Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Certyfikaty i wyróżnienia LR

Certyfikaty i wyróżnienia

Wiele naszych innowacyjnych produktów z segmentu suplementów diety i produktów do pielęgnacji wielokrotnie otrzymywało już wyróżnienia, przyznawane m.in. przez renomowany SGS INSTITUT FRESENIUS. Ponad 50 produktów z seri Aloe Vera uzyskało także ceniony znak jakości IASC.

Znak jakości SGS INSTITUT FRESENIUS

INSTITUT FRESENIUS Regular Quality Control

Jeśli produkt nosi znak jakości Instytutu Fresenius, oznacza to, że skontrolowano dużo więcej niż sam tylko produkt. Obszerne testy rozpoczynają się od kontroli surowców i składników oraz kontroli dostawców a kończą wraz z ostateczną kontrolą gotowego produktu. 


Nawiasem mówiąc: produkty wyróżnione znakiem jakości w dalszym ciągu są regularnie kontrolowane, aby sprawdzić, czy nadal wykazują dokładnie taką samą, wysoką jakość, która decydowała i decyduje o przyznania znaku jakości.

SGS INSTITUT FRESENIUS certyfikował: Colostrum oraz Żel do picia Aloe Vera

Odwiedź ich stronę, aby uzyskać więcej informacji 

Inne instytuty, które już wielokrotnie wyróżniały nasze innowacje produktowe z segmentu suplementów diety i produktów do pielęgnacji:

 

 

Dermatest

dermatest logo

Znak jakości „Original DERMATEST®“ jest gwarantem sprawdzalności zastosowanych metod kontrolnych oraz bezpieczeństwa konsumentów i producentów. Produkty wyróżnione tym znakiem jakości dotrzymują zobowiązania, że ich jakość została sprawdzona i potwierdzona.

Odwiedź stronę Dermatestu, aby uzyskać więcej informacji 

Studium na temat trwałości zapachu perfum

Wspólnie z instytutem DERMATEST LR opracowało technologię badania trwałości zapachu perfum. Poświęcone jej studium, noszące oficjalną nazwę „Test kliniczno-dermatologiczny trwałości zapachów“, potwierdza doskonałą trwałość zapachów od LR. 
Między innymi dzięki wynikom tego studium, LR w 2009 r. z takim sukcesem udoskonaliło swoje zapachy.

IASC (International Aloe Science Council)

Proud-member-IASC 1

IASC (Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu) to działające na całym świecie niekomercyjne stowarzyszenie, reprezentujące interesy branży produktów z aloesem i wspierające popularyzację aloesu. LR z ponad 50 znakami jakości IASC (stan na 2011 r.), jest przedsiębiorstwem posiadającym największą liczbę tych wyróżnień na świecie. Jedną z unikalnych cech jest szczególnie łagodny zimny proces produkcji żeli do picia Aloe Vera.

Odwiedź stronę IASC, aby uzyskać więcej informacji

Inne wyróżnienia potwierdzające wysoką jakość produktów LR:

bsb platinum part
  • Nagroda BSB za innowacyjność przyznana serii Platinum 
  • 11. miejsce w konkursie Best Marketing Company Award 2010
  • Czołowe miejsce dla wody perfumowanej sygnowanej nazwiskiem Bruce’a Willisa w konkursie Duftstars 2011 organizowanym przez niemieckie stowarzyszenie kosmetyczne VKE 

Członkowstwa LR w organizacjach

Oprócz nagród przyznanych produktom LR szczyci się również swoim członkowstwem w następujących organizacjach:

vke logo

LR to jedyne przedsiębiorstwo marketingu sieciowego w szeregach stowarzyszenia kosmetycznego VKE Kosmetikverband (stan na 2011 r.), skupiającego renomowanych i największych producentów z branży kosmetycznej.

Odwiedź stronę VKE, aby uzyskać więcej informacji

bdih logo

Od lipca 2011 r. LR jest także członkiem BDIH

Odwiedź stronę BDIH, aby uzyskać więcej informacji  

LR było organizatorem specjalistycznej konferencji poświęconej aloesowi

aloe vera symposium logodo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl