämper’a. Herbata Ziołowa 7x7 jest idealnym rozwiązaniem przy rozpuszczaniu złogów.  W przypadku 49 ziół zawartych w herbacie nie chodzi o same zioła, lecz o zawarte w nich pierwiastki.

Różnorodność ziół gwarantuje, że pierwiastki, które są niezbędne do rozpuszczenia złogów, występują w co najmniej pięciu różnych roślinach wchodzących w skład Herbaty Ziołowej 7x7.

Dzięki herbacie zostają ponownie uwolni one agresywne kwasy , zużyte energetycznie minerały (pierwiastki), tłuszcz i woda. Zgodnie z zasadą "podobne rozpuszcza podobne" rozcień-czone pierwiastki w Herbacie Ziołowej 7x7 rozpuszczają złogi przez przesu-nięcie stężonych części mineralnych złogu. Każdy pierwiastek jest przy tym skierowany do określonych złogów.

Ponieważ wszystkie pierwiastki, jakie występują w organizmie człowieka, są także zawarte w herbacie, Herbata Ziołowa 7x7 może rozpuścić wszystkie złogi.

Pełną skuteczność osiąga ona po trzech minutach zaparzania. Koniecznym jest picie, oprócz herbaty, dużej ilości wody niegazowanej, ponieważ woda ze wzgledu na jej właściwości transportowe, jest bardzo pomocna przy usuwaniu kwasów i toksyn.

Ważne jest także, by w celu mineralizacji, spożywać zawsze Siłę Roślin, by kwasy i toksyny uwalniane z rozpuszczanych złogów mogły zostać wydalone przez nerki.

Nasza herbata ziołowa jest pomocna również podczas innych  kuracji oczyszczających, głodówek, usuwania cellulitu oraz podczas odchudzania. Ponadto może być stosowana każdego dnia. Jej wspaniały smak przyjemność dla podniebienia.

Zalecamy stosowanie Herbaty Ziołowej 7x7 jako płynu do lewatywy i irygacji pochwy, ponieważ może on także w tych miejscach dobrze rozpuścić powstałe depozyty.  Do przeprowadzenia lewatywy dodaje się dodatkowo szczyptę soli MeineBase.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl