Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoja idealna waga dzięki Figuactiv

Twoja idealna waga dzięki Figuactiv

Stimmungsbild figu suppen

Przyjemność z aktywności fizycznej i zadowolenie z własnej wagi są ważne dla naszego dobrego samopoczucia. Naszym celem jest zatem zrównoważony bilans energetyczny Twojego ciała. Z naszymi produktami wchodzącymi w skład diety Figuactiv udało się nam znaleźć optymalną drogę do osiągnięcia przez Ciebie Twojej wymarzonej wagi. 


Z Figuactiv w formie shake’ów, zup i batoników przez 24 godziny masz pod kontrolą swoją figurę – prosto, różnorodnie i efektywnie! Przy tym należy pamiętać o urozmaiconym i zbilansowanym odżywianiu oraz zdrowym trybie życia!

Produkty Figuactiv w skrócie:

Figu Gruppe
  • Figuactiv Vital „Crunchy Cranberry“: idealny na śniadanie zamiast muesli – wystarczy go wymieszać z kremowym jogurtem naturalnym. Zastępuje jeden pełnowartościowy posiłek.
  • Figuactiv Shake: wybór smacznych i wartościowych shake’ów. Każda porcja zastępuje jeden pełnowartościowy posiłek. 
  • Figuactiv Zupy: pożywny substytut posiłku. Urozmaicone smaki.
  • Figuactiv Batonik: pełnowartościowy posiłek, praktyczny w czasie podróży. Jeden batonik zawiera wszystkie składniki odżywcze przypadające na jeden pełnowartościowy posiłek. Dostępny w ofercie limitowanej, w wybranych miesiącach roku.

Zastępstwo posiłku zgodnie z § 14a niemieckiego rozporządzenia o dietach.

Zgodnie z polskim rozporządzeniem dotyczącym środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

A oto dalsze części programu Figuactiv LR:

Linee Tee
  • Figuactiv Linée+3: idealna przekąska między posiłkami. Wysoka zawartość błonnika i chromu – wystarczy rozmieszać w mleku.
  • Figuactiv Herbata ziołowa wspomagająca odchudzanie: idealna herbata między posiłkami. Specjalna mieszanka różnych herbat i ziół.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl