Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Lato bez problemów zdrowotnych

Lato bez problemów zdrowotnych

 
 Bez wątpienia lato kojarzy nam się z samymi przyjemnościami. Gorące słoneczne dni, cudowna pogoda, wakacje, urlop, odpoczynek...Nie ważne, czy jest to odpoczynek aktywny czy pasywny, zależy nam, by był spokojny. Zupełnie nie mamy ochoty, by trapiły nas jakiekolwiek problemy, a już szczególnie zdrowotne. Na szczęście tu z pomocą przychodzi Finclub! Chcielibyśmy przedstawić trzy grupy preparatów: suplement pomagający złagodzić zmęczenie w trakcie długiej podróży, preparaty zapobiegające problemom jelitowym oraz neutralizujące negatywne działanie promienii słonecznych.
 

Aby szczęśliwie dotrzeć do celu podróży...

Podróżowanie, wycieczki, jazda nocą. By dotrzeć do celu, trzeba podróżować. Każdy z nas chce dotrzeć na miejsce jak najszybciej, nie zważamy na zmęczenie i prowadzimy samochód bez przerwy, często w upale lub nocą. Zmęczenie rośnie, a koncentracja spada (w statystykach wypadków drogowych miesiące letnie są najtragiczniejsze). W pewnych sprawach Finclub jest bezradny. O odpoczynku musi pamiętać sam kierowca. Powinien również przyjmować odpowiednią ilość płynów (uwaga na kawę, ma działanie odwadniające), stosować krótkie przerwy w trakcie jazdy i dotlenieniać organizm. Jednak Finclub nie zapomniał o zmęczonych, i ma w swojej ofercie preparat, którego skład pomaga ograniczyć zmęczenie i stymuluje pracę mózgu. Fin Guaratabs to naturalny preparat zawierający guaraninę (substancję podobną do kofeiny), która jest uważana za jedno z najsilniejszych źródeł młodości. Guaranina pobudza, działa przwciwko zmęczeniu, dodaje organizmowi energii i witalności. Zwiększa zdolność koncentracji, doskonale pomaga w czynnościach wymagających długotrwałej koncentracji, jak np. prowadzenie samochodu. Jest równocześnie absolutnie nieuzależniająca, bezpieczna, nie przyśpiesza bowiem pulsu jak przy spożywaniu kawy. Nasiona guarany zawierają również duże ilości tłuszczy, olejów i żywic. Substancje te zapobiegają szybkiemu rozpuszczeniu składnika w organizmie, dlatego działanie guarany w organizmie utrzymuje się tak długo. Jest przez organizm dobrze wchłaniana i przyswajana. Co więcej – dzięki kompleksowi dalszych aktywnych substancji – działa pobudzająco o wiele dłużej niż kawa, co najmniej przez 6 godzin. Zaleca się 1 do 2 tabletek dziennie.
 

Jak zapobiec problemom jelitowym?

Dzięki pomocy fin Guaratabs dotarliśmy szczęśliwie na miejsce. Rozpoczynając urlop nie możemy przestać myśleć o swoim zdrowiu. Wyjeżdżając na wakacje zazwyczaj udajemy się do miejsc egzotycznych, o odmiennych zwyczajach żywieniowych, klimatycznych oraz warunkach higienicznych. Powinniśmy wtedy pamiętać o ochronie naszego układu pokarmowego. Również w tym zakresie Finclub dba o nasze zdrowie i oferuje nam skuteczne preparaty. Dzięki zawartości 100% naturalnej inuliny z korzenia cykorii, fin Inubitabs  redukuje szkodliwe bakterie jelitowe i dba o dobroczynne bakterie jelitowe. Reguluje funkcjonowanie przewodu pokarmowego, łagodzi bóle brzucha. Chroni jelita przed różnymi nieznanymi mikroorganizmami, na które jesteśmy narażeni w trakcie podróży. Zaleca się stosowanie fin Inubitabs najlepiej na 2-3 tygodnie przed planowanym wyjazdem.
Kolejnym polecanym preparatem jest finCandimis – idealny w trakcie urlopu. Jest to wysoce skoncentrowany olej z oregano, czyli lebiodki pospolitej. Lebiodka pospolita zawiera wysokiej jakości karwakrol, o działaniu silnie antyseptycznym i przeciwzapalnym. Olej z oregano niszczy szkodliwe bakterie i chroni jelita przed infekcjami, działa przeciwgrzybicznie i przeciwpleśniowo, zarówno przeciwko pleśniom skórnym, jak i tym występującym w pożywieniu, które powodują zaburzenia ze strony układu pokarmowego. Jest równocześnie jednym z najmocniejszych antyutleniaczy, ma widoczne pozytywne działanie niszczące bakterie. Zalecany jest w przypadku biegunek infekcyjnych, także zaparć.
 

Jak uniknąć poparzeń słonecznych?

Nie tylko nasze jelita potrzebują ochrony i przygotowania do kontaktu z letnim słońcem. Nadmierna ekspozycja w promieniach słońca i związana z tym intensywność promieniowania UV powoduje częste popalenia i wysuszanie skóry, jej przedwczesne starzenie, różne reakcje alergiczne. Może być również mechanizmem zapalnym rozpoczynającym proces powstawania różnych form nowotworów skóry. I właśnie w związku ze wzrostem występowania nowotworów skóry, dermatolodzy ostrzegają przed nadmiernym opalaniem. Należy uświadomić sobie, że promieniowanie UV zwiększają powierzchnie takie jak woda, piasek, śnieg. Szczególnie uważać winny również osoby z jasnym typem karnacji skóry, osoby, u których występują znamiona, piegi, małe dzieci, kobiety w ciąży i osoby chore. Oprócz oczywistych rad, by odpoczywać w cieniu czy smarować się kremami z flitrem UV, istotne jest by bronić nasz organizm przed wpływem szkodliwych promienii słonecznych i stosować odpowiednie antyutleniacze.
W ofercie Finclubu jest wiele prepratów zawierających antyutleniacze. Dobroczynnym obrońcą przed szkodliwymi promieniami słonecznymi jest Pycnogenol. Substancja pycnogenol zawarta w wyciągu z kory sosny przybrzeżnej neutralizuje wolne rodniki i obniża ryzyko uszkodzenia skóry, spowodowane nadmiernym przebywaniem na słońcu. Zaleca się równoczesne stosowanie suplementu Pycnogenol oraz żelu Pycnogenol, który nanosi się na skórę po pobycie na słońcu. Pycnogenol gelnaprawia szkody spowodowane promieniowaniem słonecznym, łagodzi reakcje zapalne. Chroni również dwie najważniejsze proteiny skóry (kolagen i elasten). W wyniku tego odnawiana elastyczność i sprężystość skóry. Widocznie również ogranicza powstanie zmarszczek, uspakaja reakcje zapalne po wizycie w solarium lub na słońcu, ma bowiem właściwości chłodzące i bardzo dobrze się wchłania. Przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów cery.
 
Dalszym z preparatów jest fin Lycoforscaps, zawierający naturalny likopen - czerwony barwnik z pomidorów – karotenoid, a równocześnie silny antyutleniacz. Likopen zawarty w Lycoforce chroni skórę przed promieniowaniem UV, zapobiega zaczerwienieniu skóry. Badania wykazały, iż likopen chroni komórki ciała przed uszkodzeniem. Jest dziesięciokrotnie skuteczniejszy niż witamina E i dwukrotnie silniejszy niż beta-karoten. Likopen jest między innymi bogatym źródłem potasu. Potas należy do podstawowych pierwiastków wnętrza komórek - odpowiada za utrzymanie w nich wody.
Szczególnie polecany w okresie letnim jest preparat fin Betacaps. Zawiera on naturalny beta-karoten pochodzący z glonu Dunaliella algae. Beta karoten jest antyutleniaczem, który osłabia atak wolnych rodników tlenowych, chroni skórę i oczy przed niebezpiecznym promieniowaniem ultrafioletowym, pomaga pozytywnie rozłożyć pigment, dzięki temu skóra łatwiej się opala i dłużej zachowuje brązowy odcień. Beta-karoten spowalnia proces starzenia i tworzenia się zmarszczek.
 
Bardzo ważne jest, aby zacząć stosować fin Betacaps na kilka tygodni przed wyjazdem na urlop. Nagrodą będzie pięknie opalona, brązowa, a przede wszystkim zdrowa skóra.
Nasi doświadczeni finclubowicze polecają zastosowanie przed letnimi wojażami jednego opakowania fin Lycoforscaps, a następnie stosowanie fin Betacaps!
 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl